Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Znam da negde (samo ne znam gde :haha: ) mogu da se nabave listići mente koji se koriste u prehrambenoj industriji.

Kontam da bi mogli da idu u perverzne kafe i kolačima po principu After Eight-a - samo treba naći te listiće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene uvek smaralo kod bakljave što pliva u onome šerbetu. Onda sam probao kod Libanaca neke perverzne baklave, sa pistaćima, lešnikom, čokoladom, i pao u nesvest. Ova sa pistaćima je posebno dobra.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je miris kokosa <3

Ma baklava je zakon i to domaca ili ona turska u Dukatu, a u poslednjih mesec dana 2x pravih cokoladnu mus tortu, ohohohohoho cokoladni hedonizam, videcu da sibnem receptna kuvanje temu ovih dana...

Šibaj, doktorka! :mhihi:

 

Melankoličan sam i setan u vezi sa ruskim šubaricama, na ti pljus, Sale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Tulumbe su mislim najslađe što sam ikad jeo.

 

Znam da zvuči kao kliše, ali nige nisam jeo tako dobre i bogate baklave kao što mi mama napravi, a jeo sam ih svuda.

Mada pročitao sam na netu da se originalna baklava pravi sa pistaćima umesto orasa kakav je ovde recept.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoć sam jeo neki kolač u Malom princu na Obilićevom

kad nisam crko, ništa slađe u životu nisam pojeo

otrov

 

Zlo i naopako prosli put sam pojela kolac tamo u nekim kasnijim vecernjim satim, nisam mogla da zaspim... jerbo je bilo prekaloricno i prepuno cokolade, ali vredelo je...

Osetis se gresno, posle mora neka fizicka aktivnost da padne...

 

@Machka... Fofaaaaaaa (homer koji balavi) urmasice, baklave, pite sve sve aaaaaaa

Dobre su baklave u Dukatu i onom turskom prodajnom mestu kod Vuka :da:

 

Tulumbe su mislim najslađe što sam ikad jeo.

 

Znam da zvuči kao kliše, ali nige nisam jeo tako dobre i bogate baklave kao što mi mama napravi, a jeo sam ih svuda.

 

Pitaj kevu za recept :da: failovala sam par puta u pokusaju da ih napravim, jest bilo jestivo ali nije to to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...