Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Ako nekome još nije jasno zašto je ovo najbolji forum na svetu:

 

Хаха, пази сад ово! Пре неких недељу дана сам сањао да има ЈУМ кафана (!!!) и кад си онлајн ти у ствари блејиш ту. И у једном тренутку неки бот (!!!) се покачио са Лоу-ом (:lol:) и на кварно га забо, а ми остали који смо били ту скочили смо на бота и кренули да га газимо!

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако и даље некоме није јасно зашто је ово најбољи форум на свету (а дотична тема најбоља на форуму):

 

 

Bože sjebanog li sna noćas... sanjam kako idem ulicom i slučajno zakačim neku babu, dobro sam je odvalio ali nisam stigao da se izvinem. Produžujem dalje i primećujem kako baba zove policiju i žali se, daje moj opis. Ja nonšalantno odlazim kući, dižem sve pare koje imam i zovem druga, palimo preko neke šume u hotel. Tu me drug ostavlja, pridružuje mi se In the flesh (!), odsedamo u nekom hotelu gde saznajemo da je za mnom organizovana velika potera, da sam izgubio posao i da oće da me uhapse, na TVu izveštaj kako mladi doktor maltretira ljude po ulici, ceo svet mi se ruši. Onda šaljemo PMs po Last.fmu određenima da kažemo da nam se ne javljaju, pridružuje nam se neka Japanka i bežimo i postajemo outlaws a ja se nerviram kako ne mogu da se javim mojima i obećavam sebi kako ću ih obasuti poklonima kad zaradim ogromne pare.

Tu sam se probudio u jaucima :haha:

 

 

UMIREM, JBT! :haha: :haha: :haha:

 

Nijesi normalan, nikako.

 

Ovo mogu da protumačim kao tvoje bježanje od stvarnosti, a to bi bila da je Heritage loš album. Baba je očigledno Heritage, album si samo "zakačio", a kad si shvatio da je loš, nijesi želio da se izviniš samom sebi, ćerao si i dalje po svome, uništavajući živote svima redom koji te vole ( :wub: ).

Ali sam prava drugarčina, uprkos svemu tome, ja ostajem do kraja sa tobom...najvjerovatnije zbog te Japanke.

 

Što se nje tiče, ona simboliše limited izdanje albuma za njihovo tržište.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jutros sanjam, kao sedim na jugu kod mojih, i sa terase bacim pogled u susedno dvorište, kad tamo - doselila se nova komšinica. Radi neku gimnastiku, dubi na glavi, samo joj se bataci vide, i to kvalitetni. I u nekom trenutku, kažem sebi - jebeš sve, idem da upoznam novu komšinicu. Ona se u međuvremenu prešaltala iza kuće i zatičem je tamo kako leži u koritu i brčka se - gola. I to neka milfica, nije u cvetu mladosti. Ali gola, obrijana dole, sise prosečne veličine, alki ima ih. I predstavim se ja njoj, pružim ruku. Ona u startu malo iznenađena, a onda i ona meni pruži ruku, rukujemo se mi, i - taman da krenem u neku akciju, budi me alarm na mobilnom.

 

 

Nisi jebao ni u snu.

 

 

Ti ni u snu nećeš jebati.

 

Aaaa, upade Lemi. :haha:

 

Ali jedino je tako i pravedno. :da:

 

 

necesh jebati... ni u snu.

 

edit: ahgahhahahahgahgahaha

 

Даље. Нема.

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na terasi je hlad kasniej popodne jer ima krovna kosina koja zaklanaj sunce, tako da ce mu biti ok. za ziu, rekli su mi u rasadniku da stavim stiropor na saksiju i da ga ne zelivam sem ako kisa sama padne, kao i da zasitim stablo, i da ga ne mrdam sa terase.

 

од кад си ти овако... Лунарна куцачица?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nervira sto nema sipki na plafonu. Pogodilo se da sam se vozio sa tim novim tramvajem prvog jutra kad je pusten u saobracaj (nije mi doneo srecu na ispitu nazalost), seo, krenuo da ustanem i da se uhvatim za sipku i poletim i zakucam se u vrata :redface:

 

 

Sad znaš kako je Miti generalno u životu.

 

Покидао :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi sad ovako:

U kuhinju mozes da teras svoju babu, mamu, sestru, drugaricu, devojku, tetku, ujnu ili strinu. Posto nisam ni jedno od ponudjenih, sa tim seljackim forama me zaobidji, nije ni najmanje smesno, niti zanimljivo, i ne znam sta pokusavas da postignes time, osim da ispadnes seljak. Surprise, lepo ti ide.

 

Sto se tice tvojih ubedjenja i uverenja, nemam ja nikakav problem sa njima, niti sa tim da ih iznosis, imam problem sa drskim, odvratnim, prepotentnim nacinom na koji to radis.

Da, studiras filozofiju (ili sta god), ali, dragi, nisi zbog toga pametniji, bolji, uzviseniji ili bilo sta drugo sto za sebe mislis.

Jako je lepo sto se razbacujes izrazima, sve se to meni mnogo dja, i ostalima, verujem, al' znas kako... Dzaba se ti trudis, kada se trudis samo da bi ispao... Pa ne znam, sta god da pokusavas da ispadnes.

Kao sto (nadam se da) znas, ni teorija staticnog univerzuma nije dokazana, mozes samo da budes pristalica i da zagovaras istu, ne i da drsko i arogantno spustas tudje misljenje. E sad, posto te (ocigledno) niko nije naucio pristojnom ponasanju, kontam da je malo kasno da ja sad pocinjem, tako da necu ni ja da pokusavam. Cisto sumnjam da ces ga ikada steci...

Rece mi sinoc Lunar da se ne ponasam kao ja, da sam nesto besna i drkos ceo dan... Sinoc mi to delovalo ok, kao, los dan, or whatever, ali kad vidim koliko si u stanju da teras svoje, i to na bolesno pogresan nacin, shvatim, jbg, da sam u pravu.

To, dragi moj, sto si naucio tone zajebanih reci ne znaci da si usao u problematiku same teme, tako da se okani ti, blago meni, corava posla, idi debatuj o necemu o cemu zapravo znas nesto...

Vidis, u tome je bitna razlika izmedju nas dvoje, kada o necemu ne znam nista, u pricu se necu upustati, sve dok dovoljno ne naucim da bih mogla da iznesem neki argument koji iole pije vodu. Takodje, ne ulazim u diskusije od kojih 'leba nema i koje me apsolutno, ni najmanje ne zanimaju. Ti, sa druge strane, imas tu neku svoju umobolnu praksu da nacujes nesto sto se razgovara iza coska, i onda to sveopste prihvatis, dodjes ovde i onda prosipas "inteligentne" opaske na temu o kojoj blage veze nemas.

Sa tobom diskusije nema. Covek je lepo naveo teoriju, i rekao da je druga teorija jako zanimljiva (koju je Bitldjus ponudio na prosloj strani, ona o vanzemaljcima-hjumanima i buducnosti, ako se ne varam), a ti si dosao mesec dana kasnije i rekao mu da ducka kurac jer, jbg, TVOJA TEORIJA JE BOLJA OD NJEGOVE, iako ni jedna ni druga nisu dokazane.

 

Rekoh vise puta do sad sebi da vise necu da se upustam u kripl fajtove, al' jbg, izgleda da sam glupa, pa ponavljam iste greske. Kripl of metal.

 

I da, fejlujes bigtime, samo sto si sad ispao i seljak.

 

And that shit owns like a motherfucker! :rockdevil:

 

clap.gifclap.gifclap.gif

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

LAZ ja sam te imala pre nego sto sam napravila cistku svih koje ne poznajem pre 3 meseca :D

E, ali sam zato JA tebe očistio. :rockdevil:

ALA SI JOJ GA POKAZAO

 

NARAVNO SAMO FIGURATIVNO

У једну од мноштва корпи које имаш.

ghhhh :haha:

ocistio me posle "neces jebati" na samrtajm :D

Očistio te lutko dva-tri meseca pre toga, onda kad sam te kulturno pitao kako ide spremanje prijemnog, a ti mi nisi odgovorila. :D

Добро је да ниси неку другу питао како јој иде ластиш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Златиборац је пре неколико месеци био у средишту неких малверзација са неквалитетним месом. Пре бих јео сапун, него њихове производе.

 

 

to ti sve pakuje konkurencija...ja bih ga jeo,al je skup ko kokain...ti kada dobijes njihove proizvode,prosledi meni,a ja cu tebi sapun...koji god hoces...

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAMO NARIKANJEhttp://www.youtube.com/watch?v=z1nK_4J_sKUEDIT:NA LJETO REISJU KVLTNOG ALBUMA:VRAZJE VERIGE - NAJLJEPSE TUZBALICE CRNE GORE I HERCEGOVINE

 

EDIT: pojebah se, ovaj post nema veze sa ovim dole, ali jebe mater xD

 

 

Pretpostavio sam da ću naići na takvu reakciju. Ajmo u malo pojašnjenje, onda.Od nehrišćanskih izvora, samo tri istoričara govore o postojanju Isusa Hrista u Galileji u prvom veku nove ere.1) Josif Flavije. Napisao knjigu "Jevrejske starine" 93. godine u kojoj se pominje ime nekog mudraca Isusa u Galileji. Kasniji hrišćanski prepisivač namerno falsifikovao izvor i dodao pasaže koji govore o Isusu Hristu, spasitelju i tako dalje. Ovo je istorijska nauka jasno i nepobitno dokazala, čineći izvor u potpunosti nevažećim za dokazivanje postojanja Hrista.2) Tacit. Napisao knjigu "Anali" 112. godine, dakle, početkom drugog veka, dobrih 80 godina nakon navodnog raspeća Isusa, kada je kult Hrista već ohoho bio zaživeo, a jevanđelja napisana. Dakle, izvor koji je u najmanju ruku izuzetno sumnjiv, imajući u vidu koliko je lako na njega mogao da utiče narodni folklor.3) Svetonije. Napisao knjigu "Životi Cezara" 120. godine. Pominje jevrejske nemire u Galileji pod uticajem nekog Hrestusa. Hrišćanski teolozi su odmah skočili sa tezom da je u pitanju samo greška u spelovanju, i da je Hrestus zapravo Hrist. Međutim, Hrestus je bilo sasvim uobičajeno grčko ime, i malo je verovatno da se ime zapravo odnosi na Hrista.Pored ovih, postoji još četrdesetak (uglavnom rimskih) istoričara koji govore o postojanju Hrista. Međutim, NIJEDAN od njih ne stavlja Hrista u prvi vek nove ere.Vredi napomenuti da za bilo kakvu raspravu o Hristu nedostaje osnovna istorijska građa - jedan jedini zapis savremenika.

 

 

„Срб је Христов, радује се смрти!“ - Св. ђакон Авакум

 

 

hahahahahahahahahahaha

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...