Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Pa i nisu baš bacanja lutrija... Ali za nekog za koga važi da ima solidan šut da ne da bar jedno bacanje... Ne znam. Ali slažem se, Mekejleb je mnogo lošije odigrao. Nadam se da će sad nešto da urade valjda, jebem mu sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ako pobedi Lijetuvas u sledecem kolu ide dalje samo ako Lijetuvas izgubi kuci od Unikahe u zadnjem ili ako Efes dozivi bar jedan poraz u zadnja dva kola,cini mi se da gostuju Orleanu i igraju kuci sa Olimpijakosom, a postoji i treca opcija,da Partizan dobije Olimpijakos u zadnjem kolu,jbg,kad pogledas i nisu tako male sanse ako dobiju Litvance...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Остаје нам да се надамо да ћемо добити Литванце у Пиониру и да Олимпијакос добије Ефес код куће. Није нереално, али биће зајебано. Добро је што ће бити мала пауза, да се играчи одморе и да се среде утисци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Јес да се кршни Рићма повредио, ал' ко га нема...без њега се може...и мора.

 

оОоОо ле оле леле!

a40v4.jpg

Муда ти се рошава позлатила! Догодине га с прс' домали куц'о.

 

ЗнаЋи, сваки пут кад су рокали Литванци трице у задњој Ћетвртини, урликао сам ја...и ниједно им није прошло.

Неће слонче у лонче.

Миша Тумбас преко малих екрана постадох ја. Под младе дане, да.

 

Велики пољубац Рашићу шаљем (вубвубвубвуб), само тако нека настави, бескомпромисно и ладнокрвно са линије 6,25...јебем ли му слатку Каћу, да му јебем. мМммМм!

Е да, сисај га Куртинаитис и промени већ једном оделце. Демоде, јеби га. Код шанери има бољи модели.

 

''Ооооо Партизане''...интернет навијање, дајте ми Теру Патрицк сада, за један брзопотезни глабуњ, док сам још врућ.

:alkos:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...