June 16, 200916 yr comment_1980101 А можеш ли, молим те, да ми објасниш зашто дај технолошки успон са уласком Урана у знак Овна не важи и за Немачку, ако је и она у знаку Овна?
June 16, 200916 yr Author comment_1980241 Обзиром да је Јапан мало више у знаку Овна од Немачке (готово још од периода самураја, односно Јапана који се раније називао Едо), а ту је окружено морем тако да ради и Нептун, односно знак Риба. Јапан има далеко више и веће предиспозиције за технолошки развој обзиром да нема земљу која га ''гуши'', као што то има Немачка око себе. Швајцарска, на пример, је савршен пример знака Девице (Банкарство, Прецизност, Сатови, Црвени Крст, Медицина, Неутралност)
June 16, 200916 yr comment_1980289 Обзиром да је Јапан мало више у знаку Овна од Немачке (готово још од периода самураја, односно Јапана који се раније називао Едо), а ту је окружено морем тако да ради и Нептун, односно знак Риба. Јапан има далеко више и веће предиспозиције за технолошки развој обзиром да нема земљу која га ''гуши'', као што то има Немачка око себе. Швајцарска, на пример, је савршен пример знака Девице (Банкарство, Прецизност, Сатови, Црвени Крст, Медицина, Неутралност) Kao i engleska I oni su u znaku ovna, i takodje su okruzeni morem. Па, рецимо Uran у Овну (ал' ће Овнови да имају главобоље...охохо). Добро, Немачка јесте Ован. Исто и Јапан. Јапанци има да измисле још неко веће чудо на плану технологије, то је дефинитивно! У наредних 40 година ће да буду најбољи на том плану! Ја бих рекао да је у питању све напреднија роботика... Брине ме што је Нептун (Хемија) лоше аспектиран када је реч о Русији, а Уран (Ментлитет, Висина) у овну (Рат, напред, први, атом, бомба). И оде Москва. Наравно, то су нагађања. Али видим да НАТО све више и више стеже обруч око русије и на крају ћемо имати RA3 фазон хахаха. Осма кућа заједно с Плутоном у Јарцу и шкорпија...није лепо. Не. Mene ne brine nista. Od tih pretpostvki hahaha pucam na svemir i robotiku. Jer je ipak NEPTUN egzaltiran u VODOLIJI, dakle.. on ODLAZI ka GORE (nebo svemir zvezde) I mislim da ce konkretno na tom polju da buude breaktrought a kad dodjes na msn ce da se ispricamo oko tog sa 0 8st -sc 60 pl 0 8st Co
June 16, 200916 yr Author comment_1980303 Деловипланете Земље код Енглеске, Француске, Шпаније итд су имали и Јупитер те су тко 1500 или 1600 (проверићу) ишли ка новим земљама. Ту се показао тадашњи Ован, освајања(Ован) нове(Меркур) територије(Бик, Шкорпија) преко мора(Рибе) путовањем(Стрелац) у бродовима(Јарац, Девица)
June 30, 200916 yr comment_1991631 Dobar dokumnetarac, pogledajte ostalih pet delova evo vam prvi ostali su tu...
June 30, 200916 yr comment_1991762 Ja sam Rak, podznak Ovan, i Lav u mesecu, haos na dve noge dakle Jel moze neko da im pomogne da napravim precizniju natalnu kartu, ne znam nikoga ko je upoznat sa tim, a nisam siguran koji od XYZ sajtova je najbolji? Rodjen sam 16.7.1998, 5 minuta posle ponoci, u BGu.
July 3, 200916 yr Author comment_1994791 Хаха, што буржуј? LolZ Заправо, тотално Анти-Буржуј обзиром да је то одлична предиспозиција за гомилу пријатеља илити познанстава уз, оно на шта сам иначе алудирао, позицију за бављење астрологијом. СВИ одлични астролози (они који астрологију више схватају с неке тачке научног посматрања) имају одличан аспект Урана у Водолији, односно Урна у Једанаестој Кући, односно Уран у Стрелцу у Једанаестој Кући, односно много планета везаних за Једанаесту Кућу Једанаеста Кућа илити Једанаесто Поље - Водолија по аналогији поделе поља. Једанаести степен, такође, означава аналогију Водолије. Заправо, већина астронома имају одличан аспект Урана или су Водолије у хороскопу. То је због тога што је тај знак, судећи по изучавању, окренут к истраживању висина, односно свемира.
July 3, 200916 yr comment_1994794 Хаха, што буржуј? LolZ Заправо, тотално Анти-Буржуј обзиром да је то одлична предиспозиција за гомилу пријатеља илити познанстава уз, оно на шта сам иначе алудирао, позицију за бављење астрологијом. СВИ одлични астролози (они који астрологију више схватају с неке тачке научног посматрања) имају одличан аспект Урана у Водолији, односно Урна у Једанаестој Кући, односно Уран у Стрелцу у Једанаестој Кући, односно много планета везаних за Једанаесту Кућу Једанаеста Кућа илити Једанаесто Поље - Водолија по аналогији поделе поља. Једанаести степен, такође, означава аналогију Водолије. Заправо, већина астронома имају одличан аспект Урана или су Водолије у хороскопу. То је због тога што је тај знак, судећи по изучавању, окренут к истраживању висина, односно свемира. dzaba sve to jupiter u 2 polju na stepenu egzaltacije sunca. ELITISTA U POVOJU!
July 6, 200916 yr comment_1997208 Ovde se diskusija lepo razvija. E Bezlicni - Mladjo i ovde te ima, svaka cast. Ja sam malo stao sa izucavanjem astrologije, jer sam ostao bez neta i bez kompa. Sad za neko vreme imam opet... Pa sta bude. Pozdrav.
July 6, 200916 yr comment_1997291 Ovde se diskusija lepo razvija. E Bezlicni - Mladjo i ovde te ima, svaka cast. Ja sam malo stao sa izucavanjem astrologije, jer sam ostao bez neta i bez kompa. Sad za neko vreme imam opet... Pa sta bude. Pozdrav. De si druze.
July 7, 200916 yr comment_1997702 Sta ima? Kako ide istrazivanje astrologije? As you can see. Better and better. Skupljam armiju
July 9, 200916 yr Author comment_1999724 astrologija je gej То ти не треба у животу да причаш, не, не. Поготово не код мене.
July 11, 200916 yr Author comment_2000803 Хоћеш ти мени да погледаш муда и да ми погодиш када ће да падне секс с неба, а ако ти је потребан и пасуљ уз све то могу и то да ти послужим па да видимо какве способности имаш... Edited July 11, 200916 yr by Onime no Kyo
July 13, 200916 yr comment_2002006 I mene nesto svrbe muda, ako mogu ja sledeci? Zanima me, jel ce komsija micko da opravi bazen na leto, da privodimo rumene picxke, i dal cu se ozhenim s' neku od nji mozda neka fina domacica, al da zna da kuva pored fotoshopa. Fala Hefest.
July 13, 200916 yr comment_2002083 Mogu da vam gatam u plecku, mesinu ili neki drugi isto tako lep deo tela. To gledanje u zvezde nije za vas prost narod. Ne moze se to opipati, zagristi niti drugim culima osetiti. Bolje bajo stajati s obe noge na zemlji.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.