Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ama ljudi moji, pa sta je ovo vise? xD

 

Ja moram da priznam da sam jos u stanju zbunjenosti, i jos uvek sam uveren da ce da izgubimo..iako se tekma zavrsila. Hladno sam gledao tekmu, standardno se smejao Vranesovim akrobacijama, radovao se sto Bozic konacno vratio sut (al' ne mora tol'ko da ludi sa soliranjem vise), molio Rasica da ne glumi keca...i onda nekako dodjosmo do te poslednje 1/4 gde PAO nije dao 8 minuta kos iz igre, WTF? :D Dule mag si kakvog nema nigde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar sa b92:

 

Hronoloski:

1. Izvucene su grupe za TOP 16, a Dule je samo slegao ramenima i rekao: "Ili Barsa ili PAO moraju ispasti";

2. Tim je krenuo u Atinu realno znajuci da ce izgubiti, zatim im je Dule rekao: "Momci, ja sam vas trener";

3. Kada su usli u Grcku, Olimp se zaravnao jer je Dule najveci;

4. Kada je Dule usao u dvoranu navijaci su poceli jos zesce da navijaju, onda ih je dule letimice pogledao i oni su shvatili sta ih ceka, ali navijali su i tokom meca vodjeni mislju da nada umire poslednja;

5. Kada su shvatili da im je i nada ugasena, poceli su da pustaju sirene, alarme, da ometaju laserima...i atomsku bombu bi bacili, ali im je Dule rekao: "Gospodo ni to vam ne moze pomoci";

6. Igraci su se radovali posle meca, ali ne mnogo, jer im je Dule rekao: "Ovo je tek prvi skalp";

7. Na povratku za Srbiju carinik ce prici Duletu i zatrazice mu pasos stidljivo, a Dule ce mu reci: "Gospodine, moji momci i ja ne znamo za granice".

Ziveli ljudi, i uzivajmo!

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule je za ovu sezonu planirao da stane u Top16 fazi, ali je planirano i da se utakmice igraju u Areni...

Posto gospoda iz Arene nisu imali slobodan termin za Top16 onda je Dule resio da se i ove sezone prodje u osminu finala, da bi se ipak igralo u Areni.

 

Na to su se celnici Barselone i Pao-a samo tuzno pogledali...

 

:haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo se ti smij kukuruze,ti ulazis preko veze u pionir,ja moram il' da molim Mikija Djurkovica da pita nekog da nam skonta karte,il' da puknem dvije i po al' ne bih sebi oprostio da ne budem tamo ako padne barsa.

 

jos po ovoj cici zimi u subotu u osam ujutru u red...

 

ako opet stavis ovaj smajli naci cu te vala u pioniru,pa sve da krkacim Mikija dok te ne ugleda.sad nek' ti bude zao sto si kacio slike na forum.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nijesam toliko visok,ali imam teske kosti i galamim za dvojicu,time nadomjescujem nedostatak visine i lijecim kompleks.

 

inace sam lijep ka' peca i kurat ka' tesa.svaka bi me majka za zeta pozeljela,sem moje taste.

 

 

 

edit:i sviram gitaru.elektricnu.

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlata vredan kapiten!

Suvo dedino crno vino - berba '99, otvorio pred početak poluvremena dedinu flašu, u zadnjoj četvrtini smo je ja i kolega dokusurili a da nismo ni primetili.

Mislim, više ja, manje on (valjda). Uhvati me, a nisam se nadao...što utisci, što neispavanos', što sam alkohol (deda, deda, baš si krmelj). Ode kolega, a reče mi ćalac maločas da sam zaspao u dronjcima. Jebi ga.

 

Veseli napokon da zaigra hrabro, muški, Slavkan nam ušao u top10 najboljih blokera Evrolige. :rockdevil:

Hvala i koleZi Tepiću na faulovima, dodatno se odužio voljenom klubu. Čarobna poslednja deonica: http://www.youtube.com/watch?v=9Z2Ju-3BZqo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...