Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

skupo je i nije prakticno...trebalo bi onda to da ponese laskavu titulu pederaskog proizvoda...njeh,ko ga jebe...

 

inace,imam super fjuzan brijac,lako se covek obrije onim,jedini problem je sto posle pola godine kada se patrone istrose,u slucaju istupe,mora da se pazare nove...nove kostaju milion evra...nije to puno kada se gleda koliko covek trosi jednokratnih brijaca...ja samo necu odjednom da dam pare...a moram...ili da struzem lice onim tupim brijacem...

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za Ismene Olive Body Butter.

360_360_Body_butter_nourishing.png

Kažu, trt-mrt, ovoono, organski dobijeno maslinovo ulje, bez parabena i mineralnih ulja. Dobih teglicu, veoma zadovoljna kvalitetom.

Sastojki (između ostalih): B5, shea butter, cocoa butter (daje JESTIV miris :mrgreen:), sweet almond oil, sunflower oil, allantoine.

Videh u nekoj apoteci, pa kontam da ih tamo ima. Nisam sigurna za cenu, učini mi se nešto oko 600-700 din.

Lepo se razmazuje, nije lepljivo na koži, mirišeeee :omnomnom: I da, rešava problem jesenje/zimski suve kože.

Sad bi bio red da mi daju paket proizvoda zbog reklame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

'Ajmo, muški na temi, ako vas ima. Preporuka za kremu za posle brijanja bez alkohola.

 

Буразер узео нешто италијанско, кошта 700 динара, али је савршено. Немам појма како се зове, али ћу јавити кад видим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trebalo je da odeš na sajam kozmetike dok je još trajao. Tamo bi sigurno našla. Btw, preko foruma doktor.rs ovo je bilo preporučeno: http://www.lipocosmetics.co.rs/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=12&Itemid=43&lang=sr, kao i Lipo AHA - krem sa 5% voćnih kiselina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kokopelli: Kao sto rekoh, meni treba bar 10-20% i ne krema vec ono sto se drzi 10ak minuta, cista stvar :) Drugi problem pored ponude je to sto neki insistiraju da samo salon moze to da kupi :haha: Mozes da kupis sonu kiselinu u samoposluzi a ovim ces kao da se 'povredis' pa ne daju :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nije baš odgovarajuća tema, ali:

 

Cimerka je greškom stavila džemperče da se pere u mašini i džemperče je popilo nešto zelenih mrlja. Džemper je neke skroz svetlo-sive boje sa crnim tufnama, a mrlje su onako lokalne, mislim da su samo dve, jedna na rukavu a jedna na leđima, obe na toj sivkastoj, skoro beloj, površini. Nego, ima li nekakvih tehnika za otklanjanje takvih fleka, a da funkcionišu? Možda bih mogao da vidim da li u hemijskoj čistioni mogu nešto da urade, pa bi me zanimalo i koliko bi koštala takva glupost?

 

Džemper je onako dosta tanak, nije da se baš razumem, uglavnom nije od onih bundavih toplih džempera nego je na prelazu između majice i džempera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...