Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

Ostaje onaj bosnjacki, deluje primamljivo. imaju nekih tema o tome kako Srbi nisu Sloveni, izmedju ostalog.

Boze budala.

 

Ovaj ljudi ja sam razmisljao o ovome. Ne osecam se ugodno da napadam druge forume i da ih sjebavam, jednostavno ne mogu. Kao sto se ne bih osecao ugodno da neko dodje ovde i smara/spamuje ili bilo gde drugde. Mislim da nije u redu da nekoga uznemiravam na bilo koji nacin i iz bilo kog razloga.

Tako da se povlacim iz ove akcije. Ovo mozda zvuci malo gay, al' jbg. Zelim vam srecan lov i raid. :)

:pivopije:

 

PS ne zelim da na ovaj nacin uzdignem sebe ili tako nesto, vec samo se povlacim zato sto mi je neugodno. Aj' srecno vam bilo :pivopije:

Pa donekle si u u pravu sto neces to da radis. :pivopije:

 

Ima da procistimo malo to, VATROM. :twisted:

Hahah,k'o u doba inkvizicije. :)

 

Kud se dede Angrist, pa Burzumovka, pa Sandman, pa Hypnos... ima nas bre još valjda? :srbija:

Jbg,imam i ja valjda neki zivot,bio sam napolju. :)

Jbg,sad sam zakasnio,a i moram rano da ustajem.ž

Sutra vam se prikljucujem.

Nick ce mi biti Ikonograf,na svim forumima sem krst-arice i onog emo foruma. :pivopije:

 

Ne vrijedjam na nacionalistickoj ili vjerskoj osnovi.

Ja ni nemam nameru nikoga da vredjam,pogotovo ne na tim osnovama,vec samo da im isporucim veliko kolicinu kvalitetnog spama. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono je strasno kakvih debila ima tamo,ustase i siptari se lizu i pljuju na Srbe.Prete kako ce da nas uspavaju i istrebe da im ne smetamo vise.Ostavih im par postova ali izgleda da nema nikoga vise gore.Vicevi su super,pristojni ali opet ponizavajuci za njih,bravo elfe!

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neki pravoslavni forum, m512 wants to fakk.

 

iskreno to nemoze tako zato sto smo mi ovde raznih religioznih opredeljenja i nije fora napadati foruma nase nacije

 

Ti ako si Srbin i video si sta se tamo pise a neces akciju onda s tobom nesto nije u redu.Ko te tera da ikoga vredjas ako neces?Mi bismo isli tamo da velicamo Srpstvo i vise nego sto bismo inace samo da bi njih nervirali jer nas mrze iz dna duse i da bismo im blokirali forum i upropastili ga da ne mogu vise da sire sovinizam prema nama.Koliko smo najebali,izgubili sve zemlje,skoro sve vojno strucno sto smo imali zavrsilo je u hagu a drzavom nam vec 20 godina vladaju lopovi a dva veka nas ubijaju i proredjuju neprijatelji iz komsiluka i opet nekom smetamo.E pa dosta je bilo vise!

 

slazem sa tobom sto posto samo nazalost ovo napadanje foruma nece tu nimalo pomoci

 

srecan rodjendan dark elf!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Srecan rodjendan elfe,da godina bidne sto berićetnija u pogledu pićetine,i da osim pićke,probaš i nekoj u guzu da ga (ako već nisi) pristaviš.Samo ću reći,tesno,vrelo,prknasto.

 

 

I sad,na propo teme:

Jebo vas onaj hrvacki forum,kum i ja smo se sinoć tako izuli od duvke i alkohola,stigao sam jutros u NS u pet,i pravac na poso.sav sam ko na iglama.onaj rvacki forum je tako govno,mislim,ne zna se ko koga jebava,strašno.

 

Ko je onaj dushman il tako nešto...neki crnogorac?

Znaći,glava me boli,u stomaku mi još uvek djibra gori,jebo te leba.Ako izdrzim do 12 na poslu danas,svaka mi ko elfu za rodjendan dala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...