Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Kupio moj dragi tikepa u Ecco-u, pa mu se odlepile posle deset-15 nošenja. I to ne odlepile, nego pokidale, pa ne može da se zalepi.

Tako daaa.. Iako imam njihove sandale koje su ok, ne bih se zaletala u skuplje investicije.

 

Dodala bih da su se njemu i Air Step razjebale... a ja se kunem u njih... pa sad ti racunaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sastavu žirija su svi stariji, bitniji i viđeniji članovi i stubovi foruma, i Jare. Vrlo smo stručni, a tu je i Jare. DO IT! :wub:

 

Ако је тако, онда нема ништа док се Black Knight не врати на форум. Он је један од најстаријих, најбитнијих и највиђенијих чланова форума :da:

А Јаре, сирома', не спада ни у једну категорију? :wub:

 

Dodala bih da su se njemu i Air Step razjebale... a ja se kunem u njih... pa sad ti racunaj :P

 

:haha:

 

Тај је онда бангавији од мене ако успева за 15ак ношења све да сјебе. Мени бар потрају 20 ;)

Ал' озбиљно, што сам старија то идиотскије ходам. Но, то је за тему Обућа :redface:

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је измишљена категорија, док

stariji, bitniji i viđeniji članovi i stubovi foruma
нису :no:

И немојте да гушите тему, после ћу ја да најебем ни крива ни дужна.

 

Елем, гледам Monsoon хаљине и балавим за дезеном, али цене су им стварно небу под облаке. Не пише на фејсбуку састав хаљина... Знам да су имали неке од свиле и онда ми је јасна цена, али ове ми нешто не изгледају свилено.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.489608457773782.1073741832.199061406828490&type=3

 

Прва и трећа су прелепе.

 

@Јаре

Немој много да се хвалиш и обећаваш, од таквих обично слаба вајда.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Јаре

Немој много да се хвалиш и обећаваш, од таквих обично слаба вајда.

 

не, не, ништа се ја не хвалим и не обећавам, него само кажем да се са одећом лоше сналазим :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај, бар се мало претварај и изигравај шмекера, 'место што на кеца тражиш фотке и притом као узгред напомињеш како не стојиш најбоље са одећом :haha:

 

ма мени нема помоћи, тако да не вреди то изигравање шмекера :D јебига, шта да кажем када ми је омиљена комбинација када лети обучем дречаво зелени шорц и неку рендом мајицу :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa ne moze tako, rekla si samo kad se vrati, nije precizirano na vreme ni za aktivnos' ni za postovanje. :mhihi: ....i :P

 

Е јеси цепидлака и буквалиста :haha:

Биће, биће, кад се вратим из Данске следеће године (лепо рек'о Јаре, када се поновим; а ја се још увек нисам поновила). Или ми

финансирајте "понављање", па да убрзамо цео процес :wub:

 

ма мени нема помоћи, тако да не вреди то изигравање шмекера :D јебига, шта да кажем када ми је омиљена комбинација када лети обучем дречаво зелени шорц и неку рендом мајицу :haha:

 

Не капирам шта ту не ваља? Само ти терај своју причу, да не будеш дречаво зелено Јаре за ђабе!

И ја имам дречаво наранџасту јесењу јакну, купљена код Кинеза, и ништа јој не фали. Јес' да скоро па светли у мраку, али бар ме сви примете кад уђем у улаз зграде :haha:

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јаре је стручнији када је ситуација без одеће, али могу и са истом да се снађем

 

тако се осећам најбоље само у одређеним ситуацијама :D

 

мада, ако хоћеш, можемо да разменимо по који акт :obrv:

 

Je l' na ove fore padaju maloletnice? :obrv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...