Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Leti neka poslasticarnica ima Tehnodrom frizider (ogromni okrugli) koji puno ljudi hvali, u Knezu, al ne znam koja tj da li zimi ima igde da se kupi.

 

U tehnodrom sam svratio 3x kad je bio izložen i takođe nisam pitao koja je poslastičarnica u pitanju. Svaki put sam uzeo bar po kuglu čokolade i vanile zbog benchmarka, i svaki put su bile različitog ukusa. Prvi put vanila je bila najbolja (bukvalno sam odlepio kolko je dobra bila), poslednji put čokolada. Al' u svakom slučaju bilo je bolje za 2 koplja od ostale sintetike u Knezu.

 

A prvi put svratio kod njih jer su jedini imali kivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neste Fitness od cokolade ima jednu ogromnu manu - nisu sve ljuspice cokoladne :violent: Inace bi mi bio top 10 slatkis (ne obrok :haha: ).

Jel se seca neko od pre 15ak godina kesica sa cokoladnim srcima (bila su recimo 3cm dugacka), kao keks preliven mlecnom cokoladom. Bilo je fensije od ostalih stvari koje su se prodavale, imalo je stravicno dobar ukus a kesice maleee, tipa 50g pa moras da kupis bar 3 :wub: Mislim da su kesice bile roze ili crvene.

Slicno me navlace one coko perece koje NIGDE vise ne mogu da nadjem! Mislim da su nestale pre godinu dana. Takodje mislim da sam vec kukala ovde :D

Edited by MissionVao
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da stanem da jedem Nutelu. Retko kada uzmem neki čokoladni krem da jedem kašikom iz tegle, ali sa Nutelom ne mogu da se kontrolišem. Mora da stavljaju neku drogu u ono čudo, nema drugog objašnjenja.

 

 

Druga stvar je čokoladni šejk u Costa Caffeu. Nije baš na nekom vrhunskom nivou kao naprimer u nekim kafeima koji su specijalizovani za čokolade, ali sasvim zadovoljavajuća i ukusna poslastica, a koja pritom nije nešto puno skupa.

 

Prvi put kada sam probao duplu čokoladu bila je odlična. Ali kasnije je počela da fejluje, i nije ni približno slatka i čokoladna ko prvi put.... ono sada mi je onako.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jok nego su mnogima nova pojava :D

Ja recimo vise volim Pionir Cookies, iskljucivo coko-kokos. Sama cokolada ili cokolada-lesnik iz nekog razloga nemaju tako lep ukus cokolade :confused:

A Stark/Kras varijanta mi je nekako nepotpuna. Uvek mi u ustima ostane ukus margarina s branom umesto cokolade. Mada kad se saberu kalorije isto ti se 'vata jeo te Cookies ili domace brownije a ne moram da pricam sta je ukusnije :D

Edited by MissionVao
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja recimo vise volim Pionir Cookies, iskljucivo coko-kokos. Sama cokolada ili cokolada-lesnik iz nekog razloga nemaju tako lep ukus cokolade :confused:

Slažem se, ti su mi bili omiljeni još kada su se pojavili. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pionirov ChocoHerz je totalni fail. Keks nije hrskav a cokolada nije ni prineti onoj u Galebu. Mlecni fil je sama mast i secer. Smor :(

pionir-subotica-choco-herz-151.jpg

 

Btw,

Beogradski salon slatkiša

"Slatke priče" od 02.12. do 04.12.2011 godine na Sajmu u hali 3.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

недавно сам се у продавници осетио прог те експериментално па сам решио да пробам ово

 

7days_bake_rolls_mushrooms_cream_80_l.jpg

 

 

кајем се што сам узео, једва сам савладао тих неколико комада што сам појео, припаде ми и мука, а на крају нисам могао да поднесем ни мирис који је до мене допирао из одбаченог паковања. укус овога је сасвим као стандардан бејк рол без соли уваљан у дехидрирану масну супетину од гљива. не знам какви људи могу послати ово на полице. можда киборзи са два чула, или неки петоколонци. или киборзи петоколонци

Edited by -con-struc-tor-

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...