Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

Ima mozda jos jednu sliku tamo.

 

Pise da je iz Krusevca :mhihi:

 

У па онда је зна мој најбољи друг сигурно, он је шмекер тамо.

 

Kako ono beše?

 

Moarr!!!

 

Josh!

 

 

хахаха како се само сећаш?

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

У па онда је зна мој најбољи друг сигурно, он је шмекер тамо.

Имам неки чудан предосећај да је Фруби имао одређених контаката са младом гузатом дамом ... или не?

Фрубиша, јави се!

 

хахаха како се само сећаш?

Памтим к'о слон, јебеш ме у металну кљову. ;)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

хахахахах, ко је од вас "xKrompirx"!??! хахаха, због оне "зреле" слике има да те банују проверено!! :)

иначе, свака част за аватар!

 

Sta, samo zbog jedne? :D

 

 

Ako vas banuju:

http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html

 

Privremene mejl adrese koje traju 10 minuta. Registrujes se, potvrdis, i pustis da propadne ;)

Edited by Сталкер

Share this post


Link to post
Share on other sites

а и ове твоје мисли су ми се још раније мотале по глави ... па сам и одустао од покушаја. :da:

 

Боље! Већина девојака то уради само једном, зезања и експериментисања ради. Твоја девојка и њена пријатељица су то урадиле у Чешкој пре пар дана. Закаснио си... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, probudio sam se ... im'o sam neki predosećaj da čačkaju lava dok spava. :evovamgana:

 

To bi bio jako moćan argument,

s' tim što ne bih predložio trojku - već prvu petorku ( još dve zgodne prste joj komšike materinskih oblina). :mhihi:

Al' ništa od toga, pouzdani insajderi mi dojaviše da eksperimentisanja nije bilo ... al' ne ovi krajnje nepouzdani sa B92,

što im forum nameravasmo devastirati. :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, mnogo se rasplinjavamo.

Prvo beše U 92 forum, pa krsta, pa sad emo, pa ceca, grand...

 

Evo, registrovao sam se na emo... oćemo njega večeras definitivno? (mada mi iskreno nije nešto trip da zaebavam 13-godišnju dečurliju). I da, vidim da su neki već otvorili topike na emo forumu. Dogovor je bio da se to ne radi da bi sinhronizovali napad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Они десетоминутни мејлови баш и не користе, јер када се банује - банује се и имејл адреса и IP.

Знам по личном искуству, са тог емо форума ... пре пар месеци је била инвазија само таква, чак се и Разбијач придружио да им дели савете. Сад не знам да ли тога има, рецимо, на гранд форуму ... зависи, претпостављам од софтвера који се користи.

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекајте, када ме банују на неком форуму, као што и хоће, банују ми и е-маил адресу? Онда треба да направим неке адресе само за то..није проблем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекајте, када ме банују на неком форуму, као што и хоће, банују ми и е-маил адресу? Онда треба да направим неке адресе само за то..није проблем.

Pa mogu da ti banuju i IP adresu u kom slučaju možeš samo da se jebeš (osim ako nemaš dinamičku IP adresu (ADSL)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...