Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Odlican mi je Frikomov fantazija Svarcvald. Bila sam skepticna ali je to u stvari sladoled cokolada vanila, nije vodenast vec kremast a visnje nisu kandirane i ima neki preliv kog nema previse i nije presladak.

 

Jel probao neko onja icebox? Uvek me mami kod treninga mi je a kao necu pre a posle ogladnim svetski pa mi nije do sladoleda vec do cevapa :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moritz je najbolji sladoled koji cete pojesti u Srbiji. Tacno osetis ukus onoga sto si dobio, teksturu i ostalo. Najbolju vanilu sam upravo probao u Moritzu. Kao i limun - nana kombinaciju. Jeste skup, ali ako hoces da jedes vec sladoled, bolje pojedi dve kugle dobrog, nego pola kile nekog proseka. Nemoj da slusate ove sto hejtuju i koji su navikli na klasicne kremaste koji se godinama vuku kod nas. Obavezno probajte, svakom preporucujem.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moritz Eis je najbolji sladoled kod nas, Crnu ovcu jos nisam overila ali kazu da su u istom rangu.

Majku mu kad hocu da jedem sladoled uvek idem na Moritz uzmes dva ukusa to je oko 250/300 kinti ali uzivas u tome, nema previse secera tj osetis pravi ukus voca/vanile/cokolade/name it :da:

Preporuka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja kupovina sladoleda u pmsu

 

Prodavacica: koji cete sladoled?

ja: sta vam je preslatko, sa cokoladom, karamelom, keksom i tako tim gadostima.

Prodavacica me cudno gleda, kapira i smeje se i daje mi neki frikomov milka sa keksom i cokoladom bez karamele doduse, a sve to sam zacinila toto keksom :haha:

Slatko do dijabeticnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moritz je najbolji sladoled koji cete pojesti u Srbiji. Tacno osetis ukus onoga sto si dobio, teksturu i ostalo. Najbolju vanilu sam upravo probao u Moritzu. Kao i limun - nana kombinaciju. Jeste skup, ali ako hoces da jedes vec sladoled, bolje pojedi dve kugle dobrog, nego pola kile nekog proseka. Nemoj da slusate ove sto hejtuju i koji su navikli na klasicne kremaste koji se godinama vuku kod nas. Obavezno probajte, svakom preporucujem.

 

Da se ne lažemo, svi se pale na Moritz samo zbog cene i zbog toga što su čuli da je to nešto ekskluzivno. :D

 

To je samo sladoled... Isto kao i kada neko naručuje najskuplje pivo. Koliko god neko pivo bilo skupo ili fancy, to je ipak jebeno, sirotinjsko pivo. Naruči viski ili skupo vino, šmekeru. ;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...