Jump to content
Sign in to follow this  
hypnos

Svemir

Recommended Posts

E izvinite profesorka, nisam video da sam pred komisijom :haha:

Mrzelo me da nastavim, navraticu se kad me ne bude mrzelo... Da popricam s Volom ili koga zanima, ti si svakako moron.

Sto se temelja i studioznosti tice barem imas i citiranu literaturu gore, pa prioni ako te zanima, umesto sto licemerises. :D

Argumentuj ako imas nesto da kazes, pa cak i na temu moje inteligencije, zrelosti, itd (sto je ovde offtopic), ako ces sam sebi da nabacujes neke kvazi-cinjenice iz kojih donosis maloumne zakljucke (omg DS je kao klinac od 15 god, stoga on misli da x, stoga ja zakljucujem y, stoga njegova pamet je skrnava), onda mozes i da izadjes na ulicu da nabacujes sam sebi loptu, da pimpujes, da udaras tenisku lopticu o zid, da postedis ostale citanja tvojih gluposti.

Temu sam i zapoceo da bi se javio eventualno i neko ko zna nesto sto ja ne znam, ti ocigledno nisi taj, stoga odjebi :D

• Upvote 2

Pa opet, i u proslu diskusiju si dosao samo da prozoves, bez da nesto konstruktivno dodas. Izvoli odvoji ovde ako sam rekao nesto u suprotnosti sa fizikom ili sa cime god da se ne slazes, nema problema da prihvatim ako sam pogresio

• Upvote 2

Нека свемир чује немир!

• Upvote 1

https://www.vox.com/science-and-health/2019/4/16/18311194/black-hole-katie-bouman-trolls

Male scientists are often cast as lone geniuses. Here’s what happened when a woman was.

Bouman was involuntarily cast in the trope of the “lone genius” — something that’s usually applied to men

Right-wing trolls feel threatened by women in power

We need more images of women scientists involved with big scientific collaborations

Euj bre!

Sto je dobro kad ti kazu u ovim izdvojenim uvecanim mini pasusima sta zapravo misle dok seru pseudoobjektivno

Posleee zeneee da farbaju jajaa

Seksizam u oba smera, kao i iskrivljene definicije i konotacije sta je to seksizam, koje idu do nivoa "blagi Bogo je seksista, jer kurac ima vise grama eksternoga tkiva nego picka", su jebeni kancer mozga.

I ne, ne treba nam vise zena naucnika u medijima, ne treba nam vise muskaraca, ne treba nam vise crnaca, belaca, narocito ne u procentualnom smislu, treba nam da u jebenim medijima pise ono sto se zapravo desava, ni manje ni vise, ali to ne moze, to je posao kao i svaki drugi a svaki posao ima elemenat ropstva i kurvanja, tako da idemo da dizemo rejting kod kojekakvih debila maloumnih koji ne umeju sami sebe sa sobom u svojoj glavi da sastave, a guraju kad izadju iz gajbe neku agendu. Serem vam se u pozitivnu diskriminaciju.

Nego na stranu ovaj idiotizam koji više spada u domene biologije, sociologije i psihopatologije, najjači su mi ljudi koji su razočarani slikom crne rupe jer su očekivali da se svetli veliko i šareno kao kineska nova godina. Eto sad znaju zašto nema u Parovima nista o crnoj rupi, tamo su sve crne rupe okićene, šarene i dobro napumpane.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...