Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Najbolja utakmica koju sam ikada gledao uzivo. Ne znam kako moze da bude nekako bolje od ovoga? Pobedjena najbolja ekipa Evrope, na produzetke...ode 5 godina zivota.

Dule, samo mi nije jasno, kako aman?!

 

Mis mo obe ove tekme jos dobili bez Marica, sa nekim centrom koga smo doveli na mesec dana... 'Lebac ti poljubim kakvo vece..

 

kako smo glupo odigrali zavrsnicu i ispustili pobedu...sad u produzecima sigurno gubimo...

 

Feniks standardno po svome :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Анђел...листоре...

Је л' си био са КоЦкицом вечерас у пакету?

То, акценат се баца да није било Марића...

Мекалеб једини киксирао...

Унео нервозу у трећој четвртини...

КАд је Робертс рокнуо тројку...

Сале национале скочио од мерака...

Сећа се ћелави 1997...

и гостовања у Пиониру...

а он 40 поена...

ал' му навијачи скандирали...

Овације легенди...

ТАКО треба...

 

Одох пустити Пророк...

можда се оствари пророчанство...

поновног освајања Евролиге...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И на финале КУПА?

близу је...

а и не отказује се...

с концертима никад ниси на сигурно...

мож' се организујете...

Картел је гостољубив...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::rockdevil::haha:

 

Одох спават...

Још завршио нисам...

с факултетским обавезама...

од кошарке ИПАК...

леба нема...

 

Ал' ћу лепо сневат...

нормално...

ДОКТОР Дуле још лепше...

верујем...

Edited by Μισάνθρωπος

Share this post


Link to post
Share on other sites

31.2.6 No player shall touch the ball after it has touched the ring while it still has the

possibility to enter the basket after:

• An official blows his whistle while the ball is in

▬ The hands of a player who is in the act of shooting, or

▬ Flight on a shot for a field goal.

• The game clock signal sounds for the end of a period while the ball is in flight

on a shot for a field goal.

 

Šta nije jasno BRE????

 

Marš u kurac!!!

 

Sa Gran Kanarijom da igrate kao svaki drugi ciganin!To su vaši dometi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate nerviraju me ova shpanska ciganska govna koja ne mogu da se pomire sa chinjenicom da su izgubili od BOLJEG tima i sada pokushavaju da nekim pritiscima,tuzhbama,uticajem povrate pobedu,ili u najmanjem sluchaju diskredituju Partizan!

 

Partizan para za igru za zelenim stolom nema i to je fakat,ono shto znaju pokazuju na parketu i to je to.

 

 

Da ne mozhe bre ni jedan jedini podvig da prodje bez galame i proseravanja,uvek neko neshto pokushava da tera uz qrac...

Razbijesh Makabi,PAO,Real,CSKA,Unikahu,Olympiacos,Barselonu i ne znam ni ja koga sve vecj i opet ti nisi veliki klub i uvek neko mora da te jebe samo zato shto nemash para da se nosish u privatnom takmichenju kakva je Evroliga.

 

A govna iz KSS ni prstom ne mrdaju na sve ...

Fakat je da smo mi najvecja kosharkashka sila u Evropi i da nashi klubovi ( pritom ovde ne mislim samo na Partizan naravno ) treba da uzhivaju mnogo vishe respekta i kod sudija i kod svih ostalih u Evroligi.

Shto neko reche,da je Barsa ovako pobedila Partizan ne bi se uopshte ni razmishljalo o pregledavanju snimka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebih da baksuziram ali ne bi me iznenadilo da odluce da se utakmica ponovi. Ipak su Spanci tata i mama u Ulebu a mi smo niko i nista,nazalost. Bilo bi najbolje da ju Roberts nije dirao i onda bi se znalo da li bi usla ili ne bi :D al jebiga ko moze da bude toliko pametan u tom momentu. Nije bas da Spanci nemaju osnova da se zale ako cemo realno. Roberts je dirao loptu nakon isteka vremena i to dok je jos uvek bila iznad obruca i jos u silaznoj putanji. Sad sto je ona vise krenula napolje i sto je pretpostavka da ne bi usla je druga prica. Po mom licnom misljenju lopta bi ponovo udarila u obruc da nije izbacena ali vise sa spoljne strane,i verovatno ne bi usla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moгу да га сисају, кад су још понављане утакмице због накнадних одлука? Шта је Анри урадио, па ником ништа...

 

Обрисаше ми слику са теме Слике чланова форума (кад год поставим, неки мод обрише, не капирам), ево овде стављам. Обележио сам се црвеном тачком. B)

barselona1.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ pa ponavljane su, rekao je onaj lik sinoc da je bilo nekoliko utakmica. Jedna od njih je AEK-Taukeramika,cini mi se da je bio priznat kos nakon isteka vremena...a i Irci su u fudbalo zadnja rupa na svirali isto kao mi... Samo sto se tamo desila obrnuta situacija, pitanje je sta bi bilo da su oni dali gol rukom a ne Francuzi...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ništa od ponavljanja, sve je čisto k'o suza, a i čika Dule je odmah po završetku utakmice dodatno objašnjavao u tunelu pravila. No, ako se kojim slučajem ponovi, jer katalonska je mafija to, izgubiće sa 20 razlike. Ne isplati im se da ponovo dolaze. Bolje neka štekaju pare za grupnu posetu ''el klasiku'' na Kamp Nou.

Edited by Μισάνθρωπος

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...