Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

zasto bi ti bio bitniji od bilo koga ko hoce da uziva u muzici na nacin drugaciji od tvog? ima mesta u sali dovoljno za sve ;]

Onda nek budu spremni da nalete na pesnaju ili nogu nekog ko na to ne gleda blagonaklono, jebiga, šta da im kažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahhaa... bravo Mito, legendo :D

 

btw. znam da sam zakasnio stranu - dve za pricu o Decontrolled-u, gde je nekoliko puta podvuceno da o ukusima ne treba raspravljati.

i onda sam se iznenadio sto ima jos dve stranice posle toga jer sam mislio da ce se forum urushiti sam u sebe :)

jerbo, mislio sam da je to i poenta... ovoga :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onda svugde ostalo.

 

Pobrinucu se da u vase zaseoke dobijete razglednice iz svih zemalja gde budemo otisli da sviramo na zimu B)

 

Све је то слатко, али гледај да Бетелгез пише те разгледнице, будеш ли ти то урадио, смејаће се ови што их буду читали у пошти. Међутим, будеш ли приморан да их ти пишеш, метни их у коверте. Хвала.

 

Иначе, искрено се надам да ће свирати "Ајм д хајвеј"... :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

viseee. :D

 

I ja sam mislio da će biti više, ali ne sa ovom cenom karte, a da se išlo na nižu cenu karte, trebao bi nam veći prostor. Koji nemamo. U svakom slučaju, mislim da je TN povukla odličan potez. Cena karte taman tolika da se ogroman bend poput In Flamesa isplati u velikoj sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је то слатко, али гледај да Бетелгез пише те разгледнице, будеш ли ти то урадио, смејаће се ови што их буду читали у пошти. Међутим, будеш ли приморан да их ти пишеш, метни их у коверте. Хвала.

 

Иначе, искрено се надам да ће свирати "Ајм д хајвеј"... :)

 

Za Hajvej se slazem :rockdevil:

 

Za razglednice takodje...naravno da ce Betelgez da pise...ta meni ce ruke i mnogo ostalog biti zauzeto trpanjem kuja.

a on posto je on fini pa nece da trpa pre braka moze da pise razglednice komotno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...