Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebi ga, vecinom bude 200, sad sam pokusao i jeftinije, ali opet nadju nesto vise.

 

ma, opet me izadje oko 4 puta jeftinije nego da sam isao u beograd po nju...

 

jel se zna kakvo ce biti ozvucenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta on ima da razmislja, ili ce biti ili nece, a 100% sam siguran da ce biti i da cemo se provesti da yaya!!!

Evergrey je otvorio TerraNostru ako treba da je i zatvori bice to paklen koncert :rockdevil:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta on ima da razmislja, ili ce biti ili nece, a 100% sam siguran da ce biti i da cemo se provesti da yaya!!!

Evergrey je otvorio TerraNostru ako treba da je i zatvori bice to paklen koncert :rockdevil:

 

Support! :pivopije:

 

Iskreno se nadam da cje sa Evergrey-jem biti swe u redu i da cje TN nastawiti sa radom... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sumnjam da sad neko iz organizacije uopste ima vremena da ovde pise bilo sta o koncertu u subotu, verovatno imaju pune ruke posla oko otkazivanja Judasa, verovatno cemo znati veceras ali ne vidim sto bi se otkazivao i Evergrey kad je sve vec sredjeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ići ću na ovaj koncert, ako ga bude, ali to će mi biti slaba uteha. Žao mi je, znam da mnogi od vas vole Evergrey, volim ga i ja, ali sam trenutno u šoku zbog Judasa i mislim da ni Maideni da dođu da sviraju u subotu ne bi mogli da me uteše. Tako stoje stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, OK je sa Evergrey, necemo da ispalimo ljude. Jedino ako opet bude do njih.

 

e onda cemo da im $%^$ sve po spisku... moje najbolje zelje ljudima iz TN da prezive ovo, pa da napraimo super atmosferu u subotu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...