Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

naravno :D

 

pre neki dan mi je Nikola Vranjkovic rekao "Danilce, ja da imam malo vise vremena jako bih voleo da sviram drugu gitaru u tvom bendu" ali, posto je to neizvodljivo, furamo kao trojka

 

da vranjkovic dodje kao druga gitara ti bi postao druga gitara

  • Upvote 7
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa Vranjkovic ima dovoljno godina i znanja/umeca da zna da ugasi svoj ego za potrebe pesme i aranzmana. to je nesto sto se uci i stice godinama. nije on bezveze rekao "voleo bih da sviram u tvom bendu", sa druge strane ima svoj u kome je postavljen kao alfa. mozda bude gostovao na albumu, u principu maj mesec je planiran za snimanje novih stvari

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, kao što rekoh juče, live EP pod imenom Consecration in the Temple of the Smoke je dostupan kroz Prog Sphere kao digital download i možete skinuti isti sa SoundCloud-a. Ispod su coveri i link, pa ko voli da čuje 20-minutne "space drone sline" zna šta mu je činiti.

 

5531476331_876f6dd6e2.jpg

 

5532060376_bf7a378a7d.jpg

 

Artwork je uradio Påhl Sundström, grafički dizajner i gitarista švedskog benda Klotet, koji je radio i covere za dosadašnje Progstravaganza kompilacije.

 

LINK

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas kako uglavnom izdanja imaju negde neku cifru da oznace da je prvo izdanje tipa prog sphere records 001 ili tako nesto slicno. (#01, psr1)

 

u svakom slucaju ocekujem da ces izdati jos neki domaci obskuritet preko svojeg sajta. a mogu i komsije da padnu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah to, pa već sam ga zaveo pod PSDR01 - ovo DR mu dođe digital release :D

 

Biće sigurno još, a nadam se da ću moći da ostvarim i dalju saradnju sa Consima i Totsima, pa da padne i neko fizičko izdanje :) Možda bude nešto preko okeana uskoro :bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, taj opis je kult! :D Nego, je l' imaš ti još pristup profilu na last.fm-u? Rekoše mi da si im ti napravio profil tamo.

 

Inače, evo i recenzije:

 

http://www.prog-sphere.com/2011/03/17/consecration-temple-of-the-smoke-big-band-consecration-in-the-temple-of-the-smoke-ep-2011-psdr01/

Edited by AstralliS
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...