Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

E, sad, moj fetish No 1 su odevni predmeti od koze (pored jakni, mantila, prsluka, suknjica imam i nekoliko prikladnih komada donjeg vesha (od koze, naravno). Ponekad preteram, doduse, pa izgledam k'o esesovac :)

Cizme - nezaobilazne martinke, kaoubojke (imam i jedne i "kurvanjske", lakovane, iznad kolena ali to je samo "za njegove ochi"). Papuče, crne naravno, sa nitnama.

Torbe/tasne (opet) black, sa nitnama ili bez ukrasa. Uglavnom velike, zbog funkcionalnosti tj. posla kojim se bavim.

Iskopala sam i neki ludacki site, imaju bas kurvanjski vesh. www.foxy.rs

Uh, zaboravila sam i svoju impresivnu kolekciju korseta... nema bolje stvari za pokazivanje bujnih vam grudi, zar ne? :)

 

 

Vil ti si izgleda u ovom fazonu:

 

pic06.jpg

 

Svi mazohisti se sada pale na tebe!!! :):pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gde u BG ima se kupe majice kao što su na ovom sajtu: http://www.funnytshirt.co.yu/shirts-1.php ili http://www.majice.co.yu/miniwebshop/index.php

Gde sve takve i slične majice na tu foru sa raznim aplikacijama ima da se kupe, gde je najveći izbor?

Naravno mogu da naručim preko ovih sajtova, al ja bih pre da odem da pogledam i pazarim na licu mesta.. :mrgreen:

hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad mi kazu za nesto :"Super je, to ti je sad moderno,", to me samo moze odbiti od kupovine.

Kupujem ono sto mi 1) treba 2)sto mi dobro stoji 3)sto necu obuci samo jednom ili nijednom 4) sto se uklapa u moj ukus.

Mrzim natpise na odeci, nalepljene, nashivene dodatke. Preferiram nekoliko meni omiljenih, tamnih boja,ali imam i svetlije stvari. Ako mi nesto odgovara, nije mi bitno da li je iz markirane radnje u centru, ili iz neke radnjice sa periferije. Medjutim, veci novac dolazi u obzir jedino u slucaju zaista kvalitetnih stvari , koznih, obuce. Ako me neko pita gde sam nesto kupila, uvek kazem, nisam od onih koje ljubomorno kriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj,al' se digla prasina oko firmiranih i ne firmiranih stvarcica :) Ja postujem i jedne i druge^^ Vazno ja da ti umes to sve da sklopis,da imas stila (sto i se reklo). Ja uglavnom nosim kao svakodnevnu kombinaciju crnu trenerku i neku pamucnu majicu,crnu,belu,maslinasto zelenu najcesce ^^ mada ubace se tu i crvena,ljubicasta...Za skolu uglavnom crne farmerke,kozne starke,skaterke i martinke,majica,duks i neki sal uz crni kaputic ^^ I nightwish kapu :P A za vecernje varijante,svirke...volim da se oblacim u thrash i goth fazonu ^^ Izbledele farmerice,majice sa bendova (koje ja malo prepravim da budu uze^^),kaisevi sa nitnama,mrezaste carape,crne suknjice,uske crne jednostavne majice,korseti (imam 2 za sad:( ) krpice od crne cipke,koze.... To uglavnom volim ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj,al' se digla prasina oko firmiranih i ne firmiranih stvarcica :) Ja postujem i jedne i druge^^ Vazno ja da ti umes to sve da sklopis,da imas stila (sto i se reklo). Ja uglavnom nosim kao svakodnevnu kombinaciju crnu trenerku i neku pamucnu majicu,crnu,belu,maslinasto zelenu najcesce ^^ mada ubace se tu i crvena,ljubicasta...Za skolu uglavnom crne farmerke,kozne starke,skaterke i martinke,majica,duks i neki sal uz crni kaputic ^^ I nightwish kapu :P A za vecernje varijante,svirke...volim da se oblacim u thrash i goth fazonu ^^ Izbledele farmerice,majice sa bendova (koje ja malo prepravim da budu uze^^),kaisevi sa nitnama,mrezaste carape,crne suknjice,uske crne jednostavne majice,korseti (imam 2 za sad:( ) krpice od crne cipke,koze.... To uglavnom volim ^^

 

i ja volim da se oblacim po poslednjoj Djubre Metal modi!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nosim 15 godina stare stvari koje je brat kupio u americi (zato se jos uvijek dobro drze) pa mi dao kad su mu dosadile

i ja imam izbledele farmerice - ali stvarno izbledele farmerice :D

jedina nova stvar koju furam je neki drecavo zeleni duks sa kapuljacom

tesko mi je da nadjem dobru robu, u ns nema nikakav izbor, sve neko djubre sa stampom..resio sam da cu da obidjem second-hand shopove, samo koliko sam dosad uspio da vidim tamo uglavnom nemaju moj broj (imam dugacke ruke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...