Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Пропала ми је постава патика на местима на којима пета највише притиска унутрашњи зид. Споља су у одличном стању. Је л' може то да се поправи?

Препоручите неког доброг обућара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraš da nađeš nekog ol'skul, koji je voljan da se cima, a za male pare. Ima par u Pančevu koji znam da hoće da se iscimaju i odrade, što samo navodi na to da ih u BGu mora biti još više, samo ih treba iskopati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

има, али су линије и знак адидаса сребрни

аутлет код Богословије

 

samo da nije ono gej sljastece srebrno...ako je sivo prihvatljivo je...jebote koji je kurac nasim idiotima sa narucivanjem takvih patika.Pre neki dan gledam crne sa zlatnim sarama...muske.Pa to ni peder nece od blama da nosi jebote.

 

Пропала ми је постава патика на местима на којима пета највише притиска унутрашњи зид. Споља су у одличном стању. Је л' може то да се поправи?

Препоручите неког доброг обућара.

 

meni su to samo jednom uradili da valja....i to na adidaskama bas.Druga dva para je toliko seklo i zuljalo,da sam morao da iskidam tu doradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko snimi u nekom outletu Skechers Go Run (crne prvenstveno) nek baci ovde post, imam jedne uzete na Shopping Night-u i htela bih bar jos jedan par :wub: Prve patike u kojima osecam strujanje vazduha kad dune vetar i lagane su i udobne.

 

Skechers%252520Go%252520Run%252520Black%25255B8%25255D.jpg

Edited by MissionVao
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde?i jel imaju crne?

 

У Смедереву. Немају,ако ти ишта значи. :D

 

Ne seri da su na sniženju. :haha: Mislim da su otprilike toliko koštale prošle godine, bez sniženja.

 

ХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ove su u pitanju:

 

Pro-Ev-Mid.jpg

Inače 6490 novaca, ali sa popustom od 30% 4540, što je sasvim prihvatljivo.

 

Za malo danas da ih uzmem :D Za istu cenu. Instead uzeo sam ove

 

IMG_1457.JPG

 

Cena 6450 dinara, sa popustom 30%, i izaslo me oko 4500 :) I dalje mislim da je ripoff, jer sam vidjao po Beogradu u trznim centrima i za manje pare, skoro pa duplo, al ajd... Sto se tice kvaliteta, oseca se kvalitet, i do sada sam uvek bio zadovoljan koznim Converse patikama, pa se nadam i maximalnim rabljenjem ovih.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...