Jump to content

Astrologija


Recommended Posts

А можеш ли, молим те, да ми објасниш зашто дај технолошки успон са уласком Урана у знак Овна не важи и за Немачку, ако је и она у знаку Овна?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обзиром да је Јапан мало више у знаку Овна од Немачке (готово још од периода самураја, односно Јапана који се раније називао Едо), а ту је окружено морем тако да ради и Нептун, односно знак Риба. Јапан има далеко више и веће предиспозиције за технолошки развој обзиром да нема земљу која га ''гуши'', као што то има Немачка око себе.

 

Швајцарска, на пример, је савршен пример знака Девице (Банкарство, Прецизност, Сатови, Црвени Крст, Медицина, Неутралност)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обзиром да је Јапан мало више у знаку Овна од Немачке (готово још од периода самураја, односно Јапана који се раније називао Едо), а ту је окружено морем тако да ради и Нептун, односно знак Риба. Јапан има далеко више и веће предиспозиције за технолошки развој обзиром да нема земљу која га ''гуши'', као што то има Немачка око себе.

 

Швајцарска, на пример, је савршен пример знака Девице (Банкарство, Прецизност, Сатови, Црвени Крст, Медицина, Неутралност)

 

 

Kao i engleska :)

I oni su u znaku ovna, i takodje su okruzeni morem.

 

 

 

Па, рецимо Uran у Овну (ал' ће Овнови да имају главобоље...охохо). Добро, Немачка јесте Ован. Исто и Јапан. Јапанци има да измисле још неко веће чудо на плану технологије, то је дефинитивно! У наредних 40 година ће да буду најбољи на том плану! Ја бих рекао да је у питању све напреднија роботика...

 

Брине ме што је Нептун (Хемија) лоше аспектиран када је реч о Русији, а Уран (Ментлитет, Висина) у овну (Рат, напред, први, атом, бомба). И оде Москва. -_- Наравно, то су нагађања. Али видим да НАТО све више и више стеже обруч око русије и на крају ћемо имати RA3 фазон хахаха.

 

Осма кућа заједно с Плутоном у Јарцу и шкорпија...није лепо. Не.

 

 

Mene ne brine nista. Od tih pretpostvki hahaha pucam na svemir i robotiku.

 

Jer je ipak NEPTUN egzaltiran u VODOLIJI, dakle.. on ODLAZI ka GORE (nebo svemir zvezde)

 

I mislim da ce konkretno na tom polju da buude breaktrought a kad dodjes na msn ce da se ispricamo oko tog sa 0 8st -sc 60 pl 0 8st Co

Share this post


Link to post
Share on other sites

Деловипланете Земље код Енглеске, Француске, Шпаније итд су имали и Јупитер те су тко 1500 или 1600 (проверићу) ишли ка новим земљама. Ту се показао тадашњи Ован, освајања(Ован) нове(Меркур) територије(Бик, Шкорпија) преко мора(Рибе) путовањем(Стрелац) у бродовима(Јарац, Девица)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam Rak, podznak Ovan, i Lav u mesecu, haos na dve noge dakle :lol: Jel moze neko da im pomogne da napravim precizniju natalnu kartu, ne znam nikoga ko je upoznat sa tim, a nisam siguran koji od XYZ sajtova je najbolji? Rodjen sam 16.7.1998, 5 minuta posle ponoci, u BGu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, што буржуј? LolZ

 

Заправо, тотално Анти-Буржуј обзиром да је то одлична предиспозиција за гомилу пријатеља илити познанстава уз, оно на шта сам иначе алудирао, позицију за бављење астрологијом. СВИ одлични астролози (они који астрологију више схватају с неке тачке научног посматрања) имају одличан аспект Урана у Водолији, односно Урна у Једанаестој Кући, односно Уран у Стрелцу у Једанаестој Кући, односно много планета везаних за Једанаесту Кућу

 

Једанаеста Кућа илити Једанаесто Поље - Водолија по аналогији поделе поља. Једанаести степен, такође, означава аналогију Водолије.

Заправо, већина астронома имају одличан аспект Урана или су Водолије у хороскопу. То је због тога што је тај знак, судећи по изучавању, окренут к истраживању висина, односно свемира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, што буржуј? LolZ

 

Заправо, тотално Анти-Буржуј обзиром да је то одлична предиспозиција за гомилу пријатеља илити познанстава уз, оно на шта сам иначе алудирао, позицију за бављење астрологијом. СВИ одлични астролози (они који астрологију више схватају с неке тачке научног посматрања) имају одличан аспект Урана у Водолији, односно Урна у Једанаестој Кући, односно Уран у Стрелцу у Једанаестој Кући, односно много планета везаних за Једанаесту Кућу

 

Једанаеста Кућа илити Једанаесто Поље - Водолија по аналогији поделе поља. Једанаести степен, такође, означава аналогију Водолије.

Заправо, већина астронома имају одличан аспект Урана или су Водолије у хороскопу. То је због тога што је тај знак, судећи по изучавању, окренут к истраживању висина, односно свемира.

 

 

dzaba sve to jupiter u 2 polju na stepenu egzaltacije sunca.

 

ELITISTA U POVOJU!

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se diskusija lepo razvija. :) E Bezlicni - Mladjo i ovde te ima, svaka cast. ;)

 

Ja sam malo stao sa izucavanjem astrologije, jer sam ostao bez neta i bez kompa.

Sad za neko vreme imam opet...

 

Pa sta bude.

 

Pozdrav. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se diskusija lepo razvija. :) E Bezlicni - Mladjo i ovde te ima, svaka cast. ;)

 

Ja sam malo stao sa izucavanjem astrologije, jer sam ostao bez neta i bez kompa.

Sad za neko vreme imam opet...

 

Pa sta bude.

 

Pozdrav. :)

 

De si druze. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хоћеш ти мени да погледаш муда и да ми погодиш када ће да падне секс с неба, а ако ти је потребан и пасуљ уз све то могу и то да ти послужим па да видимо какве способности имаш...

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene nesto svrbe muda, ako mogu ja sledeci?

Zanima me, jel ce komsija micko da opravi bazen na leto, da privodimo rumene picxke, i dal cu se ozhenim s' neku od nji mozda neka fina domacica, al da zna da kuva pored fotoshopa.

 

Fala Hefest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mogu da vam gatam u plecku, mesinu ili neki drugi isto tako lep deo tela. To gledanje u zvezde nije za vas prost narod. Ne moze se to opipati, zagristi niti drugim culima osetiti. Bolje bajo stajati s obe noge na zemlji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...