Jump to content

Pašenog


Vlladimir

Recommended Posts

kakva je ovo zajebancija?black je definitivno postao patoloska potreba za lecenje kompleksa

 

i onda se nadje neki okoreli bleker da se proserava kako su cof i satyricon obrukali ime black metala.a ovo kult?lecite se

Edited by Josif Visarionovič
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ gavrosaurus

u svim aspektima zivota postoji odredjeni procenat ljudi, koji, najblaze receno, ne bi trebalo to da rade, tako da tebe ne bi trebalo da bude sramota ni od cega, naprotiv. to bi bilo ekvivalentno situaciji u kojoj je tebe sramota sto recimo volis cevape iako znas da neki debili takodje vole cevape XD (al mi je poredjenje) al recimo poenta je tu negde.. ti slusas ono sto volis zbog toga sto volis, i u tome pravis selekciju.

da, skinuo sam i poslusao.

licni stav je da mi se ovo ne svidja..

intro i autro koji su 3 min duze od pesme, i pesma koja je.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljni su. Imao sam prilike da čujem još par sirovih verzija pesama koje će ići za full-length. ''Satanin Sin'' i ''Ledeni Obronci Prokletija'', zvuče solidno. Ipak je ovo samo promo singl za sad.

meni oni i dalje liche na neku parodiju na bm.. i sledeci put neka smanje malo slike.fotke i coveri su 11mb,a "snimci" ili shta god da je ono 7..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знао сам да ће ме једног дана бити срамота да кажем да слушам Black Metal.

Тај је дан, изгледа, Субота, 22.11.2008.

Gavro, dramis bez potrebe. Sramota bi bila da posle ove slike dolje neko kaze da slusa BM i misli kako je Immortal medju najboljim bendovima :bigblue:

 

98219702Immortal-Birthday.jpg

 

Previse se opterecujete nekim nebitnim stvarima. Jer mogu neki ljudi jesti govna i govoriti kako je to cokolada, ali nije. I sto sad, gadi ti se cokolada? Ma ajde..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Meni se svidja logo,baš je sexualan.A i oni na slici,bas su simpatićni,nedeluju zlo ko neke pićke koje se kurće da su zle,a ustvari su pićke i duduci,štreberi i kurci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...