Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

13277010065083.JPG

 

Застава у доњем левом. :haha::haha:

 

Одма' после утакмице клинци на улазу у неку зграду запалили заставе које су отели. :rockdevil:

 

и наравно kolo.gif

  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko nas ne moze jebat kao mi sami sebe

 

http://www.b92.net/s...7&nav_id=577789

 

ja bih sada tog koji je pokusao da gadja ustase,al bas zbog toga sto je pokusao da ih gadja ubio ka psa na sred centra...jebem mu sve po spisku,seme,pleme i sve sto ima i sto ce imati...napo si porazene koji su u manjini,jako si mi ti jaje,pa jos i pogodis naseg coveka...

ДОШЛИ ВИДЕЛИ ВРЕЂАЛИ НА ВЕРСКОЈ РАСНОЈ И НАЦИОНАЛНОЈ ОСНОВИ

 

ДОМИНИРАЈ БРЕ

 

 

Стајали горе, били у сектору до усташа. Њих највише 150, усрали се к'о грлице.

 

КАЛАШЊИКОВ КАЛАШЊИКОВ

 

zamisli,ljudi se usrali ko grlice,a oko njih 19 soma nasih...bas su picke...mi da nas ima 150 naspram 19 soma ustasa,mi bi se pobili i sve bi ih prebili...

 

 

kako ljudima rastu jaja kada su u vecini,a nestaju kada su u manjini...cudna neka pojava...

 

 

 

 

na tekmi sve banja,atmosfera,nasa igra,sve nas je htelo,zasluzena pobeda...utakmica krajnje korektna sa obe strane...nazalost uvek ima nekih koji se predstavljaju kao srbi,a ustvari su najveci izrod naroda koji sjebu jednu dobru organizaciju i utakmicu...

 

taj covek sesum uvek najebe zbog imbecila,zbog onog nagrdjeg kukolja,zbog nekog koga je trebalo ubiti cim se izlego...

 

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo drugo poluvreme sunce ti jebem...odrasmo ih kao kerove.Odbrana vrhunska,tako sta se retko vidja.Velika pobeda.Velika.Sve na tekmi super korektno,igraci obe reprezentacije maksimalno iskulirani.Atmosfera bila fantasticna,navijanje sjajno.Dobro,bilo je nekoliko "ubi,ubi,ubi ustasu" momenata,ali toga jednostavno nema sanse da ne bude.Jebiga.

 

Onom retardu koji ih je pokusao gadjati na kraju treba izlomiti ruke i noge i poslati ga na intenzivnu,mater mu jebem nenormalnu.Urednicima B92 takodje jebati mile majke za onaj nenormalan tekst na sajtu.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zasto je ogavni gmaz gadjao goluzu?niti je ovaj provocirao,niti je bio iznerviran zbog poraza...prokurcio se malo jer on faca sa 20 hiljada ljudi iza njega...ajda pogodim goluzu,pa cu kasnije da se pohvalim na fejsbuku...maloumni ljudi ce onda da me gotive...jes...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zasto je ogavni gmaz gadjao goluzu?niti je ovaj provocirao,niti je bio iznerviran zbog poraza...prokurcio se malo jer on faca sa 20 hiljada ljudi iza njega...ajda pogodim goluzu,pa cu kasnije da se pohvalim na fejsbuku...maloumni ljudi ce onda da me gotive...jes...

Na svakoj konferenciji za novinare hrvatski mediji su pokusavali da ga isprovociraju da pocne da prica protiv organizacije a posebno su se lozili na dan pred utakmice sa nama, pogotovo sa onim napadima na navijace i vozila. Covek je ostao mrtav hladan i uvek pozivao na smirivanje, da je sve to sport, da sve treba na terenu da se iskaze i da svugde ima extremnih slucajeva. Svaka mu cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...