Jump to content

Okup: 01.11 * Plato * Okupljanje Povodom Istorije


Zen

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

E pa deco stigle i slike -- LINK NA ALBUM

Hvala za slike,do jaja su. :pivopije:

Aha, Sandman je ovaj sa afro frizurom.

 

:da:

Ostao je jos neidentifikovan samo covek u prugastom duxu i camo pantalonama, sto na jednoj slici cese nos a na drugoj salutira :mrgreen:

 

 

Ček kako ne znate ko je onaj u prugastom duksu? :)

To je Darko,koji inace nije sa foruma.

 

Tako je, ovaj lepi je Sandman, a ovaj jos lepsi sam ja. :)

:)

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja na okupljanje nisam mogo doći,jer sam bijo i u petak i u subotu na slavi,pa sam zagino ko volusina.Nisam znao de udaram.Imao sam na umu napraviti ''zloćin'' sa drugarom,da pojebemo kumicu sa slave u paru,ali toliko sam bijo rendisan,da se i ne sećam kako sam došo kući,i sta sam radijo ostatak slave.

samo znam ovo: pijem votku,pijem pivo,pijem pivo,pijem pivo,pivo,pivo,absint,votka,dohvatam potom kriglu piva,prinosim ustima-gutljaj,mrak,crne rupe.sledeca scena,petrovaradniska tvrdjava,ja lezim na klupi,vidim dunav,glava ubija.pola deset,nedelja.haos.nemam blage veze kako sam tu dospeo.ortak mi sinoc prica,kad sam nekako doso sebi,da sam reko svima ''kurve i klošari,premalo vas je na ovom svetu da bi moja kita zadovoljna bila.''ispalo je da sam na izlazu ortakom ćaletu,koji je slavio slavu rekao ''popuši ga opeglani'',povratio sam u saksiju asparagusa tokom žurke,i tako,ja se toga uopšte nesećam.

 

Ali,vidim da na tom vašem okupljanju nije bilo riba????

izgleda da su pićke osetile da ja neću doći.ja ZNAM,provereno,da je većini njih pićka plakala osećajući da ja neću doći,ali šta mogu.sigurno vam je bilo ludo na okupljanju.ja znam da sam bijo koma za vikend,ali ako bude sledeći okup,potrudiće se ćika peca da dodje.

 

VOLIM VAS,ali volite i vi mene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shizni, tek sad videh, ja i moja leNost! Ovaj PrinAc je ogroman, nEje cudo sto ga zene vole... :da: To ti je kao kada su Ameri na Nemce bacali 75mm a ovi nazad 88mm! :rockdevil: Samo bih komicno zeleo da napomenem, moram, da me darkelAf podseca na nekog folk pJevaca iz 80-tih (sada se bavi iskljucivo produkcijom i zavodjenju mladih pevaljki), Kirk na nekog svercera-svalera (jos i basadzija), a KillingHand na nekog underground thrash bubnjara, ne mogu se setiT benda u ovom teskom momentu (homoeroCki)... :wub:

 

Pa gdi su ostali bili? Kaj nEje Smorock dosla?

 

 

Edit: Kad sam zadnji put vidiJo Demonik Alijansu, imao je duzu kosu.... bejase to 2003... :ph34r:

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa deco stigle i slike -- LINK NA ALBUM

 

Chak sam se potrudio na osnovu mojih izlapelih secanja i informacija koje ste izneli ovde, da ih i tagujem.

2 lika nisam tagovao, verovatno je jedan od njih planina :) Pa ako vam album ponudi opciju kad predjete preko face "click to name" bud'te ljubazni pa to i uradite :)

 

Izvinjavam se sto ste cekali, zasp'o sam :mrgreen:

 

hvala za slike....

 

na ovoj si zaboravio da tagujes mene i planinu ;)http://picasaweb.google.com/ro.osswald/YUM...107784132787954

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa jbg... ja sam zelela da dodjem, al taj dan sam slavila rodj. I ne bi mi bio problem da budem jedino zensko na skupu, znam ja kako treba s njima... :red:

Mada ja bih dosla zbog Vraga, on mi je onako posebno zanimljiv, al ni on nije bio.

 

A dodjavola, kao da sam kome i nedostajala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...