Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Ima neko proverenu semu za dobru pvc stolariju (moze i polovna) ubishe ova vrata od terase treci put ustajem da ih zatvori.

 

Ašćerić iz Platičeva. Ima odličnu PVC stolariju i prilično je povoljan sa cenama, a po pozivu će doći i u NS i u BG, verujem. Jedino što nemam njegov broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Снега и даље нема, опет је сунчано. Нема ни ветра. Гледао сам синоћ снимке из Сјенице, оно је прави хард кор, не кукајте више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam upoznao Kanadjanina koji se shetao po onom vetru u kaputicu i razdrljene koshulje, bez kape. Rekao je da su ljudi koji se na ovo zale pichke. :haha:

ko kada vidis pijane ruse kako izlaze iz voza u duksevima na -10 iz voza...izlaze ko da idu na piknik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kolega sa faxa, Norvezanin, dolazio na fax zimi u bermudama pa su mu skrenuli paznju da unosi pometnju :haha:

al on zato oce da krepa na leto, jednom mi se onesvestio na snimanju, a jedva da je bilo 35 stepeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kolega sa faxa, Norvezanin, dolazio na fax zimi u bermudama pa su mu skrenuli paznju da unosi pometnju :haha:

al on zato oce da krepa na leto, jednom mi se onesvestio na snimanju, a jedva da je bilo 35 stepeni...

 

Ja sam ugostio jednog Norvežanina u zimu 2009./2010. i čovek je premro od hladnoće ovde. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golfska struja dopire do norveških obala pa u tom zapadnom priobalnom delu verovatno nije toliko hladno koliko u istočnom, ili pak u ostatku Skandinavije. Evo u Bergenu je trenutno -2, dok je već u Oslu -9, za koji najavljuju i ispod -20, dok će u Bergenu najniža temperatura ovih dana biti oko -6, a najviša uglavnom u plusu :da: Specifična je ta Norveška, zato im se retko zamrzavaju zapadne luke, pa im, jelte, i cveta proizvodnja ribe, transport nafte, blek metal i tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...