Jump to content

Astrologija


Recommended Posts

zna li neko nesto o astrologiji i narkomaniji, trebalo bi da bude zanimljivo sa obzirom da se tu nadju benefici i raznorazni aspekti?

 

citam u crnoj hronici kako je neka devojka vec drugi put pokusala samoubistvo i cuvao je pas a obolela je od aidsa i diluje narkotike. kazu da je dobra osoba...

Edited by vrhovni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Код особа које су Девице или имају подзнак у Девици, јаку наглашену шесту кућу (природна кућа Девице) у односу на врло добро усклађену деструктивну страну Шкорпије (Девица-Шкорпија, Шкорпија-Девица) је врло чест случај употребе никотина. Може и да буде Меркур у Шестој кући.

 

Наркоманија, у основи, усклађена је хемијом те самим тим добијамо Нептун, Дванаесто поље (пролонгирати дрогирање), знак Рибе итд. Уколико је дрогирање због друштва, може бити да је Близанац у Дванаестом пољу(кући) - То је принцип ''када то раде сви, могу и ја''. Такође, Сунце у својој егзалтацији.

 

Током '70 година дрога се проширује уласком Нептуна у знак Стрелца (Стрелац означава проширивање, повећавање и сл) док је тада Плутон био у Девици. Судећи по Нептуну, видови дроге (али и медицинско-биолошког напредовања на плану медицине) се битно уочава на сваких четрнаест година колико је, иначе, Нептуну потребно да пређе из једног знака у други - али то може да буде и пролонгирани период обзиром да Нептун може имати ретроградан начин кретања, тј. да се креће уназад посматрано с неке одређене тачке планете Земље.

 

Такође, висок број ретроградних планета унутар хороскопа често указују на потешкоће у животу, но саму инклинацију к наркотицима највише, барем у мојој пракси, поседују особе рођене у знаку Рибе и Девице, често и Шкорпије. Разлози за дрогирање се, већ, могу прецизније сагледати - није исто када неко користи џоинт у пар наврата као и када је неко врло активан по питању игле, то су апсолутно различити аспекти.

 

 

Што се Венере у Близанцима тиче битно је нагласити на ком степену као и да ли се ради о мушкој или женској особи, која је кућа у питању као и да ли је присутна нека друга планета, да ли има коњукцију, опозицију, да ли сачињава квадрат или тригон и т д. У суштини се може размотрити у виду нежности која се најбоље испољава уколико особа с тим аспектом бежи. Такође, потребна је особа која је претежно нестална, врло интелигентна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боље је скинути софтвер World of Wisdom. Зато што ће дати мало више тачних информација од одређених ствари, а одличан је за све који желе да површно сазнају понешто о астрологији и дају своје мишљење на конту свега. :]

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče natalnih karti imate na www.astro.com .. možete sami da je napravite, imate objašnjenja položaja planeta i aspekata.

I na horoskop.hr

Malo je šturo, nisu baš definicije kao kod astrologa.

 

 

Pa fala ti sto si nas prosvetlila, to je samo 10 puta spomenuto na temi. :>>>

 

Niko leba nece da se najede ni od Astrologa, ni od Sajtova kao AStro.com i slichnih astrolosko-tumacenje-za-minut i( ili 50 evra) stvari.

Ali zato svako hoce ako proucava prirode planeta i principa pod kojima priroda funkcionise.....

..... sa astroloske tachke gledista.

 

Боље је скинути софтвер World of Wisdom. Зато што ће дати мало више тачних информација од одређених ствари, а одличан је за све који желе да површно сазнају понешто о астрологији и дају своје мишљење на конту свега. :]

 

A najbolje downloadovati kepler, knjigu u shake, praksu na delo. razmisljanje rad i inspiracija shvatanje sve prirode i VOLA! MAGIJA!

SHVATIS KOLIKO SI NEBITAN I BEZNACAJAN I KOLIKO JE VELIKI SVET OKO TEBE! :D

 

Ali lase je

 

i never tought about the universe it made me feels small.... :(

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa fala ti sto si nas prosvetlila, to je samo 10 puta spomenuto na temi. :>>>

 

Niko leba nece da se najede ni od Astrologa, ni od Sajtova kao AStro.com i slichnih astrolosko-tumacenje-za-minut i( ili 50 evra) stvari.

Ali zato svako hoce ako proucava prirode planeta i principa pod kojima priroda funkcionise.....

..... sa astroloske tachke gledista.

 

Jebg, sry... lijena sam, ne chitam stranice.:]]

 

Lele, meni kazhesh, kad mi mamina drugarica dodje i kazhe staroj --ne daj joj van, danas joj je merkur nepovoljan-- Al zato za kilu shecjera i kave sve cje ti recji.. xD

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebg, sry... lijena sam, ne chitam stranice.:]]

 

p' dobro. Nije greh biti lenj. Al me nervira kad neko ulece sa nekim shfsiahas.

 

 

Lele, meni kazhesh, kad mi mamina drugarica dodje i kazhe staroj --ne daj joj van, danas joj je merkur nepovoljan-- Al zato za kilu shecjera i kave sve cje ti recji.. xD

 

Pa sta ako joj merkur nepovoljan kakve to veze ima sa van, svasta :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

То су они пропратни THEефекти код људи који на буквалан начин схватају астрологију, у пуном смислу те речи.

 

Можда је погоди новчић. Мислим, Меркур.

 

Еееее, мени је WoW био и више него довољан када сам почињао с астологијом :D :]

Најбоље је направити софтвер који детаљно прати сваку могућу планетарну позицију, прашину, соларни ветар и још гомилу ствари и ставити да шљака на 19.6 терахерца, па онда ускладити читав спектар у односу на лонгитуду и латитуду и онда пазити на то на који начин је постављено лонче за кафу...Да се не догоди нешто, ''случајно''.

 

Мој поглед је поприлично фаталистички. Зато волим World of Wisdom јер ту нема неких ''лоших'' ствари...све лепо и шарено :D к'о у вртићу

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда је погоди новчић. Мислим, Меркур.

 

Uh, Najti...

Merkur je planeta koja se u horoskopu gotovo uvek odnosi na intelekt, komunikaciju, govor, putovanja, saobraćaj. Inače predstavlja decu, mladež, školu, automobil...

 

A možda me pogodi intelekt, pa šta će majka moja jadna sa mnom??? =)

 

Škorpion u horoskopu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добродошла на форум :]

 

Фино је што си ту :D

 

П.С. На овом форуму има и хомосексуалаца. Пази се. Смрде. Има и цигана. Они смрде исто. И када се сви нађу на раскрсници, смрде на све стране.

 

А сад доста о томе. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Има и цигана. Они смрде исто. И када се сви нађу на раскрсници, смрде на све стране.

 

Ja sam ciganin al najlepsi. Ko je ova kurchevita ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Охохо, имаш све фине планетице у Једанаестој Кући. Само напред с астрологијом! :]

 

Што ти је фино аспектиран Ован у односу на Марс у Шкорпији xD

Код мене је обрнута варијанта. Ован у Једанаестој, Стрелац и остатак планета у Шестој.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Охохо, имаш све фине планетице у Једанаестој Кући. Само напред с астрологијом! :]

 

Што ти је фино аспектиран Ован у односу на Марс у Шкорпији xD

Код мене је обрнута варијанта. Ован у Једанаестој, Стрелац и остатак планета у Шестој.

 

 

znam majq mu gledao sam natal :)

 

Govan mi fino aspektiran :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахахаха :) :) :) :)

 

Гледаћу да инсталирам MSN.

 

Реци ми (и ко већ жели од људи) шта мислиш о Урану који буде ушао у Овна сада ускоро? Астрологија се пробија или ''неки нови нацисти''? (мислим, већ се ''осећа'')

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реци ми (и ко већ жели од људи) шта мислиш о Урану који буде ушао у Овна сада ускоро? Астрологија се пробија или ''неки нови нацисти''? (мислим, већ се ''осећа'')

 

pa uran ulazi u ovna na koliko? Svakih 100 god? Malo manje? Koliko smo puta do sad videli naciste?

Lichno mislim breaktrought u svemir. Ili tehnoloski. Nesto novo svakako ali ne na polju ratova svasta je moguce, ali sumnjam da ce da budu nacisti jer je i neptun u ribama.

 

Uostalom Uran u Ovnu nije doneo naciste, nego uspon nemacke, da su bili drugaciji aspekti to bi mogao da bude i demokratski uspon :)

 

mene vise brine 2012 aspekt pluton osmi jarca saturn osmi skorpije... ekzaktno bato.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, рецимо Uran у Овну (ал' ће Овнови да имају главобоље...охохо). Добро, Немачка јесте Ован. Исто и Јапан. Јапанци има да измисле још неко веће чудо на плану технологије, то је дефинитивно! У наредних 40 година ће да буду најбољи на том плану! Ја бих рекао да је у питању све напреднија роботика...

 

Брине ме што је Нептун (Хемија) лоше аспектиран када је реч о Русији, а Уран (Ментлитет, Висина) у овну (Рат, напред, први, атом, бомба). И оде Москва. -_- Наравно, то су нагађања. Али видим да НАТО све више и више стеже обруч око русије и на крају ћемо имати RA3 фазон хахаха.

 

Осма кућа заједно с Плутоном у Јарцу и шкорпија...није лепо. Не.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...