Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Kako bi bilo dobro ako moze da se organizuje koncert, da iscimamo hrvatsku publiku da doje do grane i sad mi postavimo binu sa nase strane a publika je sa hrvatske, to bi bilo crazy. Samo malo je to pretesko organizovati.

 

У прави мах помислих да је неки малени Кинез који је цео живот провео у "светшопу", школе вид'о није, кљукали га есидима и тукли мацолом по глави, на неки фантастично интересантан начин научио српски, хаковао нечији налог, улоговао се и извалио овако нешто...

 

... кад сам мало боље погледао, схватио сам да није...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince,zajebo sam ja tebe odavno.Ono što ćika Peca vidi je da si ti ljubomoran na mene,jerbo mene bas zabole patakl djoko dal me neko uzdize no neba ili na vrh kurca,šćim ti oćigledno imaš problem.Tebi je bitno što me neko nije video niti upozno,pa znaš li raspala izdrkotino koliko ima ljudi sa foruma koje nikad niko nije video niti upozno.I da ti kazem,bolje što me nisu upoznali.Šta samo tebi vredi što te ''svi'' znaju, kad te smatraju budaletinom i nesvršenim slućajem za posmatranje...pomiri se sa tim,ali eto,nemoraš toliko bidnuti ljubomoran na mene.i da te ljudi prepoznaju ko budalu,i to je nešto.

 

što se mojih slika tiće,ja ne znam kakav imaš problem,osim što vidim da drkaš po njima,i glumiš mi tu šerlok homosa.i ti meni recimo na svojim slikama neizgledaš isto,na jednoj si ko kurac,na drugoj ko dva kurca.nemoj se brinuti,moje su slike,a to što sam ja imao određenih fiziološko-zdravstvenih problema sa licem,to je moj problem majmunu.

 

i odjebaću s foruma kad ja oću,a ne da mi ti glupiš ovde šerifa kretena...a što se trona budaletina tiće,eto ti ga na! ionako voliš da te ljudi identifikuju kao idiota svoj vrste,koji o bendovima prića ko da su marke automobila i ko da zivot na planeti zavisi od toga da l' je u tvom jebenom mozgu,prvi na listi IRON MAIDEN ili jebeni SAXON.Ja sam završio fax sa prosekom osam,i drago mi je što je tako,sobzirom da vidim šta je tvoj hi-q prosek uradio od tebe.neko ko ima,evo 27 godina sprcanih u prkno i da je tako neizivljen,ma idi.strasno.naući da obriaes guzicu svoju pa tek ondak meni serenjdaj.

 

ti moje vojne priće pusti.ja sam bar bijo u vojsci,dok ćeš ti sisati kurac nekom kvazi politićaru,ne bi li te smestio preko veze u neko civlijansko sranje,tipa,drzim nosu za penzionerima u staraćkom domu,ili kupim sa petritom i muharemom iz gracke ćistoće lišće i djubre po gradu.JEBE SE MENI DA L MI VERUJES,I STA TI MISLIS O VOJNICKIM PRICAMA. Samo vidim da su jadne te maloletnice koje ti spopadaš.pa ja da imam šćer i da vidim da taki neki ko ti je spopada nešto pokušava,pa zakuco bi te na vrh neke zgrade da visis dok ne presahnes oko gladi.osećam da ti se nemere da digne kad treba da kreneš u akciju sa ribom,naravno,ako se neka usudi da ti dozvoli pristup,dalje od pupka i pubisa.

 

i što se moje zene tiće,a i ostatka iz mog privatnog zivota,nemoj prelaziti granicu da me zaista upoznas,a onda ću ti šiju uvrnuti ko kikirezu,jel ti jasno?ajde i ja tebi sad malo da pljujem po familiji,a? to je kao fora?jajaro jebena.

 

i na kraju,obećajem ti (ne pretim), upoznaćeš me,kadlitadli,i zapamti,od danas pa nadalje, osvrći se.

 

 

i da znaš,kad te nahvatam,nalokaću te ko zver,jebaću te u dupe,a posle ću da te bijem što si bijo gej,a i za sva ova ponašanja ovde.biće ti lepši zivot.ja kad ti kazem.

 

 

NISAM FEJK,JA SAM PETAR VRANJEŠIĆ,PUŠITE MI MAJ MEAT LOAF KEJK! :pivopije:

 

a ti Prinće,trparo...znaš ti znaš.

 

Ma ti si faca.

 

i nemoj da pevaš.gori si od vendi i nele andrić zajedno.kod njih bar ćovek imo šta da vidim,a boga mi da podrka.

 

i još nešto,za ceo moj život,da mi se desi da vodam trebu koja nosi nećijeg žgebana,a da ga posle meni udomi,nikad sebi nebik dozvolio.stavi si prst na ćelo.nisi ti andjelina djoli,niti će te to dete ikad nazvati...tata,a ni ti njega sinom.niti će ono slušati metal.

 

i ne dovodi ''ribe'' na skupove,da pokažeš si baćje,kad ju je ionako blam,da se ljubite jezikom usta,a kamoli nesto sladje.

 

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quote Isus Hrist: Oci imaju, a ne vide. Usi imaju, a ne cuju.

 

Ti si obican bednik - Veliki Mesija je govorio! Ugh!!!

 

 

a tvoj lekar...jel' on zna da si ti izasao ? nemoj da bude da si opet izasao bez dozvole...

znas, postoje ustanove za takve koji misle da su mesije, napoleoni , bogovi i slicno

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (DragonHelm @ 2. 4. 2009, 08:50) *

imam ja jedno pitanjce. siguran sam da neko od iskusnijih moze da mi pomogne. nedavno sam uzeo elektricnu gitaru, ariu, nista fensi. to mi je prva elektrulja pa me nesto zanima.

 

naime, uzmem ja onu tremolo rucicu i namotam je lepo u onu rupicu gde treba. medjutim, dal nesto nisam uradio kako treba, tremolo mi ne proizvodi nikakav zvuk, tj ni na koji nacin ne menja zvuk, kad pomeram tremolo.

 

gde sam pogresio? sta treba da uradim, da radi normalno?

 

fala i pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smeješ se njemu što postavlja sasvim logično pitanje, a ti recimo ne znaš da quotuješ kako treba? Haha. Hahahahaha.

 

Inače, sa teme o originalima:

 

окле вам бре људи паре на ову кризу?

 

ја једва скупим за кабловски нет, а камоли оригинале да узимам

 

Ja ih kupujem isključivo od ušteđevine koju sam stekao zahvaljujući dugom primanju stipendije i koja će uskoro da presuši, ako me ne zaposle. I to kupujem u proseku 2 diska mesečno, računajući i jeftine diskove domaćih bendova. A ovi što kupuju originale u velikim količinama, stvarno ne znam odakle im pare. Verovatno ih roditelji kompletno hrane i izdržavaju i plus im daju džeparac, koji ovi troše isključivo na kupovinu diskova. I pritom ih ne grize savest nimalo, dok se ja u prodavnici premišljam pola sata pre nego što ću i sopstvene pare potrošiti na disk.

 

Nije ti palo na pamet da ima ovde i zaposlenih koji zaradjuju svoje pare ;)

 

Ma nije njemu palo na pamet nishta drugo nego da sere.
Edited by Gojko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

setio sam se jednog blama,kada sam bio mali iz nekog razloga sam voleo da se setam go.i jednom tako imao sam 6 godina i izasao sam go na dvoriste i u komisiluku na balkonu je stajala sa majkom jedna devojcica koja je usla u zabaviste sa mnom i videla me golog i onako cudno povikala "tesho?!!?" i ja sam video da me je videla golog i utrcao sam u kucu i bilo me je sramota.jebiga mali sam tada jos bio nisam znao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je i to da recimo neko derle od 16-17 godina okaći neku svoju go do pasa fotku,par klinki pusti balu, i evo...sledećih 5 slika,vidimo princea saragu,kako se pući pokaziva rebra...i šta nam to govori,ćovek od 27 godina koji se utrkuje sa srednjoškolcima,ne bi li izmamio koju virtuelni balu,razdrazljivih klinki.

 

 

i pitam ja vas,kakav je to mozak,kad se poistovećiva sa decama?

skoro trijest godina bre????

misli kako ćeš da praviš decu i da se ženiš!alo!!!

on sad našo da pravi bend,je govna po forumu svaki dan,i pljuje svakog ko krene po njegovom omiljenom bendu.šta da kažem, prince, stevan haris će biti ponosan na tebe.kad te vidi, potapšaćete po emenu,kroz tu trsavu kosu, poguraće ti glavu na dole,i reći: ''ajde,puši,puši...budi muššško.''

 

 

 

 

Greška. Ja kad se tuširam, pevam Jutros mi je ruža procvetala.

 

 

šta ćeš jadan,kad nemereš da ga procvetavaš preko pićke,procvetavaš ga preko kožice.

 

 

Stvarno, šta ću jadan. Ponekad pevam i onu Ja hoću život sa špice Boljeg života. Toliko sam nesrećan da se, kad napustim tuš, ne zna da li na meni ima više vode ili suza. :mhihi: I uvek se setim Razbijača i pomislim - eh, gde bi mi kraj bio, da sam njega slušao... :sad:

 

 

da si mene slušao završio bi u nekoj jarugi sa razjapljenom ćmarinom, venama nabreklim ko kvasac i ošišat na ćelavo,jer si bijo prinudjet na sodomiju sa par brđana,da bi užicko za ket gandje...

to ja što radim,treba znati,a ti bi se dragi moj sjebo već na prvoj prepreci.

 

 

Ja ti savetujem da od tome zapevaš ''dotako sam dno života''.

 

 

 

Punk's lost in time and space.

 

Nisi svesan sa čime porediš legendu srpske muzike budaletino raspala...nisi svesan kakav hejt navlaćiš na sebe,navućićeš si ban!kako si gluuuuup...

 

i dosta više,meni mozeš samo da kenjaš itd. i da me jednostavno povućeš za babuna.nisi ti meni ni do nokata na stopalu.vrati se u svoje selo,kali se,pa onda se vrati u bg,ili gde već,pa izigravaj devojaćko ludlo.

aj ćao.

 

 

 

Prince je neka mica,vidim ja po onom snimku di se đilita ispred kompijutera,a maloletnice se nešto kao smeju i ova jedna šapuće: 'jel nije zaključo spoljna vrata?oću kući. ima nooožž.'

 

Prince je tip ćoveka,na kojem ne bik gulio svoje gležnjeve na pesnicama,i obećavam ga kad se sretnemo,bijem ga nogama.ruke na leđa.samo nogama,ćista ferka.

Verujem da ću i ja prvi put u životu prekršiti svoje obećanje kad te vidim uživo.

Verovatno ću se sažaliti,kao i svi pre mene koji su ti obećavali da će te lešiti ko kapetana lešija.

 

Imam ja svoju ekipu u Beogradu,šupkaru.

Znam da šetaš neku koja je '92.godište.Đukelo pervertna!

ni 18 leta. srećom tebi nije dala,al šta te briga,bićeš ''tata''.

 

 

Pogrešio si godište, i to debelo. U stvari, nisi se update-ovao, sa tom '92. sam šetao pre tri meseca i to mi je bila i ostala samo drugarica. I nije u redu da lupaš gluposti, kad ne znaš situaciju, jer je devojka bolesna i u lošem stanju. Sram te bilo, kretenu jedan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za jedan 1. Maj bio na Hopovu, igrali fudbal, bila vrucina i ja se skinem u bokserice. ODe lopta negde u pm uzbrdo i tu zastane. Odem ja po loptu i kad sam se vracao okliznem se i krenem da se kotrljam do dole. U tom momentu mi ispadne kita iz bokserica i ozarim je o koprivu. Kad sam se skotrljao do dole, izvadio sam kitu, drzao je u ruci, polivao vodom i derao se na sav glas. Treba li da pomenem da je okolina bila puna ljudi?

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahhaa novi "metal" bendovi ne postoje! to je samo emo sranje da zavlaci klince kojima se svadja metal stil a nemaju pojma o metalu

 

 

Svaki nu metal bend je tvrdji od od tvoje sise, tako da... bolje da cutis... flop, flop

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!

 

:):):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbija i neće tako loše da prođe. Mi smo najgore pregurali devedesetih. Kad bude počeo globalni rat, imaćemo bitnu ulogu, a posle će u novoj podeli sveta da se otimaju oko nas kao saveznika. Pazite kad vam kažem.

 

setite se sta je princ rekao kada pocne 4 svetski rat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj, kuku majko... Ja se izvinjavam ak' je ovo bilo ali se ja maločas strmeknuh sa stolice. DakleM, Teša nenadjebivi o bendu BoneYard:

 

 

evo moje iskreno misljenje o bendu.kao prvo zvuk je totalno neorginalan zato sto postoji 99999999999 bendova koji zvuce isto tako.kao drugo ime benda i tekstovi su na engleskom tako da nista ne razumem sta peva.a i da je na srpskom nebi opet razumeo jer vokal se u jednom delu pesme nesto derinja i u drugom delu pesme nesto peva kao da place.to neke fore sa zapada kao deremo se pa placemo.i muzika je smor uopste nije niti za veselje,lumpovanje niti za tugovanje niti pogadja u dushu vec samo smara.i sto je najgore oni u srbiji sa takvom muzikom pricaju o tome kako ih napadaju armije grupi radodajki.pa pobogi ovo je srbija ovde rok muzika jedva prolazi a narocito ta vasa rok muzika.vi niste niti neki tamo iz granda niti ste na city recordsu niti svirate na splavovima.ali uredu zelim vam sve najbolje i zelim vam da stvarno imate toliko grupi radodajki i sve.samo koji se kurac zavaravate kada ne ide to uopste tako.nema leba od tog vaseg dranja niti ce ikada biti.ljudi u srbiji barem jos uvek tu i tamo vole postenu muziku.i molim clanove benda da se okanu corava posla sa tim plakanjem i dranjem i da poslusaju stare albume bore drljace i ere ojdanica

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

One and only Prince Of Darkness o prijateljstvima na facebook-u:

 

Pa ne prepoznajem, ali meni nije ni bitno, prihvatam zahtev. I šta ima veze da li je Brunhilda govorila o tome da li nju ne prepoznaju, ili ona ne prepoznaje. Ja o njoj nisam govorio, već o tim ljudima što je dodaju - ja nemam problem kao što oni imaju, jer Brunhilda je mene dodala, i ne samo ona, no i većina drugih koje imam tamo na spisku prijatelja.

 

Ko razume shvatice. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...