Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ma, drugarica me častila troduplom tekilom, pa sam iskreniji/otvoreniji nego inače. ;)

 

@Dejvid

Ne brini se, iduće godine F4 ne gine, taman da ostanu Kecoje i Aleks, uruči se zahvalnica Sinovecu i Slavku, i dodatno se uigra ostatak tima (uz sitnije izmene). Biće bolje, biće valjda i para...

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga... Orlean je imao pobedu protiv Litvanaca u ovom kolu, vodili su sa 4 minut ipo pre kraja, ali onda kretenske greske i ovi im ubace 7-8 peona lagano...

Da su im uzeli pobedu bilo bi mnogo lakse...

Moraju da se dobiju sledece 2 a za ostalo se uzdamo u srecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan realno ima najmanje sanse iako igraju odlicno. Uopste nece biti lako dobiti ove francuze,jer sto neko rece izgubili su dosta "dobijenih" utakmica pa sad moze da im se vrati. Cak i sa te naredne 2 pobede nije siguran,jbt napravis seriju od 5 vezanih pobeda i ne odes dalje. Prosle godine onaj kilavi Prokom otisao dalje sa 2 pobede cini mi se,imao najbolji kos odnos od 3 poslednja tima u grupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi zaista steta, mnogo bi ovim mladim igracima znacilo da odigraju jos 6 vrhunskih utakmica, i jos 3 puta da se napuni hala Pionir...

Koristilo bi to iskustvo puno za sledecu sezonu od koje se ipak puno ocekuje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, брука ако изгубимо од ових пацера.

 

Pa uvek smo gubili od najlosijih ekipa, to nam je stil...moramo izgubiti, pa dobiti Litvance, pa da se u poslednjem kolu sve odlucuje, to je tako sa Partizanom uglavnom...

Napad katastrofa u drugoj cetvrtini, nisam imao zivaca sve da gledam, kad god pogledam, gubimo loptu ili bezveze sutnemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako izgube ni pobeda protiv Litvanaca ne garantuje prolaz,ustvari postoje velike sanse da ispadnu ako ne dobiju Olimpijakos u zadnjem kolu, sto je malo verovatno...nego bre onaj Roberts je skroz izgubljen,ima milion losih pasova i izgubljenih lopti,plus ocajan sut, sva sreca pa otisao iz Zvezde xexe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...