Jump to content

Obscura


azal

Recommended Posts

Ili sam sa Jaroslavom u kanti, sa Kuruzom na Severu?

 

Blistave fore, sramota me umesto vas :redface:

 

 

 

Mani ti te kontranapade i obrnute psihologije, nisam ja taj sa peskovitom vaginom ovde.

 

Dao sam doprinos temi u vidu mišljenja o Humanu (albumu, ne korisniku :D) koje nije nebuloza.

 

I da znaš da sam Neši dao plus samo da bi ti bio ljubomoran.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Dimon je verovatno za razliku od nekih slušao demose Cynica, pa zna o čemu pričam i koliko su oni čak približniji albumu Human, nego Focusu, zato ih više i volim obzirom da mi je to najomiljeniji album, dobar je i Focus ali za moj ukus su tu baš previše otišli u progresivu, ostavljajući death metal u drugi plan!

Evo za one koji žele da čuju kako dobro ovaj demo zvuči

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam ja te demose, to je ono sto pricam - legitiman je uticaj ali na kraju dana Chuck je sve pisao sto je valjda najbitnije. Mrzi me sad da vadim Metal Maniacs gde ima Death specijal i prica o Fokusu... a nemam ni skener da se ne lazemo :haha:

 

Demone recenziraj ovaj post samo i reci jel sve ok.

 

Sto su se uzjogunili ovi anonimusi?

 

Koreni u vutri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao bih ja da si sigurno poslušao Cynic demose da ti nisi, nećemo bez osnova na stubove da udaramo.

 

Post jaka sedmica, lepo si krenuo, pa si opet završio lupetanjem.

Biće bolje kad izađe pesak iz vagine.

 

Nema krsta bestri prsta ni Humana bez Masvidalovih uvrnutih solaža!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate koliko si ti slep kod očiju to je strašno xD

 

Vrati se pa pročitaj moje 'upade' na temu, pa onda tvoje odgovore pa priznaj sebi šta je sarkastično, ni za Ensiferum ni za Human nisam bio sarkastičan, a ti odgovaraš sa 'drogaši' i 'iskreno ne znam šta tražiš na ovom forumu ako ne daš lajk na zbirku yum referenca u sred diskusije'.

 

Eto da probamo, da ti se iseče sarkastičan deo pa zaokruži, pa je i onda pitanje... Šta ti je yumetal stubovska sujeta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrati se pa pročitaj moje 'upade' na temu, pa onda tvoje odgovore pa priznaj sebi šta je sarkastično, ni za Ensiferum ni za Human nisam bio sarkastičan, a ti odgovaraš sa 'drogaši' i 'iskreno ne znam šta tražiš na ovom forumu ako ne daš lajk na zbirku yum referenca u sred diskusije'.

 

Pa kad si drogash sta drugo da ti kazem, i nisam trazio lajk.

 

Cynic i Atheist su bili miljama ispred death-a te 90/91. godine. Onaj cynicov roadrunners demo je jebanjeeeeeee

 

I onda ih je Chuck jednim potezom ostavio iza :rockdevil:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I onda ih je Chuck jednim potezom ostavio iza :rockdevil:

 

Sa ovim se slažem, Human i ITP su nenadjebivi albumi u odnosu na konkurenciju, mada mi je i Unqestionable Presence jedan od najboljih albuma koji su ugledali svetlost dana, rekoh šta mi malo smeta kod Focusa, ali opet kakvi su to jebeno fenomenalni dani za DM u globalu bili... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svakom postu pominje stubove

koja je to želja da postane deo istih

 

stubovska kontrapsihologija vol. 666

 

ne zanosiš se valjda da mislim išta pozitivno kad napišem 'stub' :haha:

 

 

pošto i ti tražiš razjašnjavanje, pominjem to jer se vi furate s tim i duvate jedni drugima u jaja a kao nešto sa prezirom posmatrate 'ove druge' (ili bolje 'treće' :D), 'drogaše', 'hipstere' itd, kao da ste u trećem osnovne...

 

barem da se izglasate zvanično ko jeste, ko nije, pa da vam stoji 'stubovi' umesto 'iskreni članovi', da se materijalizuje taj dugogodišnji trud :P

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...