Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

ja bih voleo ovakvu grupu:

 

Caja Laboral

Unikaha

Partizan

Cibona/Asvel

 

najteza je :

 

Barselona

svejedno-svi su jaki u drugom sesiru osim Unikahe

Partizan

Efes

 

 

a to sto pricate za grupu A, jeste stvarno smesno, ali realno tu su Barsa i Siena. 2 ekipe koje niko tu ne moze da pobedi osim njih samih medjusobno... zato su preostala 4 tima izjednacena...

I Partizan da se nasao u toj grupi bio bi verovatno u slicnoj situaciji... Strasna je Barsa ove godine, vanzemaljski tim, a i Siena je fantasticna...

 

mada ipak kad pogledam, bio bi tu Partizan glat treci :haha:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi se krug od te cetiri ekipe...

 

Pa znam da se pravi krug ali sta se tu gleda. Sve ekipe imaju po 3 pobede i poraza u tom krug. Pretpostavljam ukupna kos razlika u krugu...

 

pa 4 ekipe imaju isti odnos pobeda/poraza i onda iz tih utakmica se gleda kos kolicnik...

 

Da sad znam, ja sam mislio da se gleda pojedinacni odnos u razlici pa tim koji ima vise boljih odnosa ide dalje, u tom slucaju bi isli Asvel i Zalgiris koji imaju po 2-1,a Cibona i Fener 1-2...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah sad pravila za izvlacenje za top16, i ne mogu da se padnu 2 ekipe iz iste grupe iz regularnog dela:

 

Aneffort will be made to keep teams coming from the same Regular SeasonGroup or teams from the same country from coinciding in the same Top 16Group, being 1 more important than 2.

 

  • Teams from the same Regular Season Group may not coincide in the same Top 16 Group.

  • A maximum of two teams from the same country may coincide in the same Top 16 Group.

Sto ce reci, oprostite se od Unicaje. Valjda ce Fortuna kurva da nas pogleda i da nam dodeli Laboralce, pa da se nadamo necemu.

 

Znaci grupa:

 

Real

Caja

Partizan

Cibona

 

Cenim da nema bolje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa onda je onaj komentator sto je prenosio Olimpijakos - Partizan totalni imbecil, posto je barem 5 puta ponovio da je moguce da se timovi koji su bili u istoj grupi ponovo sastanu u Top16...

I meni je bilo sumnjivo

 

svidja mi se tvoja grupa, to bi bila najlaksa moguca varijanta za Partizan, ali i tako bi bila vrlo teska grupa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...