Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam za Queen, koji obozavam, dala 2200.

Za Australijance ne dam ovoliko.

Da je Queen u pitanju, pa i da dam (mada, nismo mi navikli da dajemo 3000, 4000 i vise za koncerte), jer ih bas bas volim, al' ovo... :no:

 

No, nek' se lepo provedu oni koji odu!

Mozda budem visila tad ispred stadiona. Verujem da ce i tu biti mnogo ljudi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaca, i dalje ne verujem koja je navala!Koju si ti kartu naruchila?

 

Onu od 5 500, sutra mi stize!

 

 

 

 

dobro me podsetiste moram da platim karte!

i to ću sad da uradim jer sutra kad stignem na posao neću stići da se okrenem ponovo

E, da, samo da znash, ja sam danas zvala eventim i rekli su mi da obavezno uplatim u rajfajzen banci, inache im nece stici uplata na vreme i propade ti karta! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, samo da znash, ja sam danas zvala eventim i rekli su mi da obavezno uplatim u rajfajzen banci, inache im nece stici uplata na vreme i propade ti karta!

 

kako lažu pa to je nečuveno. isto popodne proknjiži moja banka, a dobiju uvek od mene i nalog pustim im mailom da imaju dokaz o uplati, čik samo nek mi nešto zakinu. ponašaju se bre kao da svi postojimo da bismo išli u banke čekali u redovima i gledali u šalteruše kao u bogove. bezobrazluk. gunđ.

 

ali hvala ti što si mi skrenula pažnju. :D moj rok za uplatu je petak. evo upravo plaćam :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Многе деце родитељи ће начисто банкротирати.

 

А дан после свирке, у држави однос евро/динар 1:120.

 

Јербо, динари се претварају у девизе, а те исте девизе летеће изван земље. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć su počeli turneju u Oslu.

Set lista:

1.Rock N' Roll Train

2.Hell Ain't A Bad Place To Be

3.Back In Black

4.Dirty Deeds Done Dirt Cheap

5.Big Jack

6.Thunderstruck

7.Black Ice

8.Shot Down in Flames

9.Riff Raff

10.The Jack

11.Hells Bells

12.Shoot To Thrill

13.War Machine

14.Anything Goes

15.You Shook Me All Night Long

16.T.N.T.

17.Whole Lotta Rosie

18.Let There Be Rock

19.Highway To Hell

20.For Those About To Rock (We Salute You)

 

Nema Problem Child i It's A Long Way...,nadam se da će biti u Bg.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se secam kad sam hteo da ih gledam u americi dok sam bio u srednjoj skoli, znaci, pre skoro 10 godina, i nije bila nijedna karta koja je kostala manje od 250 dolara, cinjenjica da su jedan od skupljih bendova, ali kao sto se videlo, moze im se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džabe ideš po ovom kijametu. Jedino ako se u međuvremenu pojavi taj fantomski novi kontigent koji treba da prebace, ali to bi morali da objave pre nego što puste. Ja sam danas bio po gradu, obišao ovih nekoliko prodajnih mesta Bilet servisa, ima samo karata od 8900. Na prodajnim mestima Eventima, koliko ja znam, nema gotovih karata, nego se štampaju na licu mesta, i dok u sistemu postoji jedna jedina karta, ta jedna jedina može da se kupi na bilo kom mestu.

Idi u k...,sad mi kazes :mad::)

Kad sam se vec dovuk'o 'vamo :):udri:

 

But it's true...jos se nista nije upecalo :(

 

 

pa, probajte u petak ili subotu, do tad vaze rezervacije sa Neta, mozda neki odustanu!  :pivopije:

Uh,znaci sutra opet za BG... :uhoh:

 

 

Dao sam za Maidene 2600 dinara, a za ove treba da dam 5 X toliko? Ma daaaaaaaaaaaaaaj

Ne trebas da das 5X toliko (dovoljno je i 2X toliko)...sem ako bas neces :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se rešio za ovaj aranžman. :) Da dajem tolike pare... ma marš bre u pizdu materinu. Ima da potplatim nekog na ulazu i da uđem za 500 din.

Hm,ako ne nadjem kartu za 5500,mozda se i ja pridruzim tom vasem planu :):pivopije:

Ihaj,kol'ko je to piva za 5500... :alkos: :alkos: :alkos::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema teorije da te pusti za 500. Bez 2000 ništa. Kad pogledaš, opet je jeftinije nego karta.

Petoricu za po 500 ima da pusti milion posto! Znam sta pricam. A ovi sto kukaju za karte,njih tek nema sanse da ne puste za kintu po ceni! Ej bre za pet i po soma ima ispred bine da vas uvedu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne lazemo. Ko stvarno voli "STRUJU" i ko je ovaj koncert cekao ko zapeta puska, taj je kupio kartu!!!

 

Svi vi sto ste cekali da se rasprodaju, pa sad kao kukate, znaci da niste 'true' fanovi.. Isto tako kome je zao da za taj `cert izdvoji 5500 soma, nek se zapita, da li uopste i treba tamo da ide?

 

Jbt, ja bi za kartu za Symphony X-a kampovao 2 dana ispred bilet servisa, i ne bi pitao za cenu! :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...