Jump to content

Gojira


Anоnymous

Recommended Posts

Ja samo mogu reci da su se ocekivanja ispunila,to sto sam cuo u L'enfant Sauvage i Liquid Fire je predstavljeno na svim pesmama,smo u nekima je tvrdji zvuk,agresivniji,al vidi se da je melodicniji i emotivniji album...

Mada,jos to treba da se poslusa,u svakom slucaju prijalo mi na prvo slusanje,al nije me oduvalo.

Opet,jedan je From Mars To Sirius...

 

Al nekako vidim da od The Wild Healer krecu bolje pesme,bolje su strukture,vise se stvari dogadja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok. da nesto preliminarno proserem ne mogu da se suzdrzim

ovo je bas doktorat na temu death metala i melodije

ima vise razvoja i build-up-a; pesme su eufonicnije, harmonijski zvucnije i atmosfera mi je jaca nego na prethodnim albumima; znaci bez uopstenog uporedjivanja, izolovano gledajuci taj aspekt vec mi je superioran novi album, onako zreliji

 

edit: bas me uvukao na prvo slusanje, a prosli me nije uvukao na prvo slusanje iako mi je najbolji album 2008

Edited by Čarli
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo mi bedak sto nema nekih duzih epic pesama.

 

i ima par riffova gde si u fazonu "vec sam cuo ovo od njih previse puta" ali dobro, to je normalno, imaju vec svoj stil i sve to ali ponekad bas zvuci kao "evo odve cemo da ubacimo pick scrape jer to ljudi ocekuju od nas"

 

za sad su mi omiljene one koje su leakovale i sto sam ih cuo vec million puta, tako da cu sigurno imati jos favorita kad mi udju u glavu. jedva cekam da istrcim 10km danas sa albumom. to mi je trenutno najlepsi nacin za slusanje albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za taj pick scrape,u vecini pesama ga upotrebljavaju,ali verujem da su zeleli taj neki vajb da se ponavlja u pesmama na drugaciji nacin... Bas zato sto je emotivniji album zanimljiviji mi je,nisu ponudili kidacinu,vec neku zreliju i melodicniju verziju sebe,opet kad slusam vidim da su to uradili iz srca,na nacin koji su i hteli...

 

Najbolje ga opisuje Mariova izjava : "The album is simpler; there is more space and atmosphere which makes it massive. I think we created something big, catchy, kept the violence but we are more subtle this time."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...