Jump to content

Enforcer


Grobodan

Recommended Posts

najgori su bendovi kao ovaj i onaj Portrait sto em nista svoje ne nude, em ne sviraju to sto sviraju dovoljno ubedljivo.

 

Slough Feg, Grand Magus, to su heavy bendovi koji stavljaju svoj licni pecat na muziku, ovo je samo bleda kopija nekog NWOHM zvuka.

 

bas niceg nema. nit su riffovi dovoljno zanimljivi, nit je refren nesto specijalan, nit je pevac dobar.

 

da bar imaju nekog ubicu na vokalu kao onaj iz Below-a ili tako nesto, nego bas nista nemaju da ponude.

 

morao sam da pustim Grim Reaper da isperem usi cim se zavrsila ova pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji crni Grand Magus Judas, nije me podsetilo nijednog momenta (osim što je blizak žanr, duh), a Judas znam napamet (moram da naglasim, pošto slušam KKN :haha:)

 

ali cim ovaj zapeva u svom bariton stilu, svaka asocijacija na bilo koji drugi heavy bend pada u vodu

 

Glas me je sve vreme podsećao na matorijeg Gillana, ima tu nazalno-staračku boju. (ne kao Cune Gojković, ali taman tu do Gillana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mucho baljezgarija na ovoj i prethodnoj strani...

 

Grand Magus i Priest su slični po tome recimo što sviraju iste instrumente i rade heavy metal. Neenergični? To je valjda neki lični doživljaj, imaju rifčine da se usereš.

 

S druge strane, o Portrait i Enforcer sam se dovoljno pozicionirao otvaranjem tema o istima :haha: da ne počinjemo ponovo onu priču ali ukratko - jebeš originalnost u metalu. Evo mogu ja svog psa uposliti da svira trubu dok ja nogom blastujem a rukom sviram tehnički DM, biću originalan i šta? Sunn0)) je originalan pa je govno nikad grđe. Dilindžer zna da zazvuči kao tranzistor koji pada niz stepenice, super... daj ti meni PESMU bato. Portrait ima taj MF vajb koga meni iskreno nikad dosta, Enforcer je energičan da sve pršti, ja ne znam šta si ti Lazo slušao, kao da opisuješ White Wizzard ili tako nešto.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti rif dobar koliko hoces, ako je sve ostalo mlitavo. A Grand Magus je mlitav. Meni barem, jebiga ukusi se razlikuju. Nekome su i mesuga i godjira do jaja.

 

E sada:

 

S druge strane, o Portrait i Enforcer sam se dovoljno pozicionirao otvaranjem tema o istima :haha: da ne počinjemo ponovo onu priču ali ukratko - jebeš originalnost u metalu. Evo mogu ja svog psa uposliti da svira trubu dok ja nogom blastujem a rukom sviram tehnički DM, biću originalan i šta? Sunn0)) je originalan pa je govno nikad grđe. Dilindžer zna da zazvuči kao tranzistor koji pada niz stepenice, super... daj ti meni PESMU bato. Portrait ima taj MF vajb koga meni iskreno nikad dosta, Enforcer je energičan da sve pršti, ja ne znam šta si ti Lazo slušao, kao da opisuješ White Wizzard ili tako nešto.

 

Ovo je sustina svega. Apsolutno svaka rec je na mestu. Stub stajl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ona heavy metal lokomotiva pesma sto je neko kacio je bolja od svih enforcer pesma sto sam cuo realno

 

jbg, meni treba da nesto bar malo originalno bude. da bude traditional, ali neki originalan trip da se ubaci bar malo da imam razlog da slusam taj bend umesto starih.

 

DEP odlicne pesme ima grobe, ne seri.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orginalnost je i zasto neko nesto radi a ne kako,eto svi cete reci da gojira orginalna i progresivna al veze sa vezom nema 3 rifa po pesmi u vr glave ,nego nacin na koji vam to prenose i kako prenose vam se svidja isto tako enforcer u moru power metala ima nesto sto ih izdvaja iz mora power kopija.E sad sto to sto prenosi enforcer su cista heavy metal muda i zato treba mnogo veca hrabrost nego da sviras disonance na 8 zici.There is no compromise for balls !

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...