Jump to content

Svemir


hypnos

Recommended Posts

Guest Yerathroth
Ја прије нисам вјеровао али кад сам погледао Разбијаче митова на Дискавери, епизоду посвећену само томе повјеровао сам јер су баш детаљно оповргнули сваку тврдњу која говори у корист теорије завјере (застава која се вијори, отисак стопала, кретање астронаута, освијетљеност при уласку у летилицу, итд.).

 

Pa naravno kad je na Diskaveriju -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Yerathroth
Mozda i nisu tad sleteli, mozda su i sleteli, ali nisu mogli to kvalitetno da snime, pa su napravili lazni snimak...ali definitvno su sleteli na Mesec.

 

Kakvo je to opravdanje, majke ti ?

 

Uostalom boli me kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno kad je na Diskaveriju -_-

 

Zavera o "sletanju na mesec" je nesto smeshno, mnogo smeshno.

Ok viorenje zastave ( mada ga ja nikad nisam video )

Gravitacija ( iako se zasniva na pretpostvkama)

Fotografija ( ajd i to... mada nisam cuo puno eksperata za fotografiju da izlaze protiv toga. Jednog mozda )

 

Ali najcrnje u celoj prici sto su RUSI pratili to sletanje, svojim svemirskim centrima. DODJAVOLA KAKO SU PREVARILI RUSE. Koji su PRATILI BUDNIM OKOM TO SLETANJE.

I to ne amaterski nego profesionalno, shatl i mislim konverzaciju.

 

Dodjavola komunisticka rusija pod staljinom u sred hladnog rata nije imala nista protiv. Ali se zato naslo 10 amerikanca koji su krenuli da prichaju da je lazno 10 godina posle.

Propali filmski reziseri i slichni.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali najcrnje u celoj prici sto su RUSI pratili to sletanje, svojim svemirskim centrima.

 

Pratili? SSSR je sletao na Mesec u istom trenutku kad i Ameri. Al su se slupali. Na srecu, njihov lunarni modul je bio bez posade. Citava misija je bila automatizovana/kompjuterizovana. Sovjeti su hteli da slete na Mesec pre Amera i vrate uzorke tla pre Amera, sve bez posade u duhu tipa "Ej bre, mi ne moramo ni da rizikujemo zivote nijednog naseg gradjanina, kakvi smo carevi".

 

Luna15

 

Gledao sam (u N.A.S.A. ali sad je to deklasifikovano) transmisiju izmedju Apollo 11/Amera i Luna15/Sovjeta kako chaskaju dok cekaju na informacije. Posada Apollo-a je bazicno pitala Houston, jel' sta da radimo, da s'vrtimo oko Meseca i cekamo da ovi prodju, slete i zavrse misiju il' da slecemo? Houston kao, pustite ih da prozuje pa slecite sjutra. I tak ooni sletese 20.-og, ovi se razbise 21.-og.

 

Al' sto ljudi vole da kenjaju. Voleo bih da upoznate samo neke od ljudi koji su radili na citavom programu godinama, pa njima sada vec starcima i staricama od svojih 65-75 godina da skresete u brk kako su lazovi i hulje. Mislim da bi pala samarcina ako ne i nesto gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стаљин је умро '53.

Sve jedno, komunisticka vlada u komunistickoj rusiji. staljinovskoj.

 

sto je poenta.

 

KAo sto rece dersu:

 

Pratili? SSSR je sletao na Mesec u istom trenutku kad i Ameri. Al su se slupali. Na srecu, njihov lunarni modul je bio bez posade. Citava misija je bila automatizovana/kompjuterizovana. Sovjeti su hteli da slete na Mesec pre Amera i vrate uzorke tla pre Amera, sve bez posade u duhu tipa "Ej bre, mi ne moramo ni da rizikujemo zivote nijednog naseg gradjanina, kakvi smo carevi".

 

Dakle, kako su pored svega uspeli da zajebu ruse?

 

I ovo

 

Gledao sam (u N.A.S.A. ali sad je to deklasifikovano) transmisiju izmedju Apollo 11/Amera i Luna15/Sovjeta kako chaskaju dok cekaju na informacije. Posada Apollo-a je bazicno pitala Houston, jel' sta da radimo, da s'vrtimo oko Meseca i cekamo da ovi prodju, slete i zavrse misiju il' da slecemo? Houston kao, pustite ih da prozuje pa slecite sjutra. I tak ooni sletese 20.-og, ovi se razbise 21.-og.

 

 

Al' sto ljudi vole da kenjaju. Voleo bih da upoznate samo neke od ljudi koji su radili na citavom programu godinama, pa njima sada vec starcima i staricama od svojih 65-75 godina da skresete u brk kako su lazovi i hulje. Mislim da bi pala samarcina ako ne i nesto gore

 

Mogu da prihvatuim da se krije istina o UFO-ima. Za to bar ima nekih dokaza, malo stabilnijih.

Ali ovakvu kontradiktornost ne mogu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimak? Ovaj snimak sto nam je preostao (jer je neki magacioner iz NASA, bibliotekar sta li, ladno prebrisao nekih 200,000 razlicith traka, sta ce nema se, budzet mali posle sletanja, odjebala ih vlada) je kriminal. Medjutim, ja sam gledao sletanje na mesec na televiziji uzivo, nikakav snimak. Sve se videlo briljantno, mnogo bolje nego sto ove trake svedoce. Bilo je fascinantno. Doduse, imao sam malo vise od 4 i po godine. Ali se secam ludnice ko juce da je bilo. Danima smo bili zalepljeni za ekran. Obaska sto je u to vreme jedna od 10 beogradskih familija imala TV, pa mi se sjatilo pola familije i zgrade na gajbu. Festa.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest METALCORE

Letenje u svemir i sletanje na Mesec su stvari koje su mizerne u odnosu na stvari koje se i dan danas čuvaju u tajnosti za širu javnost, a poznate su sigurno već 100 godina.Razlog tajni su nemogućnost monopola svetskih moćnika pre svega Amerikanaca i Rusa.

Ovde pre svega govorim o korištenju Teslinih pronalazaka i njegovih dokumenata koje nije mogao da realizuje zbog finansijskih teškoća.To je pre svega korištenje besplatne,bezkonačne energije iz kosmosa koja bi bila dostupna svakom čoveku bez ikakvih elektrana i što je najvažnije bez potrebe za energentima koji se sada koriste za pretvaranje u električnu energiju,što je jedan od glavnih uzroka ratovanja.

Ova energija je nazvana FREE ENERGY FROM THE VACUUM a projekat je sproveo u delo JOHN BEDINI (ko je raspoložen može potražiti po netu njegove dokumentarce).Na tu foru rade sve stvari koje čine navodno vanzemaljsku tehnologiju(letelice koje eliminišu uticaj gravitacionog polja,manevrisanje pod uglom od 90 stepeni pri brzini od nekoliko maha ...)stvari koje nemožemo ni zamisliti.Otprilike nešto što smo gledali u SF filmovima.

Može se reći da je vanzemaljska tehnologija samo ako je i Tesla bio vanzemaljac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letenje u svemir i sletanje na Mesec su stvari koje su mizerne u odnosu na stvari koje se i dan danas čuvaju u tajnosti za širu javnost, a poznate su sigurno već 100 godina.Razlog tajni su nemogućnost monopola svetskih moćnika pre svega Amerikanaca i Rusa.

Ovde pre svega govorim o korištenju Teslinih pronalazaka i njegovih dokumenata koje nije mogao da realizuje zbog finansijskih teškoća.To je pre svega korištenje besplatne,bezkonačne energije iz kosmosa koja bi bila dostupna svakom čoveku bez ikakvih elektrana i što je najvažnije bez potrebe za energentima koji se sada koriste za pretvaranje u električnu energiju,što je jedan od glavnih uzroka ratovanja.

Ova energija je nazvana FREE ENERGY FROM THE VACUUM a projekat je sproveo u delo JOHN BEDINI (ko je raspoložen može potražiti po netu njegove dokumentarce).Na tu foru rade sve stvari koje čine navodno vanzemaljsku tehnologiju(letelice koje eliminišu uticaj gravitacionog polja,manevrisanje pod uglom od 90 stepeni pri brzini od nekoliko maha ...)stvari koje nemožemo ni zamisliti.Otprilike nešto što smo gledali u SF filmovima.

Može se reći da je vanzemaljska tehnologija samo ako je i Tesla bio vanzemaljac.

 

 

Pokusacu da ti objasnim ukratko da gresis, bez uvreda i zajedljivosti, prsotom analogijom pristupu posmatranoj materiji.

 

Da ne ulazimo u samu problematiku spomenutog posto je to materijal za knjigu a ne za jedan pasus, probaj da se zamislis nad sledecim narativom, koji se bavi cinjenicama.

 

Cinjenica je da je Tesla bio genije. Cinjenica je da je bi opoznat i priznat naucnik i genije. Ne samo da je obican svet, puk, raja preko medija (ne interneta vec u to vreme mnogo kriticnijih medija kao sto su bile novine i radio, obaska intelektualni kuloari) cula za njega i cime se on to bavi, vec je masa, ako ne i svi ostali poznati i priznati naucnici i geniji bila veoma upoznata sa likom, i on im je jako cesto, tojest svake godine DEMONSTRIRAO u javnosti pred panelom tih svojih kolega APARATE bazirane na svojim fantasticnim idejama. Iako su poneki naucnici i bili skepticni u opgledu Teslinih ideja, pogotovu nekih u domenu naucne fantastike, kako se onda smatralo, kada bi im Tesla to licno demonstrirao promenili bi razmisljanje. Sem ako nisu zatucani i kompletni kreteni, ali onda se verovatno i ne bave uspesno naukom. Na Teslinim demonstracijama i predavanjima su prisustvovali krem de la krem naucnog sveta, dobitnici svih mogucih naucnih i socijalnih titula, ucenjaci cija su imena vezana danas za mnoge moderne fizicke teorije i cija se imena koriste kao merne jedinice u internacionalnom sistemu fizickih velicina.

 

 

John Bedini, s druge strane je uspesan, merodavan, cenjen pa skoro kao i Mickey Mouse. Niko iz naucnog sveta se ne slaze sa njegovim teorijama, sto ne znaci da se hobisti ne interesuju za iste ili ljudi kojima teorija zavere zvuci kao svetski modus operandi. I u Teslino vreme su ljudi mogli da tupe kako sve to sto on prica je nebuloza i bilo je mnogo skeptika, pogotovu medju laicima (danas je nekako situacija obrnuta, naucnici su skeptici a raja veruje u svasta) medjutim Nikola onda napravi to sto mu se snilo, pozove kompletnu ekipu iz svih svetskih akademija nauka i novinare, pritisne On/Off prekidac i u prostoriji krenu da se desavaju fenomenalne stvari, te se vrti jaje u magnetnom polju, te kuljaju iz njega (Nikole) munje i vatrene lopte od 10 miliona volti, te prenosi energiju bezicno, te mu se pokrece trofazni motor, te mu rade trafoi, magneti i kalemovi i pokrecu kojekakve aparature, ako ne pazis mogu da te potkace.

 

Ovaj Bedini baja ama bas nijedan od gore navedenih uslova nije zadovoljio ali se okacio uredno na internet. Cuj teorija zavere, pa njemu nijedan naucni casopis od Nove Gvineje, preko Tasmanije i Obale SLonovace, o Japancima, Rusima, Nemcima, Englezima, Amerima i Francuzima da i ne pricamo nije objavio jedan jedini rad. Nema tu zavere. Niko ga ne jebe jer lupeta. A lupeta sve dokle dok ne pokaze i dokaze teorijski i experimentalno (fizicki) da je zamislio i proizveo spravu koja je zajebala prvi i drugi zakon termodinamike.

 

 

Tol'ko.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno free energy moze da se izvlaci iz bilo cega.

Al ni kod babe nema dzabe. Pitanje je sta ta "besplatna" energija radi vakuumu.

Vakum nije nimalo prazan kako se misli. Inache.

 

da je zamislio i proizveo spravu koja je zajebala prvi i drugi zakon termodinamike.

 

Fora je sto je to (trenutno) moguce samo u teoriji. Dakle nije nemoguce treba imati otvoren um al iza sad je to, bar za javnost samo teorija.

E sad dal ima neki pera laza mika zika mason iluminat tajni vladar ili sta vec koji ima tu tehnologiju. Od toga mi leba nece da vidimo.

Pa je bolje da drzimo na umu kao mogucnost, a da se ne zamaramo time previse.

 

John Bedini, s druge strane je uspesan, merodavan, cenjen pa skoro kao i Mickey Mouse.

 

Dobro brate a ti da se ne sprdas sta bi bilo. :P

Trudi se lik. ne moz da izadje na lose dok god se trudi.

ako uspe alal mu kurac bilo bi lepo.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sprdam se.

 

I'm sick of these idiots who make a bad name for science. Science iZ my life. And my father's before me, and his father's before him.

 

Nisi ti mene jos cuo kad se sprdam. Bio sam vrlo miroljubiv.

 

Now get the fuck out :da: .

 

Dosta bre vise lupetanja. Kad budes jednog dana krenuo u skolu i bavio se time, o karijeri i da ne govorim, nece ni tebi biti milo da neki sarlatan (Bedini) podjebava ne samo tebe i sve ono sto si naucio i iza cega provereno stojis, nego podjebava celo covecanstvo.

 

Tesla je podjebavao celo covecanstvo. A onda im pokazao uzivo sta je mislio, demonstrirao, ovi odlepise na CINJENICE i covecanstvo je sjebano jos vise. A Tesla naravno ode u legendu.

 

 

I slusaj omladinac, rekoh ti da te gotivim, ali ti i ja ne mozemo da pricamo na istoj nozi kad je u pitanju nauka. Stavise, niko na ovom forumu ne moze da prica sa mnom na istoj nozi kad je u pitanju nauka. Stavise, niko u Srbiji ne moze da prica sa mnom na istoj nozi kad je u pitanju nauka (ovi Srbi sto mogu, pa oni nisu u Srbiji, ili rade sa mnom ili rade za druge, ali SVAKAKO van Srbije). Da li sam ja najpametniji Srbin danas? Ne verujem. Ali ovi pametniji od mene, vec su napolju. Sigurno ne sede tu sa VAMA da bistre materiju.

 

 

Ne (samo) zato sto imam(o) diplome, nego zato sto imam(o) rezime. U nasem rezimeu su te neke firme koje zovu samo likove kao sto smo mi (Srbi ili ne, neverovatno, a) da rade za njih na tim nekim stvarima na kojima ne moze obicni svet da radi. Treba ti znaci neko predznanje. Koliko? You be the judge of that.

 

Za razliku od Bedini-ja, na mom rezimeu su Hughes, Raytheon, Boeing, JPL, NASA, Mc Donell-Douglas.

 

Za razliku od Bedini-ja, radio sam na DS-1, Cassini-Huygens, MISR i Mars Phoenix Lander (jos uvek radim na ova poslednja dva). Za razliku od tog sarlatana, zovu me kad prigusti.

 

Za razliku od tog imbecila, ni jedan od ovih genijalaca sa kojima radim nema lek za prvi i drugi zakon termodinamike, a to im je svakodnevni posao. Ali onda se javi budala (Bedini) na internetu, i decurlija koja od skole ima veliki odmor tripuje kako je u pitanju svetska zavera.

 

 

Ok, sad si me stvarno nadrkao. Pazi, ako stvarno hoces da budes pametnjakovic (i zivis kao ja 'on the cutting edge' a ne kao ti u nekoj zabiti u garsonjeri ili kod mame i tate) zavrsi neku skolu u tom smislu i dodji. Stavise, ako te to bas zanima, znam sve profesore svih bitnijih fakulteta u Americi. Reci mi gde hoces da studiras materiju i preporucicu te. Najlakse mi je da te preporucim na Univerzitet u Arizoni, Kaliforniji, i Stanford. Mogu da te preporucim i na MIT ili Cornell (sa svima njima radim i oni su trenutno majka Mara za ovo o cemu guslamo). Samo kad mi posaljes tvoje (naucne, akademske) radove a ne svoja laprdanja na yumetalu. Nejasno mi je koliko imas godina, ali to je nebitno, manje vise. Koliko god da mi je glupo, jezivo glupo, da pricam o sebi usmeno, pismeno ili preko interneta, moras da vidis cime se to drustvo i ja bavimo pa tek onda da lanes uopste jednu rec. I ti i svi drugi.

 

 

Znas da te gotivim i postujem tvoje interesovanje ali kad dovodis bilo sta sto ti kazem u pitanje dovodis moju intelektualnu egzistenciju u pitanje. Meni na poslu i u struci skidaju kapu, ali za razliku od vecine mojih kolega (od kojih 95% nisu iz bivse Jugoslavije) , ja se javljam po ex-jugoslovenskim forumima (a ovih 5% nasih likova mi se smeju sto pokusavam da emancipujem budale) gde su svi pametniji od mene. Posle izvesnog vremena coveku se dozivljaj svede na tri opcije: da pobegne (iz rasprave, sa foruma, fala Bogu pobegoh iz Juge), da se svima isere na glavu (obzirom da niko o materiji pojma nema) ili da jednostavno predje na najvulgarniji momenat elokvencije. E pa, dostigao sam limit. POLUPISMENI ljudi mi tupe o stvarima koje sam licno odradio sa nekim od najvecih umova na svetu, bez obzira da li sam bio u glavnoj ulozi, statirao ili donosio vruce kestenje i kukuruz. Mozda sam im prodavao hranu ali opet vise znam o svemu tome nego bilo ko od vas i 99.99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 odsto covecanstva.

 

 

 

Ajd' sad, knjigu u sake, i zajebi me skandaloznih teorija, propasti sveta, Maya kalendara, cepanja u bulju (posto je i tu kraj sveta) i svih tih nebuloza koje razmatrate po Srbiji lwetnji dan do podne jerbo POJMA O ZIVOTU NEMATE. O zivotu. Kao pojavi. Kosmickoj. Razlog sto sam se preselio u Ameriku nije rat, hteo sam samo da vidim koliko sam jaje u poredjenju sa svim svetskim jajima. Ocigledno da sam dovoljno jaje da me drze u nedrima.

 

Ljubi te bata :da: .

 

 

P.S. Ako ikoga zanima problematika, a ima love da se dopela do Pacifika (jok ja cu da platim) i hoce da se iscima da se druzi sa mozgovima, sve sto treba da uradi je da kupi kartu i da se dopela ovamo. Onda cu ja tu osobu da odvedem do ovih likova, dobitnika mnogostrukih nagrada ukljucujuci i Nobelovu, pa sa vi njima licno iserite u lice.

 

 

U medjuvremenu mozete da se druzite sa imbecilima tipa Mr. H_ _ e i eventualno naucite kako da berete paradajz i luk (mada nisam siguran da pomenuti imbecil ista zna svojim rukama da odradi).

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ne sprdam se.

 

I'm sick of these idiots who make a bad name for science. Science iZ my life. And my father's before me, and his father's before him.

 

Nisi ti mene jos cuo kad se sprdam. Bio sam vrlo miroljubiv.

 

Now get the fuck out :da: .

 

Dosta bre vise lupetanja. Kad budes jednog dana krenuo u skolu i bavio se time, o karijeri i da ne govorim, nece ni tebi biti milo da neki sarlatan (Bedini) podjebava ne samo tebe i sve ono sto si naucio i iza cega provereno stojis, nego podjebava celo covecanstvo.

 

Tesla je podjebavao celo covecanstvo. A onda im pokazao uzivo sta je mislio, demonstrirao, ovi odlepise na CINJENICE i covecanstvo je sjebano jos vise. A Tesla naravno ode u legendu.

 

 

I slusaj omladinac, rekoh ti da te gotivim, ali ti i ja ne mozemo da pricamo na istoj nozi kad je u pitanju nauka. Stavise, niko na ovom forumu ne moze da prica sa mnom na istoj nozi kad je u pitanju nauka. Stavise, niko u Srbiji ne moze da prica sa mnom na istoj nozi kad je u pitanju nauka (ovi Srbi sto mogu, pa oni nisu u Srbiji, ili rade sa mnom ili rade za druge, ali SVAKAKO van Srbije). Da li sam ja najpametniji Srbin danas? Ne verujem. Ali ovi pametniji od mene, vec su napolju. Sigurno ne sede tu sa VAMA da bistre materiju.

 

 

Ne (samo) zato sto imam(o) diplome, nego zato sto imam(o) rezime. U nasem rezimeu su te neke firme koje zovu samo likove kao sto smo mi (Srbi ili ne, neverovatno, a) da rade za njih na tim nekim stvarima na kojima ne moze obicni svet da radi. Treba ti znaci neko predznanje. Koliko? You be the judge of that.

 

Za razliku od Bedini-ja, na mom rezimeu su Hughes, Raytheon, Boeing, JPL, NASA, Mc Donell-Douglas.

 

Za razliku od Bedini-ja, radio sam na DS-1, Cassini-Huygens, MISR i Mars Phoenix Lander (jos uvek radim na ova poslednja dva). Za razliku od tog sarlatana, zovu me kad prigusti.

 

Za razliku od tog imbecila, ni jedan od ovih genijalaca sa kojima radim nema lek za prvi i drugi zakon termodinamike, a to im je svakodnevni posao. Ali onda se javi budala (Bedini) na internetu, i decurlija koja od skole ima veliki odmor tripuje kako je u pitanju svetska zavera.

 

 

Ok, sad si me stvarno nadrkao. Pazi, ako stvarno hoces da budes pametnjakovic (i zivis kao ja 'on the cutting edge' a ne kao ti u nekoj zabiti u garsonjeri ili kod mame i tate) zavrsi neku skolu u tom smislu i dodji. Stavise, ako te to bas zanima, znam sve profesore svih bitnijih fakulteta u Americi. Reci mi gde hoces da studiras materiju i preporucicu te. Najlakse mi je da te preporucim na Univerzitet u Arizoni, Kaliforniji, i Stanford. Mogu da te preporucim i na MIT ili Cornell (sa svima njima radim i oni su trenutno majka Mara za ovo o cemu guslamo). Samo kad mi posaljes tvoje (naucne, akademske) radove a ne svoja laprdanja na yumetalu. Nejasno mi je koliko imas godina, ali to je nebitno, manje vise. Koliko god da mi je glupo, jezivo glupo, da pricam o sebi usmeno, pismeno ili preko interneta, moras da vidis cime se to drustvo i ja bavimo pa tek onda da lanes uopste jednu rec. I ti i svi drugi.

 

 

Znas da te gotivim i postujem tvoje interesovanje ali kad dovodis bilo sta sto ti kazem u pitanje dovodis moju intelektualnu egzistenciju u pitanje. Meni na poslu i u struci skidaju kapu, ali za razliku od vecine mojih kolega (od kojih 95% nisu iz bivse Jugoslavije) , ja se javljam po ex-jugoslovenskim forumima (a ovih 5% nasih likova mi se smeju sto pokusavam da emancipujem budale) gde su svi pametniji od mene. Posle izvesnog vremena coveku se dozivljaj svede na tri opcije: da pobegne (iz rasprave, sa foruma, fala Bogu pobegoh iz Juge), da se svima isere na glavu (obzirom da niko o materiji pojma nema) ili da jednostavno predje na najvulgarniji momenat elokvencije. E pa, dostigao sam limit. PLUPISMENI ljudi mi tupe o stvarima koje sam licno odradio sa nekim od najvecih umova na svetu, bez obzira da li sam bio u glavnoj ulozi, statirao ili donosio vruce kestenje i kukuruz. Mozda sam im prodavao hranu ali opet vise znam o svemu tome nego bilo ko od vas i 99.99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 odsto covecanstva.

 

 

 

Ajd' sad, knjigu u sake, i zajebi me skandaloznih teorija, pripasti sveta, Maya kalendara, cepanja u bulju (posto je i tu kraj sveta) i svih tioh nebuloza koje razmatrate po Srbiji. Razlog sto sam se preselio u Ameriku nije rat, hteo sam samo da vidim koliko sam jaje u poredjenju sa svim svetskim jajima. Ocigledno da sam dovoljno jaje da me drze u nedrima.

 

Ljubi te bata :da: .

 

 

P.S. Ako ikoga zanima problematika, a ima love da se dopela do Pacifika (jok ja cu da platim) i hoce da se iscima da se druzi sa mozgovima, sve sto treba da uradi je da kupi kartu i da se dopela ovamo. Onda cu ja tu osobu da odvedem do ovih likova, dobitnika mnogostrukih nagrada ukljucujuci i Nobelovu, pa sa vi njima licno iserite u lice.

 

 

U medjuvremenu mozete da se druzite sa imbecilima tipa Mr. H_ _ e i eventualno naucite kako da berete paradajz i luk (mada nisam siguran da pomenuti imbecil ista zna svojim rukama da odradi).

 

 

E svaka cast. Nije da mislim da zavere ne postoje. Postoje svakako i za to je dokaz samo postojanje CIA-e i ostalih odvratnih organizacija. Ali sto se nauke tice svaka cast i na dostignucima i na objasnjenju ovoj deci. Problem u nasoj zemlji je sto ljudi cak ni suoceni sa suvim cinjenicama ne odstupaju od svojih stavova i predrasuda ni za milimetar.

Da se to izmeni potrebno je mnogo vise od puke price i ja licno mislim da je to jedan od problema koji je glavni u nasoj zemlji i zbog koga ne mozemo da idemo napred nego sve vise tonemo i tonucemo dok ne nestanemo zauvek.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da mislim da zavere ne postoje. Postoje svakako i za to je dokaz samo postojanje CIA-e i ostalih odvratnih organizacija.

 

Prijatelju, to se zove 'Top Secret' i za to postoji 'Security Clearance'. Ni ja ne treba da znam sve sto je ikada bilo, ni ti, ni bilo ko drugi. Pitanje je koji je tu kriterijum. Konspiracije postoje, postoje tajne, postoji cutologija, ja ni o domacem (jugoslovenskom) razvoju nauke i tehnike ne bih trebao da besedim (niti znam sve tit-for-tat), ali to je irelevantna prica. Da li su sleteli Marsovci? Moguce. Konspiracija? Zavera? Da li sam ja radio za Libiju kad su ih pukli Ameri, a posao su mi narucili americki saveznici Japanci ne bi li uzeli Libiji kintu i pogodili se oko nafte (jok Japan ima naftonosna polja di god se okrenes :mhihi:)?

Moguce. Za razliku od prdosera, ja radim. Ne teoretisem, radim sta mi se kaze da radim. Onda dobijem platu, odem kuci i na'ranim zenu i decu. Ili propijem sve. Same difference. Gde je Branislava, pile moje, I'm sick of this shit and righteous idiots.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest METALCORE

Odgovor članu koji se predstavio kao DERSU UZALA.

Čuj druže ovo o čemu sam pisao za Teslu i Bedinija su stvari sa kojima me je upoznao kolega sa posla.sa njim sam i odgledao sve Bedinijeve dokumentarce.Po onom što je prikazano poverovao sam, ali ipak sam još uvek sumnjičav iako me kolega konstantno ubedjuje da se tu radi samo o svetskoj zaveri.Ja kao laik u tim stvarima nemogu da vidim pravu istinu ali sam se i ja pitao kako to da nije nikom drugom to uspelo osim njemu.Verujem da si ti kompetentniji po tom pitanju ali da neke tajne postoje i da se kriju od nas to je sigurno.U svakom slučaju neko je reakao bolje ne razbijati glavu o tome suviše smo mi sitni da bi raspravljali o tim stvarima.Želeo sam samo da čujem ostale reakcije na ovu temu. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...