Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

I ja podrzavam one koji prodaju svoje proizvode, ali se za 10 tegli ajvara ne bih cimala, cekala i trazila po netu. To je jedan dan posla. Nisam domacica tip, to sam vec rekla, ali ako je moja mama uspela da radi po smenama, gaji dvoje dece, spremi svu mogucu zimnicu, mogu i ja spremiti jednu turu ajvara.

To je bila poenta.

 

Mislim da se u osnovi ne razumemo. Nije cimanje, vec prave roditelji moje drugarice a jelcica nabasala na link na yumetalu... Mislim da se nije iscimala ;) nije trazenje po netu... ko sto rekoh, a nije ni cekanje jer kad ima paprike ajvar brzo stize. Kad nema paprike, pa dzaba cekanje.

 

Mojne decu da uplices, slaba sam na tu temu, nije poenta 'uspevati' s decom. Nema para koje mogu da mi zamene jedan sat sa mojim sinom, al to ne ocekujem da razumes, sto kazu boze zdrravlja videces i sama ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg praksom svako moze da kuva dobro, sto se kaze po jusu, prati kako je napisano i cao, ali ovo izdvaja iz mase

male tajne majstora

 

npr moja ujna je imala dijabetes, na slatko ni da pomisli, ali je zato pravila najbolje kolace i torte ikad, sto izmisljene sto po receptu, koji joj je sluzio samo da vidi sastojke koji idu, ostalo je sve bilo na odokativno.Fan-tazija sto kaze Cvarkov.

Bluz Krosroud prica na kuvarski nacin, sta li...

 

nisi skapirala macko, snajki je smesno to "cekanje na listi" za tamo neki ajvar.Realno, ako ga trenutno nemaju, nemaju, kakve liste, kupi u prodavnici,pa kad ovi budu imali kupis od njih opet.

Realno svako moze da spremi barem 10 tegli ajvara...pa u Bg-u ga neki spremaju i u stanu..nego ono ko nece da pravi ili bolje ne zna, kupuje.a ovi sto prave po narudzbi su se samo snasli u svemu tome i njima svaka casr normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jesam to je valjda druga varijanta koja se u hrvatskoj osim snenoklama naziva i paradižotom. ne izgleda bas tako takocko ali je 75% as nasty. shit bude gusto, nesto se umulja mozda, ne secam se. ide puno vise jaja da bude maksimalno sotonski-jajasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kao da si jeo one sitne siromašne bledjunjave sarmice na koje smo svi, na žalost, naišli na nekoj slavi (tri puta "na") i odbacio kompletnu ideju sarme. Nemoj da si taki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jesam to je valjda druga varijanta koja se u hrvatskoj osim snenoklama naziva i paradižotom. ne izgleda bas tako takocko ali je 75% as nasty. shit bude gusto, nesto se umulja mozda, ne secam se. ide puno vise jaja da bude maksimalno sotonski-jajasto.

To je kao da si jeo one sitne siromašne bledjunjave sarmice na koje smo svi, na žalost, naišli na nekoj slavi (tri puta "na") i odbacio kompletnu ideju sarme. Nemoj da si taki.

 

Loša šnenokla je mnogo češća od loše sarme pa Čarli uzima sarmu zdravo za gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...