Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Kad upadnes u sutku a niko ne zeli da te gurne :twisted:

 

Pantera-Revolution is my name, Goblini...

 

Shabani iz Panceva prave sutke i na Balasevicu :mrtav:

 

 

 

Ja sam vecinu oziljaka po nogama, pocepanih usana, noseva krvavih i ostalih trofeja iz sutki zaradio bas u Studiu 21, pogotovo kad je Deadrise dolazio redovno i dok su bile kakve takve svirke u Pancevu, sad ovi ljubitelji regea i tadica, dosli na vlast i furaju smo njihovo.:violent:

 

Inace, za sutke Hitman - Face the wall

Deadrise - Our destiny

Infernal War - svaka pesma:rockdevil:

Block Out - SDSS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Учинило ми се да је назив теме "Штикле!" - кликнем и видим о чему се пише и питам се како сте , аман, са штикли дошли до шутки! :redface:

 

Елем, кад сам већ ту... Шутке заобилазим у шииироком луку. Пре неких 7-8 година, док су још били Хитови 202-ке у Дому омладине, другарица ми је упала у шутку, пала на под и добила жесток ударац нечијом мартинком у леђа. Јесу њу одмах подигли, али ваљда ту млатара ногама како ко стигне и буквално је тих пар секунди било довољно за повреду. Једва се кретала након тога. Још ме језа прође кад се сетим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Ne mogu da gledam koncert ko covek od napaljenih klinaca koji prave sutke i uz balade.

Знам те напаљене клинце који праве шутку уз сваку могућу песму, кад не иде уз неку песму, једноставно не иде,не може,а људи се и даље труде да се гурају, то гаси сва задовољства шуткања.

 

Да се не лажемо, ја волим шуткање, , први пут сам ушао на Металици, не знам, осећао сам се толико дојаја, нисам се могао зауставити. Сабатон је био добар, мада нисам уживао толико у шуткама колико сам очекивао да хоћу, не знам, можда сам са металике имао превише добар утисак, да сам очекивао сад не знам шта, можда то и није толико забавна ствар како је памтим да јесте са мог првог концерта. Можда је ту и фактор колико заиста те песма нека погоди . Ја мислим да је то главно, ако те песма убије у појам колико је волиш, онда једноставно гурање креће само од себе, и тад је најбољи осећај шуткања, просто се човек осећа испуњеним радошћу и некаквом мистичном енергијом из космоса која га просто тера да дивља унаоколо. :rockdevil:

 

ЧЕКАМ СЛЕЈЕР, БИЋЕ КЛАЊЕ !!!

 

Желим само да додам да ја не шуткање гледам као на врхунац доживљаја једног хеви мјетал концерта !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Желим само да додам да ја не шуткање гледам као на врхунац доживљаја једног хеви мјетал концерта !

 

Овде си се проср`о за медаљу

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да то зависи од особе до особе. А можда је шуткање последица тог менталног оргазма ?

Zato sto ne mozes da iskusis taj mentalni orgazam ako se sutiras...

 

ЕДИТ : Улете Лу

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај врхунац о којем говориш,осећаш у себи и уопште ми није јасно одакле та потреба да неког набодеш или да ти неко разбије нос да би изразио то усхићење које осећаш због музике. Мени се стомак окренуо кад сам био на оном Мејхем концерту код нас 2010. и кад сам видео гомилу ретардираних клинаца који праве шутку док пичи берид бај тајм енд даст.Вероватно су мислили (пошто никада пре нису били на блек метал концеру) да је Мејхем у рангу хладног пива па су тако "изражавали своја осећања" :mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...