Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Графика у играма - Сматрам да у данашњем неиновативном периоду не постоји игрица коју ћу играти због добре графике, а лошег гејмплеја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni grafika takođe ne igra presudnu ulogu. Npr. i dan danas igram Age of Mythology, Morrowind, Rome Total War, Resident Evil 1,2,3.. a ako ćemo još dalje, stari Doom, pa i Super Maria 64 ponekad :) mada grafika može ekstra da začini igru (samo) ako je dobra priča, igrivost, atmosfera a pod ekstra grafikom podrazumevam Titan Quest ili Oblivion - igre koje su zastarele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па да. Ту је и један од најбољих RTS - C&C Red Alert

 

Ја сам недавно почео да прелазим Star Wars : Empire at War

 

Није лоша :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Јел' играо неко

 

 

Dracula: Origin ???

 

http://www.dracula-origin.com/en/

 

 

Игрица ме је одушевила иако је, по мојој мери, кратка (прешао сам је за мање од два дана). Поседује добар спој задатака, по мом мишљењу али недовољно тешких као што је то случај био и с игрицом Journey to the center of the Earth или StillLife.

 

У сваком случају, музика и графика, одлично!

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уф, ја сам нешто након Сетлерс херитаж од Кингс постао скептичан поводом ове игрице... Додуше, НАДАМ се да је остао сличан шмек као и што је то случај с тројком, која је по мени најбоља.

 

Елем, и херитаж од кингс има неке фине опције, али далеко од тога да су то сетлери

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su setlersi 3 bili isto mnogo dobri. Posle toga tek sad skidam šesticu, ove između nisam ni video.

 

Nego jel neko igrao možda Knights And Merchants?

 

http://image.com.com/gamespot/images/scree...m_screen005.jpg

 

Stara je igra, meni se mnogo sviđala. Fazon setlersa.

 

Sad vidoh da ima i expanziju. Ja sam valjda igrao prvi deo iz 98-e.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko igrao Blade Runner-a? Igra ima 13 završetaka, i postoji nebrojeno mnogo mogućnosti kako da se igra pređe. Stotine stvari koje možete uraditi u igri, koje mogu ali ne moraju da imaju uticaj na konačni ishod, a koje joj daju određenu dubinu. Jedna od nevjerovatnijih avantura, mada je možda bliža nekom hibridnom akciono-avanturističkom žanru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam i reci mi koju o njoj tj kada je izasla , ne mogu da igram stare igre koje su totaalno unkul u pogledu grafike i zvuka a sa vecinom sam i uzivao

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam i reci mi koju o njoj tj kada je izasla , ne mogu da igram stare igre koje su totaalno unkul u pogledu grafike i zvuka a sa vecinom sam i uzivao

Da ti ne bih ja tupio o igri, evo ti intro sa youtube-a

Imaš i wikipediju. Ono što ti ja mogu reći jeste da je igra iz 1997, da je grafika zakucana na 640x480 što je za današnje uslove kompletna katastrofa (posebno ako imaš monitor od 20" kao ja), ali sam je i pored toga opet sa uživanjem igrao. Zvuk je zato fenomenalan, voice-acting je jedan od boljih koje sam slušao, a to je i bitno, pošto upravo zvuk čini veći dio ove igre koja dolazi na 4 CD-a (torrent je 1.65 GB). Ko god voli film Blade Runner sigurno se neće razočarati. Ko god voli avanture, neće se razočarati. U suptini, ne bi trebalo da se razočaraš, osim ukoliko ti grafika baš ne bude pravila problem. Što se mene tiče, prestao sam da primjećujem kockice nakon dva minuta igranja.

 

EDIT: A da, da napomenem da je korišćenje Voigt-Kampff mašine apsolutno super osjećaj. Nije automatski, moraš da znaš kada koje pitanje da postaviš. Isto kao i ona mašina za uvećavanje i zumiranje slika, koja je totalno kul, a koju ćeš obilato koristiti :mrgreen:

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno nemash ni potrebe da igrash niti da se shamarash zbog toga point and klick strategije koje imaju uzasno naporan sistem za igranje jer koristisha samo jedno dugme misha a avanture poput monkey island su fenomenalne bile u to vreme ali ipak opet bi opikao recimo syberiu 1 i 2 , nekog shrlock sholmesa sem zadnjeg sa arsen lupenom ili gothic 3 koja je jedna od najboljih igara koju sam igrao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam eto prešao Gothic 1 i 2, i dvojku sa ekspanzijom, a nikako da nabavim tu trojku. Doduše, ne vjerujem ni da bi radila na mojoj mašini. I nisam baš neki fan "upotrebi pravu stvar na pravom mjestu" tipa igara, pošto najčešće nemaju ama baš nikakvu logiku - tipa uzmi ovo uže, zaveži kraj za ormar i onda taj ormar gurni u rijeku da bi sa neba pala lastavica koja nosi neku poruku :). Poštovanje za one igre koji zaista upotrebljuju nekakav logički sistem pri rješavanju problema. Neko je otvorio temu o igri Safecracker. E to je recimo avantura koja mi se svidjela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam pribavio bladerunnera i nece da radi . sve je u zamagljenim malim kvadratima i nemoze da se igra na visti izgleda .

citao sam po forumima da gomila ljudi ima isti problem i i zgleda bez resenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam , prebacio sam se u davnu 95 godinu i rezu namikario na 640 * 480 i tada nece ni da se ucita odmah javne eror ... mu ga majci

 

verovatno je do 64 bitne viste , citao sam da ne moze da se igra ako nije 32 bita a visty sam naravno nasho najnabudzniju

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitah da postoji tako nešto kao što je XPFix, pa pogledaj da li ti to sređuje stvari.

 

 

odustao uninstalirao i obrisao prechicu totalno je sabio u kantu .

imam je upakovanu pa ako budem prilike na nekoj starijom mashini da opikam uchini cu to verovatno u kancelari ce se neshto naci

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...