Jump to content

Sise ili dupe


oʞɾoƃ

Sise ili dupe?  

214 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja znam devojku sa ogromnim anime sisama ( :wub: ) koja je imala problem da ih pokaže, često se jebavala sa momcima u brusu, neki nesrećnici ih nisu ni videli, a kresnuli je.

Nije u fazonu sadistički neće da ih pokaže, nego ima trip kako su prevelike, stidi se. Dobro pa se nije odlučila da ih umanji hirurški, ludača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa umanjivanje je odlican izbor za znacajan broj zena. prema tome postoji stigma u drustvu a disproporcionalan rack redovno uzrokuje probleme sa drzanjem, bolove u ledjima a i preteran sagging s godinama.

 

grešiš

 

mozda, eto to je stvarno moj cist subjektivan dojam. nemam tu sta da dodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda, ali je fora u tome što ću lakše da podnesem loše dupe, nego podjednako loše sise

То.

 

gledaj na to ovako - neka riba ima loše sise i isto tako loše dupe (znači i jedno i drugo su apsolutna nula)

stavi njene sise na neku sa dobrim dupetom i za mene celokupan paket opet neće biti dovoljno dobar

stavi njeno dupe na neku sa dobrim sisama i to će mi već itekako biti prihvatljivo

Тачно.

 

I nikakve sise ne mogu prici lepoti dobre zenske guzice u tangama.

Ово је дискутабилно. Одличан пример да је донекле ствар укуса.

 

Али ипак....

СИСЕ ÜBER ALLES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje treba pojasniti par stvari, jer ocigledno ne dozivljavamo isto samu temu.

 

Sise ili dupe ne mora da znaci velike sise i veliko dupe, pa biraj.

 

Ja se licno vise lozim na sise, ali ako ta cura nema dupe, privlacnija mi je neka sa vrh dupetom a bez sisa.

Ako ima vrh sise i solidno dupe, ovoj drugoj bi dzabe bilo najbolje dupe na svijetu, ako nema sisa.

 

Cudan sam ja covjek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se licno vise lozim na sise, ali ako ta cura nema dupe, privlacnija mi je neka sa vrh dupetom a bez sisa.

Ako ima vrh sise i solidno dupe, ovoj drugoj bi dzabe bilo najbolje dupe na svijetu, ako nema sisa.

 

Cudan sam ja covjek.

 

nista to nije cudno. i sa mnom je identicno. ja smatram da kad se svede racunica, na osnovu toga sto si rekao, dupe naprosto odnosi prevagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni to se ne slažem, ali kažem, biće da imamo različite predstave pojma 'dobro dupe'

сису не.

Мислиш супротно ? :D

 

Требало би сви да се сложимо око стандарда то јест да утврдимо шта је добро дупе и према томе да се управљамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pritom uopšte nije istina da je dobro dupe često, ja se eto družim sa mnogo sportistkinja pa opet ne znam mnogo njih sa dobrim dupetom

Biće da to dosta zavisi od kriterijuma :bigblue:

 

ma cesce je od dobre sise bar deset puta, vidis to na ulici

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom sam usao u prodavnicu zenskog donjeg vesa (silom prilika :)) i tu sam svatio koliko su brushalteri zapravo jedan izvor lazi i prevara. odgovorno tvrdim da nema sanse da provalis koja ima dobru sisu danas kad je na svakom koraku moguce kupiti brus koje moze da stvori iluziju kakvu hoces.

 

za dobro dupe, premotajte na 1:20... ili ne morate, gledajte od pocetka, nista ne fali..

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima pravo Imaginos u vezi sa brus fatamorganama, edna od naivecih zabluda covecanstva

 

Secam se ednog punolectva, pre mozda 9 godina...smorcina zesca bila, muzika sranje, ispricane sve price...ja dohvatio neki oval sa kiflicama, tamanim ih kao nezdrav i nekako pogled fiksiram na ribu od ortaka koae bila na 15ak metara od mene, malo iskosa...sto se nje tice - od torzoa, pa na dole - nista...djevoika bukvalno kost i koza, ali dekolte boli glava, vrhunski (jos na tako sitnim ribama, bode oci, ma neveroiatno) I ja mislim da sam inkognito gledao u nju jedno 2-3 sata i u glavi mi svirale havaiske gitare...

 

Posle par meseci, drug pocne da me sprda...Andrea me pitala - zasto Jobo tako unezvereno gleda u moe grudi...veze ja nisam imao dae ona to uopste izvalila (i bilo ko), valjda sam u tako nekom transu bio...sto bi rekla pokoina legendica Radomir Belacevic - i bilo mie lepo...malo sam crvenio par puta u susretu sa njom, ali u sustini nie uzeto za zlo...cak sam mozda malo i napumpao ego

 

Sto se tice buljsona - ne veruem da sam se tako zestoko zablenuo ikad...mada bilo oopet neko punolectvo, izlazna godina '94...i skidala se edna malo laksieg morala, u muskom wc-u...dok smo nas dvoica cekala da pisamo, treci prao ruke, a cetvrti cekao da ovai zavrsi sa rukama...ni 5 ni 6 - skide sorcic, skide tange, nie zurila da obuce pantalone...esu bili socni guzovi, ebem ti sve, bio sam hipno-tizi-tizi-tiziran ou djeeeeaaaaa

 

Ipak sise

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

skidala se edna malo laksieg morala, u muskom wc-u...dok smo nas dvoica cekala da pisamo, treci prao ruke, a cetvrti cekao da ovai zavrsi sa rukama...ni 5 ni 6 - skide sorcic, skide tange, nie zurila da obuce pantalone..

 

Nadam se da ova prica ima nastavak...dok su doica zapisala zidove, nama dvoici se polako dizao, treci batalio pranie ruku, ovai stoe cekao, isukao pisu i krenuo da prci malu, a smo mi ostali cekali na red...tadae u wc usla grupa drugarica od ove, ios lakseg morala i dobro nam biase veoma...

 

Umesto dupeta i sisa naivaznie e bilo da se pazi da se ne umoci u saborca...lalovic nie bio tu, biasmo bezbedni

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...