Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Флаше се враћају у ону исту радњу у којој си оставила личну карту или сл. документ. Ако немаш документа, јер си флаше поразбиј'о/лала у самоодбрани, при агресивном нападу севдаха, 'апсе те инстантно и после те згодна риба коју једва и познајеш (и по мраку) вади одатле плативши кауцију која јој се зарачунава у мираз. У твом случају, она се трансгендерује у чврстог и то ти се свиђа? тренера/масажера који савршено разуме твоју потребу за егзактним одговорима на питања која те муче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pio sam sinoc neke shotove svega i svacega, pola koktela nisam ni znao kako se zovu, upamtio sam ono sa apsintom (da l' je samo apsint, da l' ima jos nesto, nemam pojma), kad se zapali, pa se zatvori, pa se prvo uvuce isparenje, pa se navrne sadrzaj casice. Bas lepo.

 

Radio sam i druge stvari, al' nije za ovu temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si to kod Gavre bio? :D Bas sam se pitala koliko sranje su im kokteli.

Nesto se ja mnogo pitam ovih dana :haha:

 

Ista radnja, skakavče. I pokažeš račun ili ceduljicu koju si ti dali.

Sranje, em nemam racun em je daleko :D Al hvala :pivopije:

Jel primetio neko da domaci Amstel ima ukus kao BIP pre 20ak godina? :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanja su mnoga? :D

 

Haha, nem pojma ko je Gavra, bio sam kod ortaka u stanu, pravio tu neki njegov pajtos koji se za to zanima neke koktele, nisam iskusan kad su kokteli u pitanju pa da mogu da dam profesionalni sud koliko su bili dobri, ali meni se cinilo ok ono... Jadnik je lipsao celu noc sa koktelima, na glavu smo mu se popeli. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demon Seed: Ma zezam te jer je u Underu bio gotik s 'specijalnim' koktelima :haha:

@Night's Blood: Nije isto biti glup i neobavesten :P Ima neke logike da moze bilo gde ali eto formalnost je pa ne moze. Isto kao sto u Pet Centru clanska kartica ne sluzi nicemu osim sto bez nje ne dobijas poene za popust (povecava sanse da ispusis na njihovu korist :D )

Edited by MissionVao
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pio sam sinoc neke shotove svega i svacega, pola koktela nisam ni znao kako se zovu, upamtio sam ono sa apsintom (da l' je samo apsint, da l' ima jos nesto, nemam pojma), kad se zapali, pa se zatvori, pa se prvo uvuce isparenje, pa se navrne sadrzaj casice. Bas lepo.

 

Radio sam i druge stvari, al' nije za ovu temu...

 

I ja sam sinoć pio neke koktele, mislim da su hteli da me napiju pa da me iskoriste (što se eventualno i desilo, al' nije za ovu temu :redface: ). Pio sam neki sa ukusom kole i narandže i neki što se umoče prsti u njega, pa se popije, pa se onda posrču prsti... Jeb'o mamu, šta sam ja sinoć radio? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

есе овај зове Најц Блад?

:lol::lol::lol:

Ponasaj se. :P

 

 

mislim da su hteli da me napiju pa da me iskoriste (što se eventualno i desilo, al' nije za ovu temu :redface: )

:redface:

 

@Night's Blood: Nije isto biti glup i neobavesten :P Ima neke logike da moze bilo gde ali eto formalnost je pa ne moze. Isto kao sto u Pet Centru clanska kartica ne sluzi nicemu osim sto bez nje ne dobijas poene za popust (povecava sanse da ispusis na njihovu korist :D )

 

Gledaj to ovako, nas dve imamo svaka svoju prodavnicu, kod tebe uzmu pivo a meni daju lovu za kauciju. Gde je tu logika? ;)

Mozda moze da bude logike samo ako je u pitanju lanac prodavnica.

 

 

 

OT: Ja sam pila neki suter sinoc, ima ukus kao gumene bombone od borovnice. I ne, nisam umakala prste ni u sta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta volim da pijem... pa najvise onaj kapi djus... to mi je onako ukusno i fino nakon zderanja masne hrane

ali najvise pijem pivo i vodu

vodu pijem ovako kad nema para

a kad ima onda po pivu udri

moze bilo kakvo samo da je malo hladnije

ako prodje rok pivu, pijem iz uz to jedem malo ljeba da me kasnije ne boli stomak

jednom sam pio pivo iz dvolitre koja je otvorena prenocila, al to kad nisam imo nista drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...