Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Ajde ne seri, molim te.

 

IMHO, ono sto cini Marduk toliko do jaja bendom je to sto imaju razlicite faze, nisu svi albumi dobri, ali ako ti je Panzer dosadan ti si lud covek, jeste da pesme lice jedna drugoj ali poenta je da to nonstop furioznost i ludilo do maksimuma, to meni ne moze da dosadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ne seri, molim te.

 

IMHO, ono sto cini Marduk toliko do jaja bendom je to sto imaju razlicite faze, nisu svi albumi dobri, ali ako ti je Panzer dosadan ti si lud covek, jeste da pesme lice jedna drugoj ali poenta je da to nonstop furioznost i ludilo do maksimuma, to meni ne moze da dosadi.

 

 

Laki je malo nervozan :D

 

Marduk ima više faza, svaki put kad ne žele da rizikuju vraćaju se u WW2 fazu i to smara

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marduk ima više faza, svaki put kad ne žele da rizikuju vraćaju se u WW2 fazu i to smara

 

Uopste mi nije jasna ova izjava, ako mislis liricki imaju dve dematike: satanizam i ww2 a lirike im bas ne diktiraju muziku. Sto Miilos i Gojko rekose, posebno im je u ovom momentu super sto furaju rat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruku na srce slabo sam slušao Frontschwein, ali Plague Angel mi je povratak na helikoptersko TATATATATATATATA sa Panzer Division

 

Zato ga i nisam slušao u stvari, nije bojkot, ali u moru svega i svačega me nije povuklo da pratim povratak Marduka na WW2 zezanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panzer je tačno onakav album kakav treba da bude - brz, kratak, gotovo pankerski po stavu i strukturi, samo pranje i metenje celom dužinom. ja mnogo volim WW2 Marduk jer niko to ne radi tako dobro kao oni što se mene tiče, mada mi ne bi smetalo da se nekad vrate i na one koncepte sa Drakulom kao što je na Nightwing bilo, ili tako neki zonfić.

 

u ovom trenutku je album sa ovakvim naslovima, omotom i verujem tekstovima nešto najrizičnije, naročito jer se taman pogodilo da ih i pederčine sa MetalSucks uzmu na zub baš sad a blek metal u celini je postao narodna kuhinja nažalost, da parafraziram grobovu legendarnu misao.

 

ja ovo jedva čekam, blek metal Motorhead u svakom pogledu se vratio, a neka sigurica ode Satani u 2018. pišu ovi korektni

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dosadan je

sve pesme zvuče isto, posebno uživo

 

može nekad da se posluša, da se izudaraš po glavi, ali nije nešto što ostaje u glavi i što mi se često sluša

 

Pa oni su i hteli da bude sav u jednom ritmu, to su sami rekli, ane bih se slozio da nije catchy.

 

DEATH FROM ABOVE

HELLFIRE WILL SOON BE UNLEASHED

DEATH RIPS THE SKY

ATTACK

ATTACK

ATTACK

 

Meni npr ovo bas cesto u glavi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Talvi: pričamo o različitim dimenzijama, ja sam računao da bm nije baš toliko mainstream da bi se sjw i pc manijaci bavili time, i da se vraćaju na WW2 kad im ponestane drugih inspiracija jer njihovi fanovi generalno vole Panzer Division

 

Nisam toliko pratio metalsucks, samo ovo kad ih Kuruz flejmuje, nek se gone u tri pičke materine :haha:

 

Ali kapiram šta pričaš i te pc govnarije uzimaju sve više maha, pitanje je vremena kad će da mi dođu na vrata da me pitaju što su mi sva deca bela

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pratim ni ja, vidim samo kad neko podeli link sa tog smeća

davno sam ih otpratio, ne može da se podnese stalno pljuvanje Loada i ReLoada :D

 

neće ovo doći do mejnstrima, ali prave problem bendovima na turnejama, videmo da je Mgla imala u Nemačkoj problem zbog Clandestine Blaze, tj. Mike, da je Taake turneja otkazana, da sad drkaju Marduk itd itd

 

ne znam da li si ispratio prejaku priču o Kingdom Come: Deliverance, sad mi to pade na pamet zbog komentara o deci

Edited by Underkuruz
  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

IDEMO NAZAD U UNDERGROUND :blek:

 

 

 

Jebeni glupi ljudi ne mogu da skrase mozgove na nekom neutralnom razumnom middle groundu, nego sad ide PC talas pa paralelno jačanje ultra desnice, pa opet PC reakcija na to, pa onda meni npr. kog boli kurac i za jedno i za drugo dođe da počnem da udaram na rasizam.

 

 

Ae realno je l' može neko da porekne da su random nerazvijena afrička zemlja na nižem stepenu evolucije od fazon ae Češke? To je biološka i sociološka činjenica, a ako to izjavim negde, onda sam rasista. Mrš svi u kurac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim da u današnjem danu Marduk fan baza baš toliko onaniše na Panzer kao što se to radilo pre jedno 15 godina :D tad je on baš bio mega-popularan album i izašao je u pravom trenutku za tako nešto, no mislim da je Marduk u međuvremenu sakupio dovoljno novih fanova, naročito sa Mortuusom, da ne zavise puno od toga.

 

meni je čak Iron Dawn bio baš baš osveženje nakon Wormwood/Serpent, više imam osećaj da oni u nedostatku inspiracije mogu da izbacuju doveka albume na taj fazon a za WW2 štimung se napale kao svinje, što se čulo i na Frontschwein-u :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je i meni Wormwood, čak nekako draži i lakši za slušanje od Serpent-a, no sve imam osećaj da mi oni tu pričaju nešto što je već 1000 drugih reklo i + su tada ljudi opet kukali da se bend pretvara u Funeral Mist :D

 

meni su Marduk u WW2 tematici baš kao što su im Švedi i bili u ratu, šatro neutralni ali opasno koketiraju sa time :haha: i baš zato, ubedljiviji su i jači u tome od svakog NSBM-a ili čega već

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...