Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Ne, ako stvarno misliš protiv određenih političara onda moraš da ideš političkim putem. :) A ako si mislio da eliminišeš sve političare, onda ćeš morati da odeš u tu hiperboreansku divljinu. :)

 

Mislio sam na ovo drugo..pa smislicu vec nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма каква писангија ... класична сачекуша конЗа.

 

Будеш стрпљив, шћућуриш се негде у мраку, фантомку на вугла ... и кад се Дачић враћа својом ( а не службеном Q7-цом) из неког ВИП куплераја ... само трас бум креш!

Из чика Љубине се лако кибне, питај гробаре.

 

''Одрадимо пос'о и нема нас више'' ... после нека ХРТ мало извештава за ''инцидент на уштрб регионалне стабилности'',

к'о све наше могуће станице за елиминацију оног несретног Пуканића.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

 

Pa da, mi probamo nesto da pricamo/diskutujemo, ali klinci poput tebe upadaju i generalno kao jebu mater svima i postavljaju satru (karakterna?) pitanja neka, ovo ono sine, a nista nisu/te ni rekli pritom... :) Ako te boli qrac za bandere i bakrace, shut the fuck up kid - eto koliko je jednostavno. :da:

Ma covece, ne jebem mater nikome, smejem se budalastinama. Nemam ja vremena da intenzivno bistrim na ovakvim temama, ti pisi eseje, niko te ne drzi. Ja cu kratku formu. Ne vidim poentu bilo kakvog argumentovanja ljudima koji nisu u stanju da prihvate nesto novo, a kamoli drugacije. Prica sa kosovom je toliko jasna, da je nepotrebno nastavljati se.

 

A u vezi tog tvog kid, klinac, posao. Imam 36 godina, dve prodavnice, servis. Radim, ne zivim na ovom forumu. Overim ponekad sta se desava, tu i tamo ostavim komentar, pa ko razume, razumeo je. Kome se ne svidja - jebe mi se. Javni forum.

Iskreno mi nisu jasnu ljudi poput tebe. Nit smrdis nit mirises

Zauzdaj hormone pa mozda i provalis koncept ravnoteze, sta da ti kazem.

 

Nemam ja Ivane nista protiv tebe licno. Verovatno si ti dobar momak, ali nismo istomisljenici kad je rec o ovakvim pitanjima pa se sve vrlo lako ofarba tim zajedljivim sranjima. Mozda cemo pricati kvalitetnije na nekim veselijim temama. Mene ovde nisi vidjao puno, neces me puno ni vidjati, ali cu pisati sta hocu.

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, sećam se da si negde pisao kako si k'o dečkić imao prilike da dočekaš kultni ''Master Of Puppets.''

Da saosećaš sa onim vremenom, 80-ih i najiskrenije ti zavidim na tome.

 

Tada se proizvodila zaista kvalitetna muzika i u sferi metala, rocka, pop muzike kao i u narodnjacima.

Uporedi onu zlatnu muzičku ali i moralnu dekadu ... i današnje vreme jebene hiperprodukcije.

 

Ima razlike zar ne ?! ... nebo & zemlja!

 

Istina, muzika nije život i to stoji.

Ali jebem ti ovakav oskudno umetnički život 21 veka, veka trule komercijale ... izgleda tako i nažalost tako jeste, barem po meni.

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma covece, ne jebem mater nikome, smejem se budalastinama. Nemam ja vremena da intenzivno bistrim na ovakvim temama, ti pisi eseje, niko te ne drzi. Ja cu kratku formu. Ne vidim poentu bilo kakvog argumentovanja ljudima koji nisu u stanju da prihvate nesto novo, a kamoli drugacije. Prica sa kosovom je toliko jasna, da je nepotrebno nastavljati se.

 

A u vezi tog tvog kid, klinac, posao. Imam 36 godina, dve prodavnice, servis. Radim, ne zivim na ovom forumu. Overim ponekad sta se desava, tu i tamo ostavim komentar, pa ko razume, razumeo je. Kome se ne svidja - jebe mi se. Javni forum.

 

Zauzdaj hormone pa mozda i provalis koncept ravnoteze, sta da ti kazem.

 

Nemam ja Ivane nista protiv tebe licno. Verovatno si ti dobar momak, ali nismo istomisljenici kad je rec o ovakvim pitanjima pa se sve vrlo lako ofarba tim zajedljivim sranjima. Mozda cemo pricati kvalitetnije na nekim veselijim temama. Mene ovde nisi vidjao puno, neces me puno ni vidjati, ali cu pisati sta hocu.

 

Rekao sam kid u izjavi prema vise ljudi (sto su se oglasili pre i posle tebe), da ne bude da sam te izolovao. Ne volim da pisem eseje, ali sam se mnogo puta nasao cineci isto u zadnje vreme osecajuci nepravdu neku...

 

Ja mislim da je ok popickati se malo na temi (bilo kojoj, ne samo ovoj), ali konkretnije. Ono sto je meni zasmetalo je generalno neko potkacivanje u kontextu 'Svi se jebite' ili 'Ko ne voli Cedu, taj je cigan' i sl. Da ne bih duzio o ovome, izgleda da sam se zajebao jer sam probao u predjasnjim stranama da kao stanem na stranu optuzenika (iz diskusije za Urzalom), ali posto izvisih, tj. niko se drugi nije oglasavao, ostao sam najbucniji, i ne samo to, nego sam cak stavljen u istu kategoriju 'optuzbi' koju sam kao branio, iako nema zivotne veze samnom (niti da je opravdavam, ali prica je u fazonu 'sta ti znas, kad nemas...' itd), i jos nadovezujes da su to budalastine.. Ok.

Naravno, svi imamo drugacija misljenja i motive, ali sam na temu dosao da se informisem, kad smo vec poceli o politici i pratecim elementima iste, o nekim perspektivama i prilikama u domovini, posto nisam tu, jer smatram ovo boljim izvorom i nepristrasnim u odnosu na Blic i/ili SerbianCafe i sl. (nemam vremena toliko jos manje za uclanjivanje po drugim forumima). U to ukljucujem raznovrsnu starost, zrelost, pozadinu, opredeljenja i iskustva pojedinaca sa YUM-a koje smatram da imaju sta pametno/informativno da kazu, i eto mene. :zeleni: Ja sam se specificno izjasnjavao za neke stvari, ali sam napadnut kao da sam davao neke generalne ideje/izjave poput 'Srbija ima najmocniju avijaciju', sto nisam, i tu negde je doslo do price o realizmu sto se mene tice. Sve moje informacije su 100 tacne, i ja sam vise fokusirao se na neke tehnicke cinjenice, nego poglede i ideale, e sad, to je misterija - ne znam gde sam ispao nerealan, neprihvatljiv, neuravnotezen i tako to, to zelim da znam (mi se ukaze tj. bez eseja)...

 

Ne zivim ni ja ovde, samo mi je uvek jedan tab na YUM-u jer mi je dosadno kad god mi je komp upaljen, u nadi da ne moram da drobim na muzickim temama jer sam rekao sta sam imao... :) :)

 

Zakljucak, ne vredjam ja nikog, ali doslo je do nesporazuma, ne mog sikaniranja opozicije, iako to mozda tako izgleda (plus moj satrovacko-ikavski i imas meltdAUn), ne mrzim ni ja tebe iako sam druge rase, i to ponosne crnacke.... Samo zelim konkretno nesto da pricam i saznam nesto novo, i nebitno dal smo neistomisljenici, ne ocekujem ja da mi se svi mole i klanjaju (rano je jos), iako sam kralj... to je to, idem na rucak, i nadam se da ce mi bar na jednom primeru biti ukazana greska... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ziv bio. dobar govor dao, skoro dobar ko na konvenciji u Denveru. :da:

 

 

ne glasah, jerbo zivim s grin kartom, ali drago mi je da su ukucani odabrali crna coeka za precjednika :D

 

 

 

kvalitetan lik, skroz.

 

 

mnogo mi drago na izboru! :da:

 

 

 

barack-obama.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti vrag bi bio da je pobedio i Mekejn kojim slučajem. Američki predsednici se maltene ničemu ne pitaju, imaju funkciju marioneta.

Politika USA se na spoljnom planu neće drastično menjati, drugi odlučuju o tome ... a ne jebeni drug predsJednik.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, pobogu i ludak zna da ne moze jedan covjek da se pita za sve pa makar on bio preCjednik USA, zato postoje senati i kongresi i donji i gornji domovi.

aj zajebite malo s tim izjavama, iju ne pita se on nista. pita se masonerija, ljudi iz sjenke, Pera s Cubure.

 

 

sta god da bude na spoljnom planu, sumnjam da moze biti gore od Busa, ali vidjecemo.

bitna je za sada unutrasnja politika, a ona ce poceti da se mijenja nadamo se na bolje.

ne ocekujemo previse u prvi momenat, treba dosta vremena da se stabilizuje ovo sto su ujebali s Busom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj zajebite malo s tim izjavama, iju ne pita se on nista. pita se masonerija, ljudi iz sjenke, Pera s Cubure.

Ja bih voleo da snažnog uticaja u budućnosti ima simpatični crnja, ali toga neće nažalost biti.

Svakako da se pitaju ljudi iz senke - bankari, koji i upravljaju indirektno kongresom. Skapiraće to kad tad, oni koji nisu.

To vam kaže Neša iz Niša, dobar poznanik Pere s Čubure. ;)

 

sta god da bude na spoljnom planu, sumnjam da moze biti gore od Busa, ali vidjecemo.

 

Slažem se. Teško da išta može biti gore od Buša mlađanog. Jedino bi gora situacija bila kada bi krenulo intenzivno topljenje severnog pola.

Svi se nadamo mirnijoj budućnosti ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro, cuj, i pera i cubura, sve to stoji, nismo djeca, logicno da jedan covjek ne moze sve sam.

mora i on malo da bude Uncle Tom.

 

 

 

 

Bus je debil, maloprije se ismijah - dobar klip skroz, kvalitetan.. ovjerite

 

 

 

zao mi samo sto nisu ove neke prijedloge zakona pustili pogotovo ovaj o alternativnim izvorima energije, sto bi rek`o Obama - We can't drive our SUVs and eat as much as we want and keep our homes on 72 degrees at all times... and then just expect that other countries are going to say OK. That's not leadership. That's not going to happen.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha sad videh da je Obama pobedio. Inače ne pratim politička dešavanja, naročito ne strana, niti se nešto preterano razumem u to. Jedino mi cool što je crnac. Baš me interesuje šta sad rade onoliki rasisti i KKK klanovi :) Od ropstva do predsednika, dug je put *teardrop*

 

Fascinantni su mi Japanci u havajkama i sa vencima od cveća koji plešu i pozdravljaju novog američkog predsednika :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da se predsednik Amerike ništa ne pita, pa nije baš tako. Ali za glavne stvari se ne pita, tu nema šta.

 

Da, ne pita se za politiku na globalnom nivou. Amerika je imperijalna sila, i kao takva, njena spoljna politika ce se slabo menjati, ko god dosao na mesto predsednika. Ovo se odnosi i na neprijateljsku politiku prema Srbiji, naravno.

 

Edit: Da, Mistress Burzum, jako je ''cool'' to sto je pobedio crnac. Veoma cool.

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne pita se za politiku na globalnom nivou. Amerika je imperijalna sila, i kao takva, njena spoljna politika ce se slabo menjati, ko god dosao na mesto predsednika. Ovo se odnosi i na neprijateljsku politiku prema Srbiji, naravno.

 

Edit: Da, Mistress Burzum, jako je ''cool'' to sto je pobedio crnac. Veoma cool.

To za spoljnu politiku je tačno.

 

Što, smeta ti što je crnac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za spoljnu politiku je tačno.

 

Što, smeta ti što je crnac?

 

Ma, sto se mene tice, njihov predsednik moze da bude i zelen. Ja nisam ni spominjao boju koze pre tebe. U tome je razlika. Oni za Obamu vise potenciraju te stvari, sto je paradoksalno. Tako oni ispadaju veci rasisti. :)

 

EDIT:

 

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, sto se mene tice, njihov predsednik moze da bude i zelen. Ja nisam ni spominjao boju koze pre tebe. U tome je razlika. Oni za Obamu vise potenciraju te stvari, sto je paradoksalno. Tako oni ispadaju veci rasisti. :)

 

EDIT:

 

Prva pomenula ali mi tvoj prethodni komentar ne govori da ti je svejedno. :uhoh:

Ma, nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da kazem? :)

Ti si prva pomenula boju koze, ti si rasista. :) :)

Salim se malo. :rolleyes:

Ma vidim ja da me tu nešto... :rolleyes: Da me znaš u detalje. ne bi to rekao ;)

 

L&M, meni je smešno kako stižu čestitke iz celog sveta, šire kao neko bratstvo jedinstvo, a do juče su se mrzeli. Samo Rusi ne šljive nikog već i dalje ističu kako je Amerika napravila krizu zbog svega što se desilo u Gruziji. :)

 

What a wonderful world :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vidim ja da me tu nešto... :rolleyes: Da me znaš u detalje. ne bi to rekao ;)

 

L&M, meni je smešno kako stižu čestitke iz celog sveta, šire kao neko bratstvo jedinstvo, a do juče su se mrzeli. Samo Rusi ne šljive nikog već i dalje ističu kako je Amerika napravila krizu zbog svega što se desilo u Gruziji. :)

 

What a wonderful world :cool:

 

Meni je bila najzalosnija ona priredba sinoc u Beogradu, sa sve americkim ambasadorom i Obamom kao predsednikom Beograda. tuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bila najzalosnija ona priredba sinoc u Beogradu, sa sve americkim ambasadorom i Obamom kao predsednikom Beograda. tuga.

To nisam videla i drago mi je što nisam. D= Jaooooooooooooo pederi domaći, samo još da vidim kako javno skidaju gaće i kako se nameštaju da ih ovi lepo pamprče, uz to i da pitaju jel ima još. Stvarno tuga.

 

Eto zašto ne volim politiku. Sve je to bez kičme ili nekog čvršćeg organa da održi tu masu mesa na bar pola metra od zemlje... Metilji... A takvi su političari svuda.

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondie, je l' ti stvarno veruješ u to što ti stoji u potpisu?

 

 

naravno da vjerujem. ne samo kroz Obamin primjer, nego i licni. i jos gomile ljudi koje znam sto licno sto ovako.

 

milion propusta u ovoj zemlji postoji, ali je i dalje u njoj moguce sto nigdje na svijetu nije.

kazem ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...