Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Trazim neki svetliji sako vec danima, fazon sive boje ili bezh, a da je od pamuka i da je dobrog kroja ... Imam plavi i crni iz Martini vesta koje nosim maltene svakodnevno. Ali nemaju svetlije nazalost ... Obisao sam usce, sve je to neki materijal fazon lan, ili uglavnom poliester, i nisu bas nesto preterano strukirani, sve u svemu, ne mogu da nabodem neki okej. Budzet mi je do 15k rsd. Ako neko vidi nesto slicno ili zna vec gde ima, neka javi :)

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Khm... Zara je imala neke interesantne modele pre par nedelja... ali nisam bas sigurna kolika je cena.

A imas i drugu varijantu porvalih par "turskih" prodavnica tj da je zasita turski pamuk i materijal a ne kinez, ima ih par u Bulevaru Kralja Aleksandra na 50m razdaljine, ne secam se imena ali je potez od Vuka do Liona sa desne strane kada ides od Vuka, a uklapa ti se cena,jer su krajnje pristojne cene za taj kvalitet :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dopada sto imaju interesantne printove pa mozes da razbijes neku "ozbiljniju" kombinaciju i ucinis je malo zivopisnom, listajuci vidim da su im cene haljina od 15000 :haha:

 

Ionako treba sebi da cekiram neke stvari, neka duga haljina za leto and stuff, ako nadjem nesto a da je sa ove strane reke, delim info ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dopada sto imaju interesantne printove pa mozes da razbijes neku "ozbiljniju" kombinaciju i ucinis je malo zivopisnom, listajuci vidim da su im cene haljina od 15000 :haha:

 

Ionako treba sebi da cekiram neke stvari, neka duga haljina za leto and stuff, ako nadjem nesto a da je sa ove strane reke, delim info ;)

 

A imas i zivopisni fake desigual. U starom merkatoru npr.

Which reminds me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...