Jump to content

Enforcer


Grobodan

Recommended Posts

Album je odličan, nema loše pesme. Sve su za čistu desteku.

Favoriti na prvo slušanje: Destroyer, Udying Evil, From Beyond, Hungry They Will Come, Farewell

 

From Beyond je obrada pesme Slovo od grupe Terminal.

 

Inače sviraju u Ljubljani 18. marta!

http://www.rockline....-orto-bar-21527

 

Ja na ovaj koncert moram otići, tako da ću Overkill/Sanctuary propustiti.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan album, ali zaista sjajan. Jedino sto mu nedostaje je jedan ultra hit kao sto je bila Take me out of this nightmare, samo zbog toga mi je prosli album bolji. Inace su po kvalitetu tu, ledja uz ledja. Najbolje pesme Destroyer,Undying evil,The Banshee,Hell will follow i Farewell. Ovaj bend jednostavno nije u stanju da napravi nesto lose, i sa ovim albumom su dokazali da su ubedljivo najbolji hevi bend mladje generacije. Kategoricki tvrdim da se Enforcer pojavio pre 30 godina sa ovim albumima, danas bi bili jedan od najvecih hevi bendova ikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet spektakularno dobar album! Oduševljen sam, iskreno nisam mislio da će imati snage da izdaju još jedan ovakav...

 

Kategoricki tvrdim da se Enforcer pojavio pre 30 godina sa ovim albumima, danas bi bili jedan od najvecih hevi bendova ikada.

 

Hah, ovo isto ja svima pričam! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super albumče odma' na prvu, metalu stvarno treba danas jedan jak bend da izbacuje ovakve albume, iako ima dosta jaki "heard before" osećaj kao i uvek...za sada mi na novom jedina pesma gde ovde prelaze granicu "One With Fire" - onaj glavni riff mi banalizovani "Spotlight Kid" :]

 

Ali zato onaj srednji deo na "The Banshee" je premotao :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći, četvrti pogodak u nizu, nekako mi sad i drago što sam otvorio temu odmah posle prvog albuma, kao da sam predvidao u kakvo će čudo izrasti ovaj bend.

 

ako ima dosta jaki "heard before" osećaj kao i uvek

 

Bend jeste old school ali baš sam se sinoć zapitao na koga mi konkretno liče i nemam odgovor.

 

Inace, gitarista je pokidao sa solazama. Davno nisam cuo ovako jebacke solaze na jednom mestu.

 

Ovo je apsolutna istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...