Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

ne znam kako da vam saopstim ovo...ali ovo su nike patike...

 

 

на зелењаку су адидас.

Хаха, нисте пратили последњих неколико страна, човек кога сам цитирао зна о чему се ради.

Адидас о којима причам сам купио прошле године, ове Најки прекјуче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nosim magnum cizme (ne mogu da nadjem sliku, ali iste su kao one sto ih neretko furaju 'cajci u plavom, cesto u plicoj varijantu, na foru duboke cipele, ali isti je oblik kao cizma), vec godinu dana. grozno ih odrzavam, nikad ih ne mazem, drzim ih cesto kod radijatora, stalno su blatnjave i mokre ali izgledaju ko nove(kad ih ocistim jeli..). bukvalno. tek sto neku ogrebotinu imaju, da ne vjeruje covjek

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

13020001.jpg

 

Ove sam kupila pre dva dana.. Probala ih, sve ok... Danas ih iobujem i shock - tesne su mi i zuljaju me - izgleda da mi od ove vrucine stopala mnogo vise oticu nego sto sam misila, morala sam da idem nazad u Shoe Be Do da ih menjam za broj vece :( .

A totalno sam zaboravila da iz nekog meni nepoznatog razloga Dr Martens ne proizvodi stvari u broju 6 1/2 tj broju 40...

I nista, uzela sam prve do tih, za pola broja su mi vece. Nista strashno. Samo se osecam sad ko patkica dok hodam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre one crne Veer buvljačke tike su kvlt nad kvltovima! Preživljavaju i divljanje na koncertima i rmbačenje na građevini, udobne su, OK izgledaju, a koštaju 3x manje nego jebene starke koje mi se raspadnu za 6 meseci.

Prve koje sam kupio su trajale jedno 2-3 godine, stvarno nisam mnogo obraćao pažnju, zapravo još uvek se vuku tu negde po dvorištu i upotrebljive su za neko kopanje npr :) , drugi par uzeh u septembru 2007. i još uvek im se ne nazire kraj.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlucila sam da ne bacam starke pa sam ih ofarbala :)

farbanje-patika-004w.jpg

 

fail. :):)

 

bile su roze pa su se posle par pranja u ves masini izmetnule u prljavo belo..

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boje za tekstil, uvek imam po neku teglicu na gajbi jer sam se ranije lozila da brljam po majcama. U srednjoj sam jednom ofarbala patike crnim sprejem i vise nikad, time definitivno ne treba raditi odecu, tekstil je posle tog tretmana kao karton.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

gladiator+shoes.jpg

J'adore!!

Imam i niske i srednje i duboke... nisu baš nešto bogznašta udobne, ali ih jednostavno obožavam!

 

Trenutno furam skejterke, koje su: malo mlađe od Isusovog magareta, skrpljene, prefarbane, ofarbane, i još razglavljene i raščerečene ko francuska kurva.

Stavila bih sliku, al me sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...