Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

@Machka... Fofaaaaaaa (homer koji balavi) urmasice, baklave, pite sve sve aaaaaaa

Dobre su baklave u Dukatu i onom turskom prodajnom mestu kod vuka

 

Cuti, dzaba pita za trudnice... Ebala sam mu kevu.

 

Nego, da li ste jeli delhaize skatkise? Ja sam prbala par stvari i sve mi se dopalo.

Ovi triple chocolate cookies su bas do jaja

8847592390686.jpg?buildNumber=DELHAIZEBELU-NRBD0-JOB1-4-SVN-10858

Edited by Machka Naopachka
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Machko Fofa mi je na par stanica... znaci kada se istrose slatkisi u kuci... Fofa je tu

Btw overih sve te chocko-slatkise imaju nekoliko varijanti tih kolacica i super su :da:

 

Upravo ide kombo badema i ferrer-a... mozak trazi secer kad vec moram da sedim i radim a ne da setam po ovom lepom danu :sad:

146558_ferrero_rocher.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam probala, mada u Monumentu je dobra klopa nikad nisam jela slatkise tamo...

 

mnjeh

jeo sam tamo svašta, al nije to to

 

evo danas sam bio u nekom restoranu u Petrovcu na Mlavi

ništa fenseraj i zajebancije

nego kobaja od mangulice, pršuta, kajmak, neki sjajan sir, posle piletina na pečurkama, ne zna se šta je bolje

kajsija kao da je ceđeni sok, nestvarna rakija

 

a u Monjumentu sam prošle nedelje jeo neka rebra u medu i biftek

em male porcije, em šmrljav, ni tamo-ni vamo ukus, a skupo ko đavo

 

 

ti beogradski pederski restorani poput Monjumenta, Smokvice i sličnih gluposti nisu za čoveka koji hoće da jede kako valja

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze ti restorani su vise predvidjeni za brunch, linner itd znaci samo uzine i medju obroci a ako hoces da prezderes kao stoka odes u Vila Srbija na Ibarskoj magistrali, em sto je klopa vrhunska em sto su pocije 4x vece nego u gardu, jos ti spakuju za poneti. Bila dvaput tamo oba puta sam imala rucak za naredna dva dana :haha:

Kako volim svoje zdravlje gledam da izbegavam to mesto kad god idem do vikendice :haha:

 

Anyway karamelizovani stapici sa susamom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali rebra ne mogu biti užina ni u kom slučaju

pa ako ih već spremaju, treba i da budu takva da mogu da zasite onoga ko ih naruči

 

a što se prežderavanja tiče, svi pričaju o pečenjari MB u Mladenovcu, tamo moram uskoro da odem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

U Lidlu isto, u domaćim prodavnicama nema. Lidl je mamara.

 

 

ТРЕБА МИ ИНФО БРЗ ДАЛ СЕ СЕЋАШ КОЈА ЈЕ ТАЧНО ЦЕНА БЕШЕ МАСТЕР КРАМБЛ МУСЛИЈА ЧОКОЛАДА ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ТРЕБА МИ ИНФО БРЗ ДАЛ СЕ СЕЋАШ КОЈА ЈЕ ТАЧНО ЦЕНА БЕШЕ МАСТЕР КРАМБЛ МУСЛИЈА ЧОКОЛАДА ??

 

Tek sam sad video ovo, nemam pojma, mada kupovao sam baš juče. Al' to sve zavisi od države do države, nemoš tako gledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Probala sam onaj sladoled Moritz. Fin je i osvežavajući, nije sladak i masan kakvi umeju da budu, ali ne vredi tih para. Naplaćuju ga duplo nego što bi bilo pristojno. Jbg, treba platiti lokal, dizajnere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Moritz Eis je takva prevara od sladoleda. Još minimalizam u lokalu... Jbm vam mater, ako jedem sladoled hoću kič i šareno.

 

U Srbiji se dobar sladoled može pojesti u Caribicu i McDonaldsu. Može da prodje i nešto od Nestle programa, kao i novi Frikomov kornet sa prelivom od maline, kremom od jaja i čokoladom.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...