Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

znam slusam ja to,dobra muzika.i usput nije sva orjentalna muzika kao turska.turke ne volim,arapi su super.ni arapi ne vole turke.arapska i iranska muzika su jako kvalitetne stvarno.ovaj sledeci iranski internet radio slusam stalno stanicu traditional http://www.theiranianradio.com/ mnogo je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam slusam ja to,dobra muzika.i usput nije sva orjentalna muzika kao turska.turke ne volim,arapi su super.ni arapi ne vole turke.arapska i iranska muzika su jako kvalitetne stvarno.ovaj sledeci iranski internet radio slusam stalno stanicu traditional http://www.theiranianradio.com/ mnogo je dobra.

lele.

ja sam se toga naslushao u jermeniji. Gledaj im i spotove ako ti se toliko dopada. Sve neki persijanci u mercedesima.

Toliki trash da te zakuca za ekran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lele.

ja sam se toga naslushao u jermeniji. Gledaj im i spotove ako ti se toliko dopada. Sve neki persijanci u mercedesima.

Toliki trash da te zakuca za ekran.

 

opa bio si u jermeniji,ja sam ljubomoran :redface: .istina spotovi su im kao turbo folk spotovi 90tih.ali i kod njih isto kao i kod nas imas turbo-folk ono kich i sunt i imas kvalitetnu izvornu tradicionalnu muziku.ja volim njihovu izvornu muziku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obojica ste, da protite, degenerici. Pazi sad, Jermeni su vam cool likovi. More mars, bre...tamo....

Da prostish, degenerik ti u gachama.

Ja samo rek'o da sam tamo bio najizlozheniji iranskoj muzici a ti mi tu neshto Jermeni su kul. jedi govance.

 

 

ironija sudbe. uvek pogreshni ljudi dobijaju stvari na kojima drugi zavide. arapi naftu, ja bivshi sssr, i sl.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

da uvek je tako.i da razjasnimo ja nisam rasista u razliku od ovog kalifa sto prica protiv jermena.ja cenim jako kulture bliskog istoka i zelim da bliski istok ostane bliski istok i zbog toga sam protiv globalizacije koja zeli da unisti kulturu bliskog istoka.takodje sam protiv ljudi kao sto je alija izetbegovic koji zele da bliski istok dovedu u nashu evropu

 

znaci kao u legendarnoj pesmi baje malog knindze "Ne volim te alija zato sto si balija srusio si miran san!!"

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ja sam od drugara presnimio cd koji je on za uspomenu kupio na buvljoj pijaci kada je bio u Turskoj

U pitanju je kolekcija kurdskih spotova :) sto ti kod Turaka dodje kao ciganska muzika u nas otrpirlike

Mislim to je toliki tres da smo se ja i on valjali od smeha :)

 

Cisto da vam docaram,ovaj neki fazon :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=KDKNoxv4Xz0...feature=related

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

курди су супер народ и желим да једног дана добију своју државу.и мислим да срби,бугари,грци и курди морају да буду пријатељи у циљу распарчавања турске.успут ово у овим спотовима је курдски турбо фолк који као сваки турбо фолк не ваља ни зашта.права изворна курдска музика је јако добра.турци могу само да завиде курдима зато што они имају квалитетнију музику.а ако је неко циганин онда су то турци

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da prostish, degenerik ti u gachama.

Ja samo rek'o da sam tamo bio najizlozheniji iranskoj muzici a ti mi tu neshto Jermeni su kul. jedi govance.

 

 

ironija sudbe. uvek pogreshni ljudi dobijaju stvari na kojima drugi zavide. arapi naftu, ja bivshi sssr, i sl.

 

 

I carapama. Ja sam to u zurbi saljivo.

 

No sad, kad bolje razmislim, Jermeni mi nikako nisu cool narod. Naprotiv. Arapi su jos i gori. Iranci su ok, Iranci su cool. Vrlo cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne iz mog iskustva. Vidis, ja ih sve znam na stotine. Radio sam sa svima njima. Ima ih cool, ali Jermeni su previse slicni nama (znaci bedak) a arapi su jos grdji od nas. Ne znaci da su bilo jedni bilo drugi glupi ili zli. Kod mene samo ne kotiraju visoko narodi koji su slicni nama. Tacka.

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne iz mog iskustva. Vidis, ja ih sve znam na stotine. Radio sam sa svima njima. Ima ih cool, ali Jermeni su previse slicni nama (znaci bedak) a arapi su jos grdji od nas. Ne znaci da su bilo jedni bilo drugi glupi ili zli. Kod mene samo ne kotiraju visoko narodi koji su slicni nama. Tacka.

 

uredu to je neki tvoj lican ukus ali to opste nije objektivan nacin procenjivanja naroda

Share this post


Link to post
Share on other sites

autošovinizam rules

:)

:rockdevil:

 

iskreno da se ne lazemo i jevreji su cool,na svoj nacin naravno

На који начин Јевреји могу бити кул? Да кулирају тако што дивљају увелико на уштрб палестинског народа?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...