Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Nisam hteo da baksuziram, ali PAO smo izbacili pre dve godine u Pioniru, sad smo ih tukli u Atini...pre 3 godine smo ih tukli u Atini(tad im nije trebalo) , svi su bili u euforiji da dobijamo...igraci su mladi, podlezu uvek pritisku kad imaju moranje...jednostavno ocekivano, ovi su mnogo iskusna ekipa...i srala ih trojka neverovatno...

 

Nadamo se da ce PAO dobiti Marusi, iskreno verujem da hoce(mozda je bolje da kazem da nece , tada uvek dobijemo :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvo razocarenje crno, aj rekapitulacija i pogledajte kakva je sezona do sada iza Partizana !!

Da li je IKO ocekivao da Partizan ima vise nego dobre sanse za Final-8 ??

nema ovde mesta da se bilo ko razocara, Pao ce da razvali Marusi i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam razocaran , ja i dalje smatram da je Panatinaikos najbolje selektirani klub Evrope , samo sto su izgleda lose tempirali formu . Kad nekog ide sut kao sto je to islo Panatinaikosu onda protivnik nema sta da trazi , raspereceno su sutirali i to je to + fenomenalna odbrana nad Maricem .

 

Nadam se kao i svi pobedi nad Marusijem , ali posto su to cigani Grci sve je moguce , nadam se da je Obradovic sapnuo Duletu nesto lepo na kraju :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, onaj nikolas je lud. perperoglu nije sutirao trojke 4/4 ni na treningu. al sto neko rece, ne mozes uvek pobedjivati. sad se moramo uzdati u jebene grke. valjda nas nece razocarati. a mislim da su i real i makabi slabaji od pao-a i barse.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde malo realnosti. da li zaista verujete da ce pao ikoga da pusti? pa samo zamislite daimaju na kraju skor 0-6, ili 1-5? nema sanse. najverovatnije dobijaju obe do kraja, da se izvade malo. ili ce se bar dobrano potruditi da to ucine.

Томе се (скоро) сви надамо на овој теми ...

Ако ништа, бар ћемо знати која двојица дркају један другом и уживају ако Партизан не прође даље ... ;)

 

^ uvek sam se pitao zašto spuštaju te zavese iza koševa, da lopta ne odleti na treninzima, šta li...

Видиш како си неупућен!

То је да би имали позоришну атмосферу на тренингу! :da:

Кад иначе да улове време да скокну до позЕришта??? :confused:

 

Ostaje sansa da PAO ne pusti Marusi, valjda nece...

Опет си се зајебао, треба да кажеш:"Надам се да ће Маруси да покида ПАО!" ;)

Ако се икад буде основао бенд на Јуму, ти ћеш бити бас контраш! :D

 

 

jbg grobari pukli ste...a Dule je stvarno lik, krsti se a sa usana mu citas "jebote te bog" :haha:

Ајд што псује, него што не зна ваљано ни да се прекрсти ...

Вероватно се збунио од силне еуфорије ... :haha::haha::haha:

 

П.С. Прекинуо сам се од смеха на постове везане за "шверцовање модератора" ...

Аксе, убудуће приђи пандуру на улазу и реци:"Стигле две тепсије бурека за Дулета" и не мож` да те не пусти! ;):haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, sto rece Milenko Vrisak, 'ajde Drew sam ocekivao da ce da pogadja (izmamivsi mi 3 glasna "e boli ga kurac"), ali jebeni Feferoglu...kada se lomila tekma nam ubaci dve. Da se ne lazemo, protiv PAOa u formi, a bogme penje im se, nemamo sta da trazimo, pogotovo ne sa ovakvom igrom k'o veceras. Osim Boa niko nista nije mogao, Vesely srcan, dotle da se rckao sa Diamantidisom, al' nedovoljno, Kecman... U principu, jedino bih dao minuse Rasicu najvecoj picki (koji ni otvoreno polaganje ne sme da zavrsi) i Maricu, jes' da je imao 12 skokova, al' stavio ga Batist u dzep, nismo mogli pod kosem da im prdnemo a da nas ne poklope...

 

Nista sad, bitno je da PAO ovakav sad nema teorije da opet izgubi od jebenog Marusija..a da li cemo biti prvi ili drugi...pa i nije neka razlika, Makabi ili Real, kako birati? :haha: I da, jebem ti grupu gde je situacija 3-2,3-2,2-3,2-3, dakle nikad uzbudljivije, a zna se ko ide dalje vec sad :haha:

 

Dva hghlighta vecerasnje tekme: Iz prvog poluvremena, krecemo u kontru, Batist pao, a Kecman mu pomaze da ustane i trci napred xD

Kraj utakmice i pevanje, ja sam ostao jos 3-4 minuta nakon sto su izasli igraci pa otisao na prevoz, cuo pevanje i ispred hale, dakle trajalo...pa zanima me dokle, izvestice valjda Kuruz :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostali smo pola sata posle završetka, i dalje pevajući: "I kada ne budeš prvi ti...". Posle 15 minuta su se vratili igrači, a onda dugo dozivanje Duleta i ovacije kad je došao. Neverovatno, skoro da nam je svima bilo drago što je Partizan izgubio.

 

Ove je išao šut, Partizan za tri 4 od 22. Jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, sto rece Milenko Vrisak, 'ajde Drew sam ocekivao da ce da pogadja (izmamivsi mi 3 glasna "e boli ga kurac"), ali jebeni Feferoglu...kada se lomila tekma nam ubaci dve. Da se ne lazemo, protiv PAOa u formi, a bogme penje im se, nemamo sta da trazimo, pogotovo ne sa ovakvom igrom k'o veceras. Osim Boa niko nista nije mogao, Vesely srcan, dotle da se rckao sa Diamantidisom, al' nedovoljno, Kecman... U principu, jedino bih dao minuse Rasicu najvecoj picki (koji ni otvoreno polaganje ne sme da zavrsi) i Maricu, jes' da je imao 12 skokova, al' stavio ga Batist u dzep, nismo mogli pod kosem da im prdnemo a da nas ne poklope...

 

 

Upravo.

A sad je red da Željko bude principijelan do kraja, i razbuca MaBugari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

 

Dobar je i ovaj komentar...

 

Na kraju tekme kaze Zeljko Duletu na uvce:"Ma ne brini nista burazeru,dobicu ja Marusi,

ali zauzvrat,da mi otkrijes tajne koje ja nisam".Odgovora Dule:"Ma nema veze,dobicu ja Barselonu opet".

(MAX 72, 4. mart 2010 22:51)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, ugazishe nas posteno, onaj Nikolas glavicjem da je pimpovao loptu, usla bi u kos. I onaj nesrecni Stratos, ja mislim da on u zivotu nije dao vise od 4 poena na jednoj utakmici, osim juce. S druge strane, ovi nasi bunar ne bi mogli da pogode sa dva metra.

 

PAO pobedjuje u zadnjem kolu, 100%, iz vise razloga. Prvo, atinski timovi se mrze, pustanje Marusija bi bilo k'o kad bi Partizan pustio Zvezdu da dobije da bi prosla dalje. Drugo, PAO je evidentno bolji tim za jedno tri klase od onih slepaca, i drugom pobedom bi pokazali da nisu toliko jadni koliko tabela govori (jedina ekipa bez pobede do ovog kola, Prokom ih ima 3?!!?), a sa dve pobede bi mogli vec da tvrde da im je prolaz izvisio zbog jednog kiksa previse (poraz od Partizana kod kuce, i poraz od Marusija u prvoj) sto je realno i istina. Trecje, Zeljko Obradovic :mrgreen: Cetvrto, u PAOu igraju tipa 3 Grka i ostali, od kojih dva Partizanova deteta.

 

Mene vise brine nasa kriminalna igra, sa ovim tesko da mogu bilo sta ozbiljnije uraditi u top8 (pri tom na ozbiljnije mislim na jednu, mozda dve pobede kod kuce). Al' dobro, svakoj ekipi se desi pad forme tokom sezone, dugo traje, previse utakmica itd. Bolje da za nas to dodje sad kad su "nebitne" utakmice, nego kasnije kad je kuka i motika :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nisu, al' niko po zavrsetku takmicenja nece pricati koja grupa je bila kakva, ali oce to da branilac titule nije (hipoteticki) imao nijednu pobedu. A realno, za takve ekipe ne postoji izgovor teske grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh. ako im ne igraju Dijamantidis i Spanulis+Pekovic, pisi propalo.

 

Ja ne brinem, kolko sam video u Pioniru, dovoljno je da igra Nikolas i onaj nesrecni Perperoglu ( :icon_ne: ). Ove ce zameniti Sarunas, Tepic, Kalates, pod kosem ce opet biti Batist i onaj drugi raspali...i cak i u takvom izdanju, PAO bi trebalo da bude vise nego siguran protiv onih pacenika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...