Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Hahahah koji shok kad sam video grupu:

 

Real

Siena

Macabi

Efes

 

:haha:

to je prava grupa, ima da se krljaju u svakoj utakmici, svako moze da pobedi svakoga...

 

Za Partizan mislim da je lepo sto igra sa Barcom, lepo je rekao Dule: "Ako hoces da budes najbolji, moras da trcis sa najboljima" !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vid'o maločas. Sranje baš, mislio sam da iscimam ujku Zemunca (brate?) za arensku kartu sa PAO, pa da mu isplatim. Nema veze, tu je Pionir, pakao podjednak...ako ne i veći. Ionako me 3 godine nije bilo tamo. Ako postoji uopšte neki razlog zašto bih ponekad menjao Niš za Bg, onda su to Partizanove utakmice. Nijedan drugi razlog ne postoji, čak ni prednost svirki se ne uzima u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, bre, pa ti si baš žešći oprimista. ;) Čika Dule kaže jedna, ajd' neka budu dve dobijene, uključujući i taj Marusi koji nikad nisam gledao. Mada, ko zna, ako se kršni Rićma oporavi kako valja i ponovo uhoda - sve je moguće. U principu, neka ovde padne Panatinaikos i ja ću biti zadovoljan, posle zelembaći mogu ponovo da brane trofej.

Edited by Μισάνθρωπος

Share this post


Link to post
Share on other sites

citat:

 

Negativan zdravstveni bilten igrača Panatinaikosa ne prestaje da muči trenera Željka Obradovića.Samo što je iznova postavio igru sa povratnicima Jasikevičijusom,Dijamantidisom, Batistom i Carcarisom iskusni strateg suočava se sanovim pehovima.Na meču sa AEK-om nesrećni Kostas Carcaris jepolomio levu ruku i određeno mu je novo bolovanje od minimum mesec dana(što znači da propušta duele u nacionalnom kupu i početak druge fazeEvrolige). Endrju Nikolas je, zbog bolova u kolenu, preskočio jučerašnji trening, dok su odvojeno od tima trenirali Vasilis Spanulis i Nikola Peković. Prvi zbog potrebe za opuštanjem mišića, drugi zbog nelagodnog bola u peti.

Danas će ceo tim "zelenih" biti podvrgnut kontrolnim pregledima kako bitrener Obradović, dan uoči nastavka Kupa i meča sa Iraklionom, mogao dazna na koga može da računa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da poverujem...sta da kazem,navijam za Zvezdu ali ovo je stvarno sex sta Dule radi sa prosecnom ekipom...ej pa svako drugi da ima onog Vranesa u ekipi ne bi mu dao dve nacrtane ovce da cuva a kamoli da igra kosarku a Dule iz njega ipak izvlaci maksimum. Jebem ga jednostavno zna kako da uklopi ekipu i izvuce maksimum iz svakog igraca...a da, nisam ni gledao utakmicu osim nesto malo pocetak,sad mi je zao :bigblue:

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...