Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

da, Partizan ce biti trecu u grupi i to mu je zacementirano kako god se zavrsile sve 3 utakmice poslednjeg kola...

Bice totalno rasterecena tekma, taman i klinci da se razigraju...

 

Jedva cekam zreb

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da sad se zavrsila tekma, dobio Orlean +16

racunica je jasna sad:

 

Partizan je dobio Unikahu 72-64 a Unikaha Partizan 72-64 :) znaci u medjusobnom skoru su izjednaceni totalno :) :)

Grobari sad imaju kos razliku +9 a Unikaha +7 pa ako Partizan dobije sledecu a Unikaha izgubi imace isti skor a Grobari bolju kos razliku i drugi su

 

Jebote ko se ovome nadao, da kolo pre kraja budu treci sigurno i da se bore za drugo mesto u poslednjem kolu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruka je sto ce i Cibona verovatno da ode dalje jer igra kuci zadnju protiv Asvela direktnog konkurenta,e jebem ti grupu kad sa 3 pobede ides dalje...ono laganica osli dalje, dobili kuci propalitete tipa Zalgiris,Fenerbahce i Asvel i odose dalje eeeeee...a ovaj Orlean ce izgleda u zadnjem kolu da preotme nesrecnom Efesu i peto mesto :haha:

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos ne verujem da doziveh onu poslednju cetvrtinu protiv Ritasa :D Na +27 sam bio happy k'o mrmot u cokoladi, al' kad Kecman ubaci ono, padoh na dupe (bukvalno) i nisam znao ni gde sam ni sta sam, i samo zagrlih cimera :haha: Kakav finis, bre!

Ljubim Rasica u ruke, iskupio se za sve izgubljene lopte sa starta sezone! Vranesu takodje skidam kapu, ocigledno da tekma protiv FMPa nije bila jedna lasta, usao covek u formu kanda, i to bas kad treba, bez Marica 2-3 nedelje, bice jebeno. Nadam se samo da to znaci da ce se oporaviti pre drugog kruga?

 

Bilo bi lepo da se dobijem Olimpijakos, 2. mesto u grupi donosi beneficiju izbegavanja Sijene i Reala ili PAOa, sto nije mala stvar, no ako bude k'o prosli put sas sve izbijanjem lopte iz kosa od strane Sofoklisa, tesko cemu da se nadamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...