Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

ipak se otkazuje vecerasnji koncert u studenjaku zbog loseg vremena... tek sad su nam javili, vrlo profesionalno od njih.

 

bice negde prvom polovinom septembra, bice naknadno objavljeno kad tacno

 

on a more brighter note, stigli masteri od plotkina, zvuce sjajno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek tako najavite da će biti svirke za dva-tri meseca, pa zakažete već za najviše mesec dana. :D

 

morali smo da odbijemo bajagu da mu budemo gosti na koncertu na kalisu 22.juna jer sam tad uveliko sa unearth na evropskoj turneji jbg. i na arsenal su nas zvali, ista prica... cisto sumnjam da ce biti nesto pre tog septembra

Share this post


Link to post
Share on other sites

morali smo da odbijemo bajagu da mu budemo gosti na koncertu na kalisu 22.juna jer sam tad uveliko sa unearth na evropskoj turneji jbg. i na arsenal su nas zvali, ista prica... cisto sumnjam da ce biti nesto pre tog septembra

 

BAJO ZNACI VRATIO BIH SE SA TURNEJE SAMO DA BIH SVIRAO SA BAJAGOM

 

mislim znam da je nerealno ali bi bilo prejako da ste predgrupa :(

Edited by Mita
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije tako jednostavno. ne bi izduvala samo jedna povratna avionska karta nego jos dve avionske koje mi je agencija kupila, tako da bi izduvao unearth za par datuma, agencija koja garantuje za mene itd... sto bi bilo prilicno neozbiljno s moje strane.

 

u srbiji se vecina stvari resava/dogovara u minut do dvanaest nazalost, da su nas zvali tipa dva dana ranije uspeo bih drugacije da se organizujem... a unearth me je zvao jos u februaru da idemo opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vertikala, pesma koja otvara novi studijski album Univerzum Zna, bice premijerno emitovana u toku danasnjeg dana preko streaminga sajta Prog Sphere. vise informacija u toku danasnjeg dana na sajtu http://www.prog-sphere.com/category/compilations/

i https://www.facebook.com/ProgSphere

 

album Univerzum Zna izacice u toku septembra za Geenger Records. Produkciju i miks je radio Aaron Harris, bubnjar sastava Isis,.a za mastering je ponovo zaduzen James Plotkin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...