Jump to content

Sise ili dupe


oʞɾoƃ

Sise ili dupe?  

214 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

istina da je teže da dupe bude loše, ali sam gore mislio baš na istu količinu očajnosti

 

gledaj na to ovako - neka riba ima loše sise i isto tako loše dupe (znači i jedno i drugo su apsolutna nula)

stavi njene sise na neku sa dobrim dupetom i za mene celokupan paket opet neće biti dovoljno dobar

stavi njeno dupe na neku sa dobrim sisama i to će mi već itekako biti prihvatljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledaj na to ovako - neka riba ima loše sise i isto tako loše dupe (znači i jedno i drugo su apsolutna nula)

stavi njene sise na neku sa dobrim dupetom i za mene celokupan paket opet neće biti dovoljno dobar

stavi njeno dupe na neku sa dobrim sisama i to će mi već itekako biti prihvatljivo

 

Da, ta kombinacija je bolja kada gledas sliku neke ribe.

 

Ali kada gledas ribu koju trebas jebati, onda nije bolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina da je teže da dupe bude loše, ali sam gore mislio baš na istu količinu očajnosti

 

gledaj na to ovako - neka riba ima loše sise i isto tako loše dupe (znači i jedno i drugo su apsolutna nula)

stavi njene sise na neku sa dobrim dupetom i za mene celokupan paket opet neće biti dovoljno dobar

stavi njeno dupe na neku sa dobrim sisama i to će mi već itekako biti prihvatljivo

 

znaci apsolutna nula = daska?

e sad uzmi to daska-dupe i uporedi sa daska-sisama, napravi mentalnu sliku u glavi. videces da sise bukvalno ne postoje, a dupe jos uvek lici na dupe, ono ima oblik dupeta samo sto je malo.

sad zamisli da dupe ne postoji u onoj meri u kojoj daska-sise ne postoje i videces da to uopste nije prihvatljiv scenario.

 

edit: i to sto lemi kaze potpuno stoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisno si neosvešćen.

 

nije brate imaju neke tetive koje drze sise da se ne klate previse i da ne vise skroz, idu od pektoralnog misica pa prozimaju masno tkivo ili tako nesto, jebiga nisam medicinar ali citao sam u nekoj knjizi anatomije za narod. a i masno tkivo odredjuje oblik sise i ono je podlozno promenama i hoce da ispadne ovakvo i onakvo u razvoju a dupe je mnogo vise definisano misicima.

 

Jesi ti video nekad to mitsko najodvratnije dupe ikada o kome ovde lomotiš celu jednu stranu?

 

jesam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne daska, nego nula po kvalitetu, ne kvantitetu (i velike sise mogu biti loše, baš kao što male mogu da budu dobre)

 

Ali kada gledas ribu koju trebas jebati, onda nije bolja.

 

upravo sam zato u fazonu sise >>>> dupe, jer će dotična više vremena provesti okrenuta ka meni

plus ću ja više vremena provesti igrajući se sisama, nego dupetom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, vezivno tkivo određuje oblik svakog dela tela svakog živog organizma, pobedniče. :P

 

Pa određuje oblik i vezivno, i žlezdano koje se nalazi među tim vezivnim, i salce preko, ima beskonačno lepih oblika i veličina, ne mož to da upakuješ u neki standard kao što bi ti.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne daska, nego nula po kvalitetu, ne kvantitetu (i velike sise mogu biti loše, baš kao što male mogu da budu dobre)

 

ok nisam dobro bio shvatio

 

u tom slucaju onda cu samo da ostanem pri svojoj sumnji da to sto ti smatras apsolutnom nulom u pogledu dupeta uopste nije apsolutna nula.

 

@kuruz

nije. poznata zabluda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nje sisa u zapećku zato što je neko klasifikovao kao sekundarnu polnu karakteristiku, ali jebiga, vagina je enclosed guzovima, normalno da je to onda centar interesovanja. Podvukao si u onome ''the primary sexual presentation site in primates'' i ''a secondary sex characteristic''. Secondary sex characteristic važnija stvar u tom pogledu nego primary sexual presentation site.

 

Guzica nije primarna seksualna karakteristika, vagina jeste. A pošto se životinje trpaju od pozadi, to je meta, tek su predljudski majmuni krenuli spreda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam zato u fazonu sise >>>> dupe, jer će dotična više vremena provesti okrenuta ka meni

plus ću ja više vremena provesti igrajući se sisama, nego dupetom

 

To je u tvom slucaju.

 

Nista od ovoga se ne moze generalizovati.

 

I nikakve sise ne mogu prici lepoti dobre zenske guzice u tangama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah posle toga su na redu sekundarne seksualne karakteristike, a svi znamo koliko su one važne, s obzirom na to da nam samo vagina nije dovoljna da bismo trpali nešto, tako da je bezveze da to 'secondary' pakuješ u neki manje važan kontekst, stvarno nije u redu prema sisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemi

digresija bezvezna koju je dimon zapoceo povodom mog nekog levog argumenta

sad se vracam na ono sto sam rekao da prosto nisi guzo-osvesten, uzimas dupe zdravo za gotovo.

 

kad bi dobio dupe koje ti se ne svidja onoliko koliko ti se losa sisa ne svidja rekao bi no-no ja ti garantujem.

 

to je jednostavno, slucajna sretna okolnost da su guzice generalno bolje i savrsenije od sisa, onosno ima manje losih guza nego sto ima sisa, zato sto imaju jednostavniju fizionomiju i nemaju to osetljivo vezivno tkivo.

 

@demone

nije sexual presentation site mesto gde se desava seks (vagina), nisi dobro shvatio

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom slucaju onda cu samo da ostanem pri svojoj sumnji da to sto ti smatras apsolutnom nulom u pogledu dupeta uopste nije apsolutna nula.

 

zato sam i rekao apsolutna nula, pošto je jasno da, na skali od 1 do 10, sise koje dobiju 1 i dupe koje dobije 1 nisu istog kvaliteta

 

možda je to još jedan razloga zašto više volim sise

jebeš liniju manjeg otpora

a i zanimljivije je kad igru igraš na hard :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, ali pravite zabunu per multa koja moze dovesti do problema toto genere i unistiti ova lepu temu.

 

To se slažem, on je počeo da cepidlači i uvodi naučne dosadne faktore i kriterijume u priču, a ja sam posle 10ak postova pokleknuo i počeo da mu pravim društvo.

 

Inače, kasnim tamo gde sam krenuo, ajd' budite vedri i sunčani.

 

someone-on-the-internet-is-wrong.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...