Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

nemoj tako. vrlo je moguce da ako je moja cukuncukun baba rodila nekog polubaliju ili sta god, da ja u sebi imam osmanlijske krvi, kao i svi oni koji su se radjali stotinama godinama nakon zaludne babe. stoga stoji ta teorija. cak moze da se dokaze na jumetalu :lol:

 

 

 

 

 

 

"ja sam cula da u neko selo pale ljude.."

"pale Grozdana, pale, sve trce sa sibicom i pale.."

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se licno ne svidja, ne samo kod Srba, nego generalno kod dosta nacija, sto se sve vise gube te neke kulturoloske i ostale zajebancije. jebiga, ja bi da dodjem u pariz i cujem francuski pod broj jedan, a ne arapski. ja bi da dodjem u london a da se ne osjecam ko da sam u pakistanu ili bombaju. ili gdje god da ides slusas engleski, ko da je bogom dato da svi moraju da ga govore. nisam bila licno ali sam slusala od strane dosta japanaca o kojekakvim govnarijama koje su pokupili sa zapada, tipa - vjencanje u crkvi sa sve orguljama kao u filmovima, a niko tu nit je hriscanin, nit je cuo za hrista. samo zato sto je moderno. sve se vise gube obiljezja nacija, a to je jebiga ono sto je vrijedilo da naucimo jedni o drugima, da ti bude zanimljivo da otputujes negdje a ne da dodjes u Peru u neku zabit gdje skoro ljudska noga nije krocila, ali mekdonalds jeste.

Reč. :)

Udaj se za mene. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja jedem govna u tri sada u noc, umjesto da spremam stafing za turki. : )

 

Опа, "фенксгивинг"... Хоће бити оно - фала овима, фала онима, Индијанцима, пионирима, мормонима, посади МејФлауера, Џеку Лалејну (пауер ђусер), њујоршким ватрогасцима, трупама у Ираку и тако ти фазони...

 

Што се тиче мешања...

Ја не бих да ми дете буде црнпурасто. Крај приче. Не знам да ли у мени има неке крви осим сербске, али нисам лоше исп'о. Не бих да се хвалим, али сам наочит момчић. Могло је бити боље што се неких ствари тиче, али могло је бити и горе. :) Не кажем да нисам желео пампрчити азијаткиње и чамуге али да имам децу са њима ми никад не би пало на памет. Према истима сам, генерално, равнодушан. ОК, ти си црн, 'ваки или 'наки, ајд сад иди кући. Можемо причати, сести, напити се, јести, ово, оно, али се не можемо мешати.

Што се тиче силовања, наравно да их је било. Опет, не затрудни се од сваког коитуса. Мора да се погоди време, ово, оно. Ако неко мисли да је сваки Турчин који је силовао неку Српкињу, једном или два пута, исту одмах и оплодио, онда је тај неко будалетина. Велика. Већа него дупе у црнкиње.

Да закључим, тачније да поновим. Ја сам сасвим задовољан својим аутентичним српским ликом, габаритима унд фигуром. Ако ништа, подсећам на Словена, уже говорећи - Србина. Има ме и тамо и 'вамо, очи су ми плаве, тен светао. Ако међ' вама има потомака малоазијских народа, ганфера, ових или оних, то је само ваш проблем. Ви и ваши потомци не би имали бело (беличансто) дете па све да следећих неколико векова карате само Исланђанке. Патите, патуљасти, црномањасти људићи. Остав'те нас, аутентичне припаднике динарског подрасног типа на миру. Ето. :) :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Са'ћу те метнем у потпис. :)

 

Бе'шале. ту тезу "сви смо ми Турци" су ми увек просипали људи који су ми до сисе, црни као угарак. Пустите ме на миру, о досадни. Својим се јадом забављајте.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

То Аксе, а мислим да знам и шта би променио код себе, то је онај спљоштени део главе назад, као код мене, а? :)

Мада је то одлика нас, правих Аријеваца. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim te metni sa ijekavicom. nemoj da mi se mijesa kulturoloski serbijanski u moj domaci bosanski govor. pa u zdravlje :)

 

ovaj varg nacista, samo negdje upada.. nemo` se mijesas, ako ces u grupnjak, onda u red stani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, само аутентично и никако друкчије.

 

То Аксе, а мислим да знам и шта би променио код себе, то је онај спљоштени део главе назад, као код мене, а? :)

Има ту још места за корекције, али не бих о томе... :)

 

Мада је то одлика нас, правих Аријеваца. :)

Апсолутно.

 

Него, где служиш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ПВО

 

Лепо, лепо. Постаћеш човек. :) На'ватај неког муслимана и буди ОК са њим, ако ни због чега а оно због тога што ће ти давати кобаје и свињетину коју добијате за ручак. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма на'ватаћу га ја :)

У суштини све је ок, само сам мало депресиван јер сам јуче зајебо све са девојком која ми сад много недостаје. Јебем ти, који сам ја ретард, највећи ретард на свету. :udri::icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бе'шале. ту тезу "сви смо ми Турци" су ми увек просипали људи који су ми до сисе, црни као угарак. Пустите ме на миру, о досадни. Својим се јадом забављајте.

 

Bas tako...ako oni imaju turske krvi i maleni su, neka nas ostave na miru...

Pogotovo je glupost kad tvrde da svako ko je crn, da ima turske krvi, kakva glupost i neznanje...a najvise se uvek prave pametni oni koji pojma o temi nemaju...

 

Axe, jesi sad u Bg? Pa da popijemo po koju, onako arijevski :D

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...